Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 04. června 2021 06:25
Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 04. června 2021 07:15

Sweet Potato Tak savo doporučoval už sám Tramp

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 04. června 2021 07:22
Reakce na mirajo:

dorota continuity Co to take horec??

​horec je kytka - Encián, jen jich je víc druhů a nevím přesně, který se dává do těch alkoholu. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 04. června 2021 07:52

continuity Jo aha! Ja v tom hledala nejakou zradu a on je to hořec...a netusila jsem, ze se dava do piti.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 04. června 2021 09:07

barbucha , wendulka - mám na vás prosbu, potřebuji poradit , přítel se nemůže dostat k certifikátu na očko-úzis, hlásí mu to špatné rč nebo občanky. Zkoušel volat po všech čertech, ale po hodině a 6 telefonech se nedobral ničemu.  V pondělí jde na druhou dávku, jsou schopni to v databázi opravit ? Nejspíš je tam chybně číslo občanky, na potvrzení o první dávce je rč v pořádku.  

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. června 2021 09:30

jitřenka 

Jasně že to jde opravit. Teda v tom ISINu. Dělám to každou chvíli (páč většina klientů jsou zároveň i analfabeti co neuměj slušně napsat mailovou adresu nebo čísla ).

Nemá třeba novou občanku? Resp. tam může mít zavedenou nějakou starou, no nevím... Tak až půjde na druhou dávku, dotyčnej pohybující se v tu chvíli v systému by mu to měl zkontrolovat a opravit...

P.S. Ono to číslo občanky tam leze samo z nějaký policejní (?) databáze zjevně, to ten zapisovatel neovlivní (ani nezkazí), ale opravit by to snad jít mělo.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 04. června 2021 09:33

barbucha - díky, má novou 10.5. , ale zkoušel i starou. Tak si to tam v pondělí zařídí.  Dík

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. června 2021 09:39

jitřenka 

To bude asi tou výměnou. Tak ať mu to tam zkontrolujou.

Mně zas volali lidi, že tam mají číslo pasu, ale příští tejden mají dostat novej tak co prej s tím... číslo občanky i pasu bylo uvedený na starejch certifikátech -  naštěstí v těch novejch už to není, to byl přece hotovej nesmysl (právě vzhledem k jejich výměnám).

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 04. června 2021 09:59
Reakce na Renusatko:

Marbuša Tak to je asi největší úlet, co jsem kdy četla. Já mám ve svém okolí dost lidí, kteří se nemají v plánu očkovat, ale takovou konspirátorku a sdílečku kravin, jen jednu na FB. 

​No mně to přišlo od někoho e-mailem, jakože sranda, co vše koluje na FB. Mezi svými snad mám taky jen jednu - mj. velkou fanynku Margit Slimákový.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 04. června 2021 10:29

barbucha - mám vyřídit pochvalu, on trochu panikařil,  prý jsme tady rychlý, no je to tu supr,  že se tu ví všechno.

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 04. června 2021 10:42
Reakce na Lamicka:

Dneska mi rikala kamaradka, ze ji odchytla maminka spoluzaka a pry at se nedava ockovat, ze lidem pak na miste vpichu drzi magnet! Mne ne, myslite, ze mi pichli jen placebo?

​Tak zase když furt ztrácím klíče, tak bych si je připlácla na magnet na paži

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 04. června 2021 10:48

Marbuša Divný, že to s očkovanejma v magnetický rezonanci nijak necloumá, že jdou vůbec vyndat ven! Asi není magnet jako magnet  

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 04. června 2021 10:54
Reakce na mirajo:

Marbuša Divný, že to s očkovanejma v magnetický rezonanci nijak necloumá, že jdou vůbec vyndat ven! Asi není magnet jako magnet  

​Asi je ten čip nějakej čínskej šunt!

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 04. června 2021 11:00
Reakce na dynda:

​Asi je ten čip nějakej čínskej šunt!

​Gates kupuje čínskej šunt! Už neví, jak by ušetřil..

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 04. června 2021 11:02

Marbuša 

To je jasný, jak by jinak přišel k těm miliardám.

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 04. června 2021 11:10

Marbuša a rozvod taky něco stojí...

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 04. června 2021 11:20

Marbuša dynda Kokoska díky ženy, mám dnes mizernej den a teď jste mi spravily náladu :) 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 04. června 2021 11:49

Mám radost, že jsem se konečně dočkala vakcíny. :) Po třítýdenním čekání na pin2 z hradecké fakultky jsem se včera ráno přehlásila na polikliniku do Spálený a hned mi nabídli dnešní termín. :)

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 04. června 2021 12:10

razorblade - dobrý, včera jsem na tebe myslela, to musel být děs, já bych tu kantýnu vyžrala úplně a ještě bych se musela opít , abych to tam vydržela. Stačil mi sestřih Babiše. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 04. června 2021 12:46

jitřenka přesně, já už toho chlapa jenom čtu, poslouchat ho vůbec ne dokážu.