Adventné kalendáre - parfémové, kozmetické, ale aj iné dospelácke

20. října 2022 21:54
Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 23. října 2022 12:37

Když jste načly téma - vloni obíhalo na fb virální video s kalendářem od Chanel. Byl snad za 800$ a krom několika produktů převážně v minivelikosti tam byla hromada nesmyslů- např mini textilní sáček s logem, nálepky s logem, náramek šňůrka s černým plastovým emblémem atd.. Legrační.

žluťásek ten sonnentor jsem, myslím, měla taky- se stejným dojmem. Dolphin zní dobře! 

Líbil by se mi asi od Čokoládovny Janek- ty je dělaj s Žufánkem a nějakou pražírnou kávy, to by bylo moje gusto. Tuším, že taky není nejlevnější.

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 23. října 2022 12:40

marieu Ten trojboj jsme předloni měli. Jednak to nebylo 24 oken, jednak ten Janek nic moc extra. Kafe nevím, nejsem fajnšmekr. Asi neurazilo. Ježíšek mi kvůli němu donesl mlýnek.

Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 23. října 2022 12:42

Sweet Potato fakt...? To je teda zklamání. Kupovala jsem od nich nugát a pak nějaký mix pralinek a dobrý. Letos musím stihnout to čokoládový uhlí pro děti.

Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:20

Sweet Potato hmm, asi nemám názor. Ale napadlo mě objednat si na podzim a zimu griotku od Bartidy

Offline Černá kočka
Avatar
1324 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:36

Sweet Potato Tu prazirnu co ma Janek v kalendari pred nejakou dobou koupili.

Mne ten kalendar za ty penize neprijde jako dobra koupe, ja jsem ale z jejich pralinek nebyla unesena, dobre, ale nic extra.

Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:43

Černá kočka ten kalendář celkově spíš neurazí-nenadchne.. coffeespot si kupujeme v práci do automatického espressa, což ale považuju za velkou výhru- ostatní byli zpočátku schopní kupovat kávu v supermarketu. Domů si taky kupuju jiné značky.

Online tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. října 2022 14:00

marieu coffeespot mívá vždycky fajn tu vánoční limitku

Offline dorota
Avatar
852 příspěvků moje polička 23. října 2022 14:20

Možno niekoho zaujme aj knižný adventný kalendár s únikovou hrou: https://www.zelenykocur.sk/products/ticha-noc-krvava-noc-adventny-kalendar-s-unikovou-hrou. Majú aj verziu pre deti: https://www.zelenykocur.sk/products/tajomna-vila-adventny-kalendar-pre-deti-s-unikovou-hrou.

A priznanie, adventný kalendár som mala naposledy ako dieťa, čokoládový. Fascinuje ma (v dobrom), koľko z vás si kupuje adventné kalendáre aj v dospelosti, resp. aké rôzne druhy adventných kalendárov existujú, pre mňa je to iný svet, rozširujem si tu obzory, v rodine také niečo nevedieme, osobne asi nepoznám nikoho, kto kupuje iné ako čokoládové adventné kalendáre, aj to skôr pre deti.

Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:27

tina tu jsem nezkoušela, ale měla jsem párkrát přes léto nějakou u jejich white beans na cold brew, který bylo moc dobrý.

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:32

dorota Dík za tip na ten únikovkový.

Už jsem objevila i od Exit, to je myslím sázka na jistotu.

https://www.luxor.cz/v/1912436/ravensburger-exit-adventni-kalendar-ponorka

(Edit: sakryš, to není ten Exit, co jsem myslela)

Offline Mrs.Robinson
Avatar
440 příspěvků moje polička 23. října 2022 20:27

dorota Tak já to ještě posunu, já jsem tvořila v posledních třech letech adventní kalendář pro dceru a zetě. Oběma je lehce přes třicet

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 23. října 2022 20:28

Mrs.Robinson já pro dcery(28 a 36)

Offline Karja
Avatar
35976 příspěvků moje polička 23. října 2022 20:30

dorota No ano, taky jsem si říkala, co to je kravinu, ale teď jak hledám inspiraci pro děti, no tak jsem narazila na pár, co by se mi vlastne líbily a jako.....no jako trochu to začínám chápat:-D 

Online continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 23. října 2022 20:43

Mrs.Robinson já letos tvořit určitě nebudu. Jednak nemám energii a loni to tu starší uz moc nebavilo. Letos řekla, že nechce nic ani na vánoce ( to se ještě myslím poddá) a kalendář čokoládový. 

Mladší chce nějakého  Harryho Pottera, takže kozmetický se odkládá. Času dost. 

Offline Mrs.Robinson
Avatar
440 příspěvků moje polička 23. října 2022 20:59

Vilemina Člověk si s tím celkem vyhraje, že ?

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 23. října 2022 22:02

Mrs.Robinson přesně. A holky se na to vždycky těší

Offline dorota
Avatar
852 příspěvků moje polička 23. října 2022 22:03

Mrs.Robinson . Karja Nepovažujem adventné kalendáre aj pre dospelých za hlúposť. Len mne to nikdy nenapadlo a tie nápady, čo sa tu objavili minulý rok či teraz, sú super, tiež by som si vedela vybrať. Ja mám spojený advent s adventným vencom a chodením do kostola na rorátne omše.

Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 24. října 2022 12:45

Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 24. října 2022 12:46