"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. února 2020 13:53

Kolegyně kupovala dceři šaty a ta měla za cca hodinu na FB reklamu přesně tytéž (asi vizuálně, ne vč. výrobce, to nevím). Obchod nebyl řetězec.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. února 2020 13:58
Reakce na Garfie:

jinx Ta kamarádka tam měla na papíře vyrobenou takovou tabulku s písmeny a čísly (její ségra byla dost praštěná a v takových věcech se vyžívala). My jsme spojili prsty nad skleničkou, která se po té tabulce pohybovala a "psala". Jako podvádět by se asi dalo....ale toho kluka kromě mě nikdo z té party neznal. Ptali jsme se ho taky, jestli existuje Bůh a on neodpověděl. A jestli mu "tam" něco chybí a on napsal "láska", to trochu otřáslo mou představou o eventuálním posmrtném životě. 

Samantha Taky dobrý. 

​To je bozi pribeh! 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 28. února 2020 14:06

Potrefenáhusa A tys ty boty koupila tam odkud ti na ně chodí reklama nebo tam ses na ně jen koukla a pak koupila jinde? Je možný, že to mají blbě nastavený. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 28. února 2020 14:07

ice No zobrazujou se mi v reklamě shopu, kde jsem je koupila 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 28. února 2020 14:10

Potrefenáhusa |Možná to mají blbě nastavený. On je ten remarketing už krapet složitější než běžná online reklama. 

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 28. února 2020 14:13
Reakce na A666:

Manžel (co se v těhle věcech vyzná o dost víc než já) tvrdí, že to noční zapínání může být i přímo vlastnost televize. Smart tv se zapne, koukne, zda nejsou k instalaci nějaké nové aktualizace, ty případně nainstaluje a zase se vypne. A je naprogramovanád ělat to v noci, kdy není používaná, takže to nekomplikuje uživateli běžné sledování......

​Tak z toho v noci dostane infarkt. Tomu říkám ohleduplnost

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 28. února 2020 14:22

Potrefenáhusa tiez som sa uz zamyslala nad tym, preco mi neustale vyskakuje reklama na uz zakupene veci. Akurat to vie pekne nastvat ked je ta vec za nejaky cas v zľave a ja ju kupila za plnu cenu!

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 28. února 2020 15:19
Reakce na coralline:

​Tak z toho v noci dostane infarkt. Tomu říkám ohleduplnost

​To mi pripomnelo ze mi kdysi banka posilala sms, ze mi prisla nejaka castka (slo o vyplatu) ve dve rano. Kazilo mi to radost. 

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 28. února 2020 15:56

A666 Jenže nám se nezapnula v noci, ale přes den :-). A nebyl tam program, ale taková ta celková nabídka.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 28. února 2020 16:26
Reakce na 999:

A666 Jenže nám se nezapnula v noci, ale přes den :-). A nebyl tam program, ale taková ta celková nabídka.

​Tak možná se aktualizovala přes den......

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 28. února 2020 16:28

A666 Asi ji za trest vytáhnu ze zdi :-).

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:21

999 A to se teprve uvidí, jestli je to děsivá historka, nebo ne!

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:27

999 Do kouta a koukat do zdi bude!

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:30

Sweet Potato Garfie Ještě jednou to udělá a pude...:-),

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:31

999 A666 manžel vlastně něco mlel o zakázání aktualizací, asi to jde, ale mně to šlo jedním uchem ...

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:33
Reakce na Garfie:

Janulik03 999 Potrefenáhusa Ale kuš!  Já už tady určitě většinu vyprávěla...v pubertě se mi stávaly fakt divné věci, třeba se mé přítomnosti běžně zhasínala světla, nebo začala téct voda. Jednou jsem šla z nějakého večírku, vedla k nám taková dlouhá ulice, a pokaždé, když jsem prošla pod světlem, tak zhaslo, bylo to úplně děsivé. Když umřel táta a v noci před porodem se mi zase samy od sebe spouštěly dětské hračky....A tak podobně.

​Tak úplně přesně tohle jsem měla taky v pubertě. A mám to i teď, ve chvílích nějakého silného citového vzruchu (strašně zamilovaná, strašně nešťastná a tak). I ty postavičky u postele - na mě teda koukalo malý šedivý zvědavý strašidýlko, nebyl to člověk ani to nebyl nijak hnusný zážitek. Prostě čarodějnice s velkym nosem (bradavice taky jednou bude).

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:46
Reakce na Garfie:

jinx Ta kamarádka tam měla na papíře vyrobenou takovou tabulku s písmeny a čísly (její ségra byla dost praštěná a v takových věcech se vyžívala). My jsme spojili prsty nad skleničkou, která se po té tabulce pohybovala a "psala". 

​Tak presne tohle jsme udelaly s tehdejsi kamaradkou, ktera u me bydlela pote, co babicka zemrela a v baraku se dely divne veci. Ja jsem byla skepticka, ale kamaradka tvrdila, ze to je nejlepsi cesta, jak se spojit s babickou. Vyvolaly jsme neco/nekoho, co napred tvrdilo, ze je babicka, a poskytlo nekolik soukromych informaci z jejiho zivota, o kterych kamaradka nemohla vedet (to abych si overila, ze s tou sklenickou nehybe ona), ale pak si to z nas zacalo delat legraci a vyhrozovat, a nakonec to tvrdilo, ze je dabel

Bylo to celkove dost desive. Dodnes si pamatuju ten pocit, jak s kamaradkou sedime u stolu v obyvaku a jsme samy, a najednou zacne skripat babiccina knihovna a v pokoji najednou nekdo/neco je.

Od te doby si s podobnymi vecmi nezahravam, ani v legraci ne. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:51
Reakce na Fakirka:

Garfie já jsem teda věčný pochybovač, ale po tomhle příspěvku mě zamrazilo.

Jsem ráda, že tohle všechno čtu v práci...pěkně v bezpečí. Kterej duch by chodil do práce, že.

​Prosim, my mame v praci v baraku ducha! Malou holcicku v bilych satech. Nastesti se vetsinou zdrzuje na schodech do patra, anebo nahore v patre, nejcasteji u kolegyne v kancelari. Ja mam kancelar na byvale verande, takze jsem pekne stranou. Ale vecer, kdyz uz je v baraku ticho a klid, slychavam kroky na schodech. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:56
Reakce na Alena_In:

Firma, ve které pracuju, provozuje malý hotel. Loni v červnu přímo v objektu zemřel chlap pro všechno (údržbář, topič, plyn-vodo-topo) na infarkt a od té doby si někteří hosté začali stěžovat, že se v jednom z pokojů v noci objevuje postava. Někdy seděla na posteli, někdy stála u dveří nebo přecházela přes pokoj. Nešlo poznat, jestli se jedná o muže nebo ženu, postava prý byla vždycky neostrá a průsvitná a nebylo jí vidět do obličeje. 

Zvláštní je, že se to stává jen v jednom pokoji a vždycky, když na pokoji není ubytovaný muž, ale jen ženy. Jednou dokonce dvě ženy v noci stěhovali do jiné části budovy, jak byly vyplašené. Teď už do tohoto pokoje umísťují jen páry. Hosté se vzájemně znát nemohli a bylo to až od té doby, co kolega zemřel, dřív se nikdy nic takového nestalo.

Začínám věřit, že jako vyhlášený proutník nedá ženským pokoj ani po smrti.

Ale kdybych na tom pokoji byla ubytovana, tak by mi do smichu nebylo. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 28. února 2020 17:57

"Smart zachod"!?