Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 21:52

Karja Ja uz mam dite notne odrostle, tak ti ani nevim, ale na prvni dobrou me napadla parazoo u parku, to bavi vsechny deti. Ja bych ti tak poradila vinarnu nebo hospodu

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 21:52

https://aeronet.cz/news/spanelsky-vyzkumnik-potvrdil-ve-vedecke-studii-pritomnost-nanocipu-v-lahvickach-ockovaci-latky-comirnaty-od-spolecnosti-pfizer-a-nafotil-mikroskopem-jejich-fotografie-desive-zabery-ukazuji-neco/
Já jsem doteď vlastně nevěřila, že takovéhle články opravdu existujou.

Doporučuju nevzdat kvůli délce a odbornosti, dojde i na Fialu!

Offline Karja
Avatar
35928 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 21:54

holka hnědooká :-D:-D No tak to za pár let, jo o té parazoo vím, ale nebyla jsem tam ještě  No tak škoda. My to nemáme zase tak daleko, ale zároveň tak jako mimo spádovou oblast, takže ani nikdo ze známých moc neví, kam tam zaplout. No hlavně když to bude jinak než na testy! 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 21:59

Karja Jeste me napadla lezecka stena a vubec zahrada ve Spolkovem dome https://spolkovydum.cz/

Offline Anema
Avatar
832 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:07

Sweet Potato Já jen, že je to v té tabulce od continuity, že ukončuje izolaci PCR pozitivním. Třeba to u vás ukončil, jen to nedal vědět... Ten náš asi ani neví, že u nás něco probíhá, takže bych mu to asi měla zavolat?

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:16

Sweet Potato kolik je v těch lahvičkách čipů? Když se z jedné udělá 6 očkovacích dávek, obsahuje lahvička 6 čipů nebo je jich tam větší množství? Jak ty chudáci sestry poznají, že do stříkačky nabraly aspoň jeden čip? Je tam nějaká kontrolka? Mají na to speciální školení? Otázky, samé otázky! 

Offline continuity
Avatar
33764 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:23

Tak jedna naše škola vede covidovy řebříček městské části. Jsem ráda, že alespoň v něčem jsme nejlepší. 

Offline Karja
Avatar
35928 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:23

holka hnědooká Děkuju, podívám se na to! Jaro tu bude cobyduo, určitě. 

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:28

Edit. Špatné vlákno 

Offline continuity
Avatar
33764 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:30

Jak řekl někdo na TW: do skoly se musí i kdyby hořela. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:40

Sweet Potato Anema izolaci by měl opravdu ukončit praktik, hygiena to nedělá. Nás se ptali, jak dlouho jsme bez příznaků a jak dětská tak moje doktorka vysloveně řekly: Izolaci ukončujeme k tomu a tomu datu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:59

Evaeva Dětské jsem volala, že jsou holky pozitivní, o ukončování nic neříkala. A neříkali to ani z hygieny, když volali.

Praktické muž psal mail, že je C+, neodpověděla. Jemu se teda z hygieny ani nikdo neozval. 

Teď mám zase brouka v hlavě. Ale budu na to myslet až zítra!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:10

Sweet Potato třeba už to neřeší a ukončí to po těch pěti dnech bez telefonu. Docela bych řekla, že toho teď budou mít až nad hlavu.

Offline Tak Betty
Avatar
4992 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:10
Reakce na Sweet Potato:


. Ale budu na to myslet až zítra!

​Řečeno se Scarlett  O Hara. Moje oblíbená hláška. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 00:17
Reakce na Sweet Potato:

https://aeronet.cz/news/spanelsky-vyzkumnik-potvrdil-ve-vedecke-studii-pritomnost-nanocipu-v-lahvickach-ockovaci-latky-comirnaty-od-spolecnosti-pfizer-a-nafotil-mikroskopem-jejich-fotografie-desive-zabery-ukazuji-neco/
Já jsem doteď vlastně nevěřila, že takovéhle články opravdu existujou.

Doporučuju nevzdat kvůli délce a odbornosti, dojde i na Fialu!

​A co když je to pravda, ha?
ty obrázky jsou ale moc pěkný...

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 08:04

Jennyfor  

Offline Garfie
Avatar
23985 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 08:35

Evaeva Sweet Potato Já bych taky řekla, že to ukončují automaticky, chápu to tak, že je to jen systémová záležitost. Mimochodem před rokem mi dokonce náš pediatr volal výsledky dřív než mi dorazily jako sms! :-) Takže z toho jsem pochopila, že chodí i jemu a má přehled. I když tehdy vystavoval žádanku on, tak možná proto. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 08:42

Tak kolem nás se objevují reinfekce. Děti, které byli nemocné v říjnu, v prosinci, už jsou zase pozitivní. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 08:50

Garfie My se nebyli schopni dostat k jednomu výsledku, doktorka říkala, že kdyžtak může, ale až se zpožděním. 
S tím tvým pediatrem teda koukám, zvlášť když ti hygiena klade na srdce, že máš svého lékaře uvědomit.

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 08:54

Sweet Potato jak je marodům ?