"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:40

Tak Betty zaklepat na souseda, že potřebujete pomoct se svlékáním 

Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:41

Samantha 

rozarka hahaha :D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33850 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:42

Tak Betty taky je blbý, že to často bejvá skrytej zip, do kterýho se ještě při tý nešikovný manipulaci chytaj okraje okolní látky. Mám takhle jedny šaty, se kterejma bojuju i se zapínáním na boku. Ale jsou krásný, tak maj milost.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:58

Máte někdo tip,jak zkrotit zelektrizované vlasy? To je strašný 

Offline EDITH4B
Avatar
2004 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:00

Nalakovat...

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:08

rozarka Hydratovat, toť rada mé kadeřnice.

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:09

Sairon  Kamarád mi kdysi na usínání radil vybrat si nějaké slovo a vymýšlet další slova podle jeho písmen.
Třeba slovo louka. První písmeno L - lopata, leknín, líska, lotr, lopuch... a když už člověka nic nenapadá, tak druhé písemno původního slova louka - O - ořech, oškeruše, opatrnost.... atd.
Zdá se, že je to hodně přemýšlení, ale přetne to člověku nit vlastních myšlenek (na to, jak nespím, na to, co bude zítra, co bylo dnes) a funguje to. Mě na tom teda ještě baví vymýšlet si hezká slova, která už jsem dlouho neslyšela. 
Ovšem osobně zaručeně usnu u knížky Dobře utajené housle. Stačí dvě věty :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:37

rozarka suchý šampon, zdrsňující sprej (zabijte mě, nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje slušně), lak.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 12:59

rozarka namočit si lehce ruce vodou a prohrabnout si vlasy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:00

Tak Betty jojo, sobestacna je dobry, ale taky jsem jednou sla do prace s nedopnutxma satama( pod kabatem:-), no takze bud rict kamaradce at ti to pri odchodu nenapadne povoli:-) nebo me napadlo tam tu nit pri zapinani ponechat, zastrcit dovnitr a pak pouzit pri rozepinani:P

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 13:12

viktorka_od splavu Přesně to jsou moje další alternativy, kamarádka porozepne při odchodu. A ta zastrčená nit případně je taky v plánu.

No tak to už je dost možností.

No a Kokoska nemáme v dosahu sousedy.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 16:07

Tak Betty Já se sice rukama za zády dotknu (ale jen když je pravá nahoře, opačně mi to nejde, mám pravé rameno špatné a zkroutit ruku za záda spodem bolí), ale to rozepínání mě občas taky dost štve, hlavně u pouzdrovek. Rozepnu to kam až dosáhnu a pak popotahuju nahoru a po kouskách rozepínám, aby pak zespodu už ten zip nebyl tak vysoko.

Offline Karja
Avatar
36050 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 16:32

Nemáte někdo typ, kde stáhnout audioknihy v AJ, ideálně i s přepsaným textem někde? Stačí jen anglický přepis, ne český překlad;-).

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 16:43

Kokoska no mně chybí tak pět cm a šaty jsou hodně,hodně na tělo.

Ale dnes jsem si dala novoroční předsevzetí, že to spojení rukou začnu trénovat, když to šlo kdysi.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:50

Tak Betty Manžel má ribano na hokej a tam už ten zip na zádech byl tak připravený. S navázanou šňůrou. Původně jsem se teda zasmála při představě, jak mu to spoluhráči zapínají v šatně. 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:52

Karja Ak je to pre účely zdokonalenia sa v jazyku (tzn. že nehľadáš nejaké konkrétne tituly a nevadí, že sú to staršie knihy), tak audioknihy zdarma sa dajú stiahnuť napríklad z Project Gutenberg. Tam je k tomu teda 100% k dispozícii aj text. Len teda tým, že je to zdarma, nie vždy je tá kvalita úplne top (hlas uspávača hadov included) 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:56

Renusatko  @TakBetty

Takhle to je normálně řešený u neoprénu. Nechápu, proč se výrobci šatů neinspirovali 

Offline Karja
Avatar
36050 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:00

Wanda von Dunajew Jo, jen pro sebe. Ja si ctu v Aj, ale ja na Aj nemam proste bunky a u novych nebo dlouho neslysenych slov proste vubec nevim, jak se vyslovuji.  Tak snad nebude uspavac hadu vsude. Urcite najdu neco I na ulozto, ale teb text k tomu se mi hodi;-)

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:02

Jiná Realita Dadoo  EDITH4B Lak a suchý šampon se snažím vyloučit,páč mám hrozně suchý vlasy a mám pocit,že je ještě víc vysuším.

zelene.oko hydratovat....tedy používat hydr.šampon atd?

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:03

Karja Oni to tam majú ešte rozdelené na human-read a computer-generated, no tie generované počítačom sú asi len pre úplných fajnšmekrov... 

Ja teda audioknihy takmer vôbec nevyhľadávam, ale z toho gutenbergu som sťahovala dosť klasík ako e-book a všimla som si, že je tam dosť často aj to audio. 

No a jedinú audioknihu čo som bola schopná dopočúvať do konca čítal Alan Rickman, takže moja latka je proste vysoko...