Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:23

vanilka A snad ty fotky smaž, víš jak naštves ty malovlasaty? S takovouhle hřívou po večerech plakat!

*Vtip o smazání

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 13:30

@vanilka

My, co máme OPRAVDU divně sestrihanou hlavu, bychom mohli reagovat protestním zveřejněním vlastních fotek. A ze všech stran!

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:32

Mha Tys to s tím Amišem prostě uspechala. Podívej na mě, už jsem objednaná podruhý, na středu, a mám virozu, takže já už nacnu druhej rok:-D. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 13:37

Karja 

prostě nemám tu tvoji životní moudrost a vyrovnanost

Já se nechala ostříhat, byla jsem spokojená, ale ono to zase dorostlo. Tak jakýpak s tím zdržování, mikádo to vyřeší, na jaře uvidím, co dál. Zlatý mikádo! Hrůza a střapatá k tomu.

Ke kadeřnici půjdu až na jaře, teď moc není, co by se s tím dalo dělat. 

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:40

Mha No nevíš, třeba by z toho šel nějakej pěknej účes? No já už mám ty konce fakt hotové, hrozně suché, nejsou roztřepené, ale prostě suché jako blázen. Jestli se tam teď nedostanu v nejbližší době, tak nechci vidět co s tím udělá mráz. 

A propo dneska se mě ptala ségra, zda nemá sambo nějaký vietnamský předky, že mají s velkoumalou hrozně ,,tvrdý vlasy,,. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:50

Mha Uka! Třeba i tobě tady zvedneme trochu náladu. 
Karja  Díky, nemysli si ale, že mám nějak super vlasy. Jako mám jich dost, lesklé a dle kadeřnic i kvalita dobrá, ale taky s nima mám dost crcání. Mastí se mi a plihnou, musím mýt obden a to je strašný opruz. Hezký to mám jen ten první den, druhý už nic moc a často to zachraňuje culík. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:55

Karja jo a ty fotky stejně brzy smažu, je to v plánu, neboj :-). Ještě čekám, až si Catherinne odběhne dnes ten svůj závod , byla bych ráda i za její vyjádření. 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:06

vanilka jé, díky, vydrž, jssm v rauši, protože osobák!!! 

Jdu na to mrknout a později napíšu

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:15

Já jsem si nacesala falešnou ofinu a říkám sambovi že si to tak nechám strihnout. A on na to ,,Ježíš to fakt ne, ofinu nosí jenom Monika,, (jedna holka z vesnice, s kterou se tak třikrát ročně potkáme venku....divný, že si vzpomněl tak najednou!!!) ..a dcera říká , mami, to tak nemůžeš mít, to bys nebyla naše mamka,, odejdu z pokoje a slyším jak dcera říká sambovi ,,to je ale hlupáček, ofinku rozhodne ne,,. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:20

Karja Já takhle 19 let nenosím culík. Syn mi to pořád sundával a od doby, co mluví, mi říká, že mi to nesluší, ať to nenosím. Takže gumičku mám opravdu jen v posilovně.

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:22

Renusatko :-D Tak je fakt, že culík se často nosí z pohodlnosti než že slusivosti;-). Tak je dobrý, že máš takovýho stylistu a takhle na tebe myslí;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:40

Karja Renusatko 

Nosila jsem jeden (kratší) čas blond mikádo a mladej pán na mě denně rozezleně syčel, že vypadám jak jeho babička a všichni se mu budou smát!

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:34

Kadeřnice se odkládá, mám zas virózu, takže to bude s Amišem na věčné časy a ne jinak....:-D jako aby to zas nemusel ostříhat sambo jak při prvním lockdownu nebo najdu nějakej návod na YouTube. Už to rusim podruhé, snad na mě nezanevře, jinou kadeřnici bych tu těžko hledala! 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 19:01

Karja

Ale neboj, jestli zas budou nějaký nařízení a zákazy, budeme všichni Amišové.

S výjimkou jedné bývalé  paní ministryně. Ta bude zase nejkrásnější. 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 24. října 2021 19:10

Karja Ta je boží, ta tvoje velká malá :-).

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 24. října 2021 21:45

Mha Pak už to spletu rovnou do copu, kterej budu zaplitat v neděli a vydrží do pátku:-D.

999 Jojo, shrnula bych to tak, že holky mají objektivně skvělé vlastnosti, jen v dětském věku nepatří mezi ty úplně žádoucí:-D. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:53
Reakce na Karja:

Jojo, shrnula bych to tak, že holky mají objektivně skvělé vlastnosti, jen v dětském věku nepatří mezi ty úplně žádoucí:-D. 

​Tos uhodila hřebíček  na hlavičku. Dcera má tunu energie, nedá se, neustoupí, do všeho jde po hlavě, všude musí být první, přemýšlí, mluví, je stále v pohybu. Já ji za to obdivuju a miluju, ale žít s tím a vychovávat to, je hrozně náročný.

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 26. října 2021 11:44

Catherinne Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu ohledně koupě fénu? Vím, že jste doporučovala zn. Parlux. Prý jsou ještě dobré fény zn. Valera, které jsou o cca 1 tis. levnější, než Parlux. Mám vlasy podobné, jako Vy. Tedy vlnité (tedy i suché), ale délku po lopatky. V létě nechávám tak, pouze dosušuji difuzerem. Jinak většinou ale fénuji přes kartáč, což je tak 20 min. práce. 

Tak váhám zda Parlux, či Valera. Máte prosím zkušenost?

Moc děkuji.

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 26. října 2021 11:51

Samart My jsme Valeru měli, byl to takový menší fén, tajze asi nějaká nižší řada a mělo to výdržnost fakt snad 10 let? Jsem zvědavá, co Catherine napíše. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. října 2021 12:40

Samart Valeru mám, nevím, 6 let. Jsem s ní spokojená, foukám denně, ale mám na hlavě 9 chlupů v 10 řadách. Dneska bych si už spíš koupila jeden z těch malých, drahých, lehkých Ga.Ma, třeba.