Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. května 2018 19:34

Kkat Chápem. Ja objednávam iba ak je akcia na celý sortiment plus doprava zdarma a na dobierku, to ma tak neštve ale v porovnaní s inými je to bieda. Dnes som bola na predajni, pytam sa predavačky ci majú lanové tričká z premium kolekcie a predavačka nevedela ani čo je premium ani čo je ľan. Ale tak reťazec. Celkovo má dnes predavačky dosť stavali, ani pozdraviť nevedia. Ale to tak na Slovensku bežný jav.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. května 2018 19:52

Kkat já tam nijak často neobjednávám a vlastně je mi to vcelku jedno. Vždy jsem tam objednávala nějaký basic kus, tak to nijak nehoří. 

paktofonika hezký nákup. Nechceš se spíš vyfotit v tý sukni? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:03

paktofonika Taky jsem je zkoušela. Jestli tě to potěší, vypadala jsem ještě mnohem mnohem hůř. Jak omotaná obzvlášť hnusným hadrem na podlahu. Až jsem si říkala, že to snad nemůžou být ty samé šaty, co tu nad nimi všichni jásají.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:08

nellielovett No odfotila som sa ale nič moc fotka, veľmi som sa ponahlala tak až pôjdem okolo zrkadla tak sa odfotim.

Sweet Potato Ako píšem, že ak by boli o 3 čísla menšie a potrebovala by som saty na doma a venčenie tak ich vezmem ale. Na bežné nosenie asi nie. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:13

Co jsme si dnes koupily. Vysledek damske jizdy: zritelnice vs zlatababicka 5:0

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:17

nellielovett normálně by mě to taky nevadilo, tady byla jedna věc na určitou akci a to mě teda trochu točilo.

@paktofonika taky objednávam jen když je akce a poštovné zdarma

Jinak co se týká COS triček, tak jsou opravdu teď větši. Kupovala jsem loňi bílé, černé a to černo bílé a seděj uplně skvěle. Ted jsem vzala stejnou velikost šedé a pruhované a jsou určitě o číslo větši. Tak mi tady ležej protože na to vraceni jsem neměla chuť, potom co jsem tady četla  

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:20

Kkat Cos teď změnil postup vrácení - neposíláš to někam k Říčanům, to se mi vrátilo, ale odevzdáš to na úložně DPD (nebo jaksetojmenuje), takže imho ok.

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:43

Stará Stanová Kůže myslim ale že už jsem projela tu lhůtu na vrácení. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 26. května 2018 20:47

barbucha Takhle to dopada, kdyz nakupuje moje mama s moji dcerou. :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 26. května 2018 21:07

Emerald 

A tak to ma byt a tak je to spravne.

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 27. května 2018 02:36

paktofonika 

Jo, ty šaty jsem si taky zkoušela a nešlo to, vůbec... Ale odnesla jsem si tyhle a jsou perfektní:

A pobavila mě barva "kachní zelená" (jsem myslela, že to je smaragdová)...

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 27. května 2018 08:40

luciole To teda navic spravne by to mela byt ,,kaceri,, zelena. Saty vypadaji moc dobre;-).

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 27. května 2018 08:51

luciole takovy ty zelene petrolejovy barve se rika duck green :D ale do cestiny jsem to nikdy neslysela prelozeny :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. května 2018 11:37

luciole Tie sú pekné, v obchode som ich včera nevidela ale videla som včera na jednej pani tieto šaty a sú fakt skvelé, no rozmýšľam nad nimi ale odrádza ma modrá farba. 

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:02

paktofonika Odkud jsou?

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:15

paktofonika Díky 

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:19

paktofonika 

Jo, ty jsou taky pěkný, ale jedny modrý košilový stejného střihu mám už z loňska:

Líbily se mi ještě z téhle látky (v reálu vypadaly lépe):

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:35

paktofonika ach jo, mně se tyhle a podobné šaty hodně líbí, ale už jsem si jich vyzkoušela povícero a není to nic pro mě :/ nějak mi nesluší ty límce nebo možná ani ta madrá pruhovaná barva (přitom právě modré pruhované se mi líbí nejvíc).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:43
Reakce na nellielovett:

Kkat já tam nijak často neobjednávám a vlastně je mi to vcelku jedno. Vždy jsem tam objednávala nějaký basic kus, tak to nijak nehoří. 

paktofonika hezký nákup. Nechceš se spíš vyfotit v tý sukni? 

​No je to v celku jedno či čakám týždeň, dva tri ak to nepotrebujem hneď ale ako zákazníkovi sa mi to nepáči a som ochotná to tolerovať iba ak niečo nutne potrebujem. Robiť to takto všetky eshopy...Som proste zhýčkaná Zarou a jej podobnými eshopmi.