Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. října 2021 12:31

Gatita

Pořád se vracím k tvé fotce žluté hlavy.

Nosí se takhle vystrihanym krk? Slušel by mi? Vyřešilo by to mé ohavné oškubání? Byla by mi zima na hlavu? 

A do mých úvah mi začaly (podzimně) padat vlasy. Tolik ne, ale dost

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:51

Korsičanka nic proti, ale je fajn si leccos vyzkoušet v mládí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:54

Mha Taky mi padají vlasy, a to mi možná 2 roky nepadaly. Dala jsem se před pár týdny ostříhat tak nakrátko, jak jsem nebyla minimálně 5 let. Vystříhaný krk, dokonce i ucho, ale moje kadeřnice to udělala decentně, abych neměla kolem ucha plešku. Mám to na zimu ráda, jinak mi moje ráno vyfoukané vlasy rozhodí šála nebo zvednutý límec.

Offline Korsičanka
Avatar
12855 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:59

Mirka Bohužel - tehdy to nešlo

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 31. října 2021 14:09

barbucha ja som úplne zabudla na to, že som jednu dobu nosila oranžové obočie . Mala som oranžovú maskaru dovezenu zo Švajčiarska a keďže som jazykmi moc nevládla, neviem vlastne na čo bola pôvodne určená. A teraz som úplne nudná, to ju prejde, neboj :)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 31. října 2021 15:09

Mha ja  to nemivala zlute, ale krk jsem vystrihany mela;) Bylo to hrozne super na dotek, ale straslive mi to kratke mikado padalo do oci. Ja bych do toho sla, potrebovala bych se trochu "zdrsnit", pripadam si ted desne unyle. Ale jestli se to ted zas nosi, netusim. Kazdopadne mne se to libi porad

Online Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 31. října 2021 17:35
Reakce na Korsičanka:

Mirka Klidně později Já propadla kérkám až po 45 letech A blázniviny jsem začala radostně nosit po revoluci (ve 34), do té doby jsem si je vyráběla a šla na mě na školství jedna stížnost za druhou

Korsičanka Ty si sa pre kérky doslova narodilasi jedna z mála, na ktorých sa mi to páči. Celkovo tetovaniu neholdujem ale Ty si na to ten správny typ. A keď s niekým vediem rozhovor o tetovaní, vždy poznamenám, nepáči sa mi, ale poznám jednu dámu, ktorej to sekne a páči sa mi na nej

Offline Korsičanka
Avatar
12855 příspěvků moje polička 31. října 2021 18:32

Daridari Darinko, díky za poklonu.

Jedna vědma mi kdysi řekla, že jsem byla v dávných dobách ženou náčelníka Inků a pro neposlušnost mě upálili:) Tak třeba to mám odtamtud

Online Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 31. října 2021 18:48

Korsičanka To dáva zmysel

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 31. října 2021 18:51

Korsičanka jej.Maš pohnutou minulost,teda.

Offline Korsičanka
Avatar
12855 příspěvků moje polička 31. října 2021 18:52

černá káva I současnost, bohužel. Ale vlastně je to už taky minulost. Současnost je fajná

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. října 2021 18:54

Mirka

Tak ty nerozcuchany vlasy od šály jsou další bod pro vystrihani.

Gatita Přemýšlím, jestli tu máš někde svoji fotku, chtěla bych vidět, co je podle tebe Unyle.

Jestli něco jako tohle? 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 31. října 2021 19:38

Mha mno, tak i nejaka ta kudrlinka by se na me hlave nasla;) 

Ja se proste od posledni navstevy kadernice necitim ve sve kuzi, ne ze by to bylo nejak spatne, jen to neni ono. Takove nijake.  Ale zas odvaz za kazdou cenu taky nechci a u tohohle vystrihaneho ucesu si taky rikam, aby to nebyla zmena na silu a navrat na gympl. No a jak mi rostou vlasy pomalu az ze zad, tak to vystrihani by bylo dost vyrazne, tak aby to fakt nebyl oldschool.  Staci, ze ted mam na hlave uces roku 2004;) Vis jak to myslim. Proste jako kdyz dneska potkas dospelou zenskou, co ma ofinku jako amelie z montmartru. Tak mi to taky jakoby nejak nesedi, i kdyz v dobe toho filmu bych se nad tim nepozastavila  

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 10:26

Taky už jsem viděla takový elastický zvonáče do pasu!! Úplně každýmu to udělá divnej placatej zadek. Nechápu. 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:07

Catherinne Mám dotaz: Nějak mi po chemu nenarostly vlasy v koutech. Mám smůlu nebo se to ještě nějak spraví? Mám tam krátkou štětku na obou stranách a konec. A přitom mi nejvíc sluší vlasy nahoru

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:36

Luna ještě bych neházela flintu do žita. To může trvat klidně i tři roky, než se aktivují všechny vlasové cibulky. Držím všechny palce!

A díky za tip na pásek z HM. Dnes ho mám a je boží, akorát mám schovanou sponu vzadu, protože je zlatá a zipy na křiváku stříbrný 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:11

Catherinne diky zkusim to jeste podporit nejakyma vitaminama Kdyby te neco napadlo....

A pasek je bozi, taham ho casto.

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:30

Luna napadá mě  methonin 500 ( aminokyselina) a Venira ( kolagenový nápoj v prášku, tablety) to jí dcera a ta vlasy ji fakt rostou víc. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:41

Luna

Ehmm, u nás doma se takovým koutům říkávalo znaky moudrosti

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:57

Mha rikat si tomu muzete jak chcete, je to hnusny.

Ale jinak mam vlasy dobry, to zas jo