Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 27. října 2021 21:10

Evaeva jako že se bojíš o jejich ledviny, nebo ty proporce ti vadí? Mě dost baví ty mladý lidi pozorovat, přijdou mi daleko odvážnější než já v jejich věku, nebo třeba moji spolužáci. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 21:41

INCOM1 vadí mi to z pohledu tepla, jak si psala o tom foukání pod bunduJinak mě to taky baví, i když ne vždycky se mi to zároveň líbí. 

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 27. října 2021 22:11

INCOM1 Karja Evaeva a ted jsem si s hruzou uvedomila, ze ani zadny mlady lidi nevidam, natoz abych vedela, co nosi. Vzdyt ja ani neziju v socialni bubline, ja ziju v bubline uvnitr bubliny, vidam jen zeny 30- 39 let. Muj muz je vubec nerozlisuje, vzdycky mi lici, jak ho nektera kvuli necemu oslovila ve skolce, ale kdyz se zeptam, kdo to byl, tak nevi. A kdyz chci, aby mi dotycnou popsal, tak se hluboce zamysli a rekne:"no proste univerzalni matka".

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 27. října 2021 22:13

Karja kolik je ségře? Pro lepší představu těch outfitů z gymplu...

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 27. října 2021 22:15

Gatita  univerzální matka...

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 27. října 2021 22:25

Tabea 37. Je to tak gympl, možná trochu základka, taky už si nepatuji, ale já tohle už nenosila. 

Online Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 27. října 2021 23:02

moora to je moc hezká fotka. Já mám strašně málo fotek z mládí. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. října 2021 23:08

Karja ja mlady pozoruju a rikam si: "Dobry! V 15 jsem mela stejnou bundu a kahoty." Na sebe bych si to nevzala, ale libi se mi to. 

Co je teda des, ze jsem potkala uz nekolik holek v bokovkach a s vysoce vykrojenym body, ze to dohromady vypada jak tanga, to jsem doufala, ze uz neuvidim. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. října 2021 23:10

Karja to sedi, mne je 38 a nosila jsem to tak ve 14?platformy a bagancata, siroke kalhoty a oversize mikiny. 

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 28. října 2021 04:04

Karja Lamicka Ty Jo, teď jste mi nasadily brouka do hlavy a budu se muset zaměřit na outfity místní mládeže. Tak nějak matně mi připadá, že typický oblečení by bylo: světlý džíny, bílý ponožky, bílý reeboky, černá krátká bunda, holky holý břicho. Ale nevím jistě. Tak nějak pořád hlídám děti a zaujme mě jen něco hodně ulítlýho. 
Teď o víkendu jsem se ale dozvěděla, že dva nejdůležitější výrazy jsou safe a nice. Věta ze života: Du hast aber nice Schuhe. (Máš dobrý boty.) Nice vysloveno jako "najse", protože třeba německy vyskloňovat.

Online Kan
Avatar
6982 příspěvků moje polička 28. října 2021 08:11
Reakce na Lamicka:

Karja ja mlady pozoruju a rikam si: "Dobry! V 15 jsem mela stejnou bundu a kahoty." Na sebe bych si to nevzala, ale libi se mi to. 

Co je teda des, ze jsem potkala uz nekolik holek v bokovkach a s vysoce vykrojenym body, ze to dohromady vypada jak tanga, to jsem doufala, ze uz neuvidim. 

​Já zase potkávám holky se strašně vysokým sedem u kalhot a těm macatějším to dělá velkej zadek, vrchní díl do pasu to všechno ještě zvýrazní. Nebo je tady často k vidění, černé elasťáky, mikina, kabát ke kolenům a žehličky. 

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 28. října 2021 08:12

Kan Jako postavove slusivy nebylo nic co bych viděla. To se fakt musí člověk podívat pořádně. 

Online Kan
Avatar
6982 příspěvků moje polička 28. října 2021 08:28

Karja Tak na druhý podívání si říkám, že nejhezčí ozdoba těch nahastrošenejch holek, je mládí. Když mi jdou kolem obchodu a slyším a vidím ten hluk a smích, je to pěknej pohled. Večer když zametám vyjgle z chodníku si to myslím už míň.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 28. října 2021 08:53

Ja posledni dobou vidam samy cerny leginy, nejvic takovy ty sportovni, leckdy prusvitny, a k tomu neco do pasu, ted nastupujou ty kratky bundy. To vse bez ohledu na velikost pozadi a stehen. Ale uz dlouho jsem nebyla v centru, treba je to tam lepsi nez u nas na periferii, tady to dost nosi matky s kocarkama. Nekdy to teda prostridaj teplakama.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. října 2021 10:51

U nas ve skole u holek frci barva vlasu kureci zlut a uces, co nosili takovi ti sladousi z 90s boy bandu:

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 28. října 2021 11:45

Ja teda furt pocitam ty roky, kdy se nosilo, co pisete, a premyslim, co jsem nosila ja. Asi jsem byla dost mimo trendy, myslim jsem cerstve presla od zvonovych bokovek ke straight dzinum a pak vpodstate veci, ve kterych spousta lidi bez ambici vypadat trendy chodi dodnes...  Normcore asi? 

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 28. října 2021 12:14

Pavlena ja si taky moc nepamatuju. Hadry me zacaly zajimat tak ve 12, to byl rok 96. Obleceni mi kupovala mama, mela jsem nejake dziny a mantestraky. Bylo to neco s vyssim pasem a rovnym strihem. K tomu jsem mela nejakou mikinu nebo svetr po babicce, bylo to velky:) Ten svetr byl moje iniciativa. Obleceni jsem mela asi nejvic od vietnamcu nebo z nejake konfekce z labute nebo kotvy, vubec netusim, kde nakupovali ostatni. Retezce asi jeste nebyly? Byla jsem dost out, holky ve tride mely upnute bokovky, co se dole rozsirovaly, ja mela spis mrkve. Pak se otevrely kenvela a terranovy a to byl muj sen, hned jsem si koupila bokovy kapsace o upnuty triko. Originalni jsem nebyla nikdy no.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 28. října 2021 13:03

Gatita jako, ja prave s oblecenim divocila spis na gymplu, tj.driv. A to vydatne, sila jsem si a pletla a na malomeste pusobila dost halo. Ale pak na VS (coz jsou ty roky co se zminuji) uz jsem se dost uklidnila. 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 28. října 2021 13:59

U dievčat moc neviem,dcéra je typ, ktorému to ide celé na nervy, takže preferuje čo najjednoduchšie oblečenie, obľúbené značky na to Uniqlo a Camper, akurát z času na čas chytí náladu, že chce ísť za roztomilú, vtedy vedú kockované sukničky, alebo kvetované nariasené blúzky, to už je ochotná v rôznych obchodoch, ale najradšej Monki. No ale nakoľko sa to stretáva s trendami netuším, to má ona odjakživa dosť v paži.

Ale 14 ročný viem, tam fičia tepláky a - čo je horšie a potvrdilo mi to viacero matiek rovesníkov - tak kraťase. Akože áno, na prelome októbra a novembra. Takže zimná bunda a holé nohy . Otec mi kvetnato rozprával, ako prednedávnom videl takého mládežníka, kde evidentne zasiahla matka, ale keď nevybojovala dlhé gate, tak mal normálne teplé punčocháče a kraťasy na tom .

Na toto je dobre, že som si odložila pár artefaktov z puberty (volám to krabička profylaktickej prípravy na pubertu) a z času na čas sa na to chodím pozrieť a upokojím sa, že raz z toho vyrastie.

Jo a všetci chú modré vlasy, ale ešte som nevidela, že by sa to niekomu fakt podarilo.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 28. října 2021 14:03

Inak ja som celú mladosť prefičala na roztrhaných rifliach, rifľovej budne s nažehľovačkami, reťaziach na krku, ruách aj oblečení, sidovke a spenceroch, takže ani moc neviem, len viem, že som nad čímkoľvek iným ohŕňala nos.

Jo a akurát vo vlasoch som nosila jeden prameň vpredu najprv zapletený a keď som si to neskôr riskla, tak odfarbený (a to je asi jediné, čo ľutujem, lebo normálne vidím, ako mi už nikdy nedorastal do dĺžky ostatných vlasov a ešte mi aj začal prvý šedivieť).