"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 10:47

Lamicka Padá mi taky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 10:48

Lamicka já taky, už od včera

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Alena_In no a neni lepší si to nechat doručit rovnou domu? 

​To by bylo lepší, ale k nám na vesnici nezaváží. Říkala jsem si, že takhle by mi to hodili do auta, ani s tím nemusí do patra. :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:05

Alena_In tak to jo.... 

Online Garfie
Avatar
23905 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:10

Alena_In Zkušenost mám dobrou, ale teda přes to ucpané město jedou oni :-) v objednávce to moc nezohlední. Takže zrovna minulý pátek večer mi přivezli nákup skoro s hodinovým zpožděním. Naprosto jsem to chápala, dceru zrovna vezla maminka kamarádky z Hodolan do Slavonína a taky projížděly město víc než půl hodiny. Myslím, že přes den do práce to bude v pohodě, nesmíš si objednávat ve špičce. Zelenin a ovoce bez problémů, posledně mi dovezli takovou lehce nepěknou cibuli, ale nic tragického. 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:27

Garfie Díky moc, jsi zlatá. Většinu dne sedím v kanclu, takže nebudu objednávat rozvoz na fajront a mělo by to klapnout.

Minulý pátek jsem právě z Hodolan chtěla jet do Globusu, ale před Velkomoravskou jsem to vzdala, nemám na to nervy, když uzavřou půl města.

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:28

Pinot NoirPotrefenáhusa 711990 Sweet Potato continuity Díky za zkušenost! Mám první nákup na dopoledne. Další asi budou bývat okolo 14. hod. Zácpa v centru je tu pořád, ale 15-30 min počkat mi nedělá problém.

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:33
Reakce na Alena_In:

​To by bylo lepší, ale k nám na vesnici nezaváží. Říkala jsem si, že takhle by mi to hodili do auta, ani s tím nemusí do patra. :-)

​Přesně to stejné řeším taky. Nás míjí s rozvozem snad ani 1km, ale zajíždět k nám nebudou.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:38

Jiná Realita Ctu to tady letem svetem, tak nevim, jestli nekdo poradil...marmeladu bys teoreticky mohla, ale mela by bejt (spravne) komercne vyrobena. To muzes osulit nalepenim etikety, to moc nezkoumaji.  Pokud bys ji nakonec poslala, tak zabal do hooodne bublinek, ty mezinarodni zasilky casto chodi v dost tristnim stavu. Alkohol urcite ne, ale muzes jim to doporucit, Becherovku v Americe prodavaji

Podle me by se teda tobe teoreticky nemohlo nic stat, proste by to zabavili a adresat muze zasilku odmitnout, pokud ji celnici zadrzi.  Takze risknout bys to mohla. Ale musis k tomu dat celni prohlaseni, takze budes muset zalhat, no. 

Mohli by ti teda dat pokutu a udelit zakaz vstupu, pokuta imho nevymahatelna, tak jedine pokud se chystas do US. Ale za prvni precin, pokud to nejsou zbrane nebo drogy a je to maly mnozstvi se vetsinou nedava nic, zabavi to a dostanes maximalne varovani. 

Kamaradka jednou vezla cibule tulipanu, vyhmatli ji, pokuta 1000 dolacu navic to sliznul jeji manzel, pac to meli jako rodina na jedno prohlaseni a on byl uvedenej jako head of household, takze ma flastr on. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:44

Poéma Potrefenáhusa diky. Premyslela jsem, zda restartovat modem, ale mame to pres studenou chodbu...  

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:05
Reakce na MP Marge:

MP Marge nema tuseni! Mne sem nikdo nic neposila, tak nevim

​A chceš něco poslat?

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:20

MP Marge Ja ti taky neco poslu! Uvidim dle postovnyho mozna jenom pohled!

Online Garfie
Avatar
23905 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:15

notna Nevím teda jak to u vás vypadá na mapě, ale sestřenice stejnou situaci vyřešila tak, že napsala svoji ulici a číslo, ale jméno té vedlejší vesnice a normálně jí dováží. Ale v jejím případě je tam trvalá zástavba, nedá se poznat, kde jedna vesnice končí a druhá začíná. 

Alena_In Ta zúžená Velkomoravská je strašná, k tomu uzavřená Wolkerovka, katastrofa!! Nechci vidět prosinec...

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:28

Lamicka Jo, padá. Asi si máme něco přát

MP Marge Taky pošlu!

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:29
Reakce na Ounz:

​A chceš něco poslat?

​Nerikej dvakrat - ono by se toho naslo!!!

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:31
Reakce na Karja:

MP Marge Ja ti taky neco poslu! Uvidim dle postovnyho mozna jenom pohled!

​Pohled se nepocita!!! Ten mi v minulosti obcas poslal tatinek, kdyz jeste mohl, chudacek, cestovat, takze to mame vyzkousene, ze jde

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:32
Reakce na Ounz:

​A chceš něco poslat?

​Ted kdyz o tom tak uvazuju, tak od tebe bych si uplne nejvic prala chleba!!!

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 14:33
Reakce na Aranel:

MP Marge Taky pošlu!

​Uz pisu seznam

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 15:16

MP Marge a vune se muzou? poslu!:-)

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 15:17

GarfieDíky za tip, jsem to hned zkusila, ale neprošlo to :-)