Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:19

Já jsem tak ráda, že v tom nejsem sama :-). Jsem z toho mýho nechtěnýho mikáda na nervy, když skloním hlavu nad stůl, vlasy mi padají do obličeje a vůbec, vypadám jak ruská Máša . Žádný zarovnávání nebude, zajdu si na prostříhání. Chci prostě jiný střih. Ale Schelingera bych teda taky nechtěla .

Offline moora
Avatar
7509 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:34

Lav nahodou, schelinger byl velkej fesak. A tenhle uces jsem nosila na gymplu :))

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:48

Lav  začíná to tu být vtipnejsi než ve vtipech!

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:49

moora vau, kočka!

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:54

moora Hm, tak zde se ukazuje, ze neexistuje veskrze strašný účes, jen strašná kombinace účesu a člověka. Moc ti to sluší!

Ještě hoďte někdo foto, jak vypadáte krásně v mulletu a bude to.

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:56

Malenge Já jsem se tu taky dost v poslednich dnech nasmála, ale nad sebou jsem se skoro nabrečela. 

Offline Kokoska
Avatar
28236 příspěvků moje polička 27. října 2021 18:06

moora nosila jsem skoro totéž, co do střihu, jen těch vlasů mám asi o 2/3 míň

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 18:40

clothilde

Já nevím kdo je kdo!

slniecko

Lav

Já chci taky vidět někoho v muletu, mě vždycky strihali doma na Majku z Gurunu.

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 27. října 2021 18:43

Mha Robin uprostřed, Barry vpravo, Maurice vlevo, má prořídlejší vlasy v  horní části

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 18:45

clothilde

Zacaly mi trochu padat vlasy! Teď budu Maurice!

Nebo Hejma!

Offline Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 27. října 2021 18:59

moora tyjo! To je háro. 

Offline Karja
Avatar
35787 příspěvků moje polička 27. října 2021 19:45

Evaeva Sambo říkal ,,perfektní,,:-D. Ale na té jedné straně to mám fakt a takovým obřím zubem, mně už tam se to zdálo divoký, ale ta kadeřnice je zkušená říkala jsem si, že si to sedne. Ale myslím, že tak za dva měsíce se to ztratí a s mojí frekvenci návštěv jednou za rok a když na to přijde tak dvakrát je to vlastně super účes:-D. 

Ale jako my dneska vyrazily s holkama za hranice svých možností mezi lidi, tam jsem si teda všimla, že mladý holky nosej ty dlouhý vlasy úplně jinak. Prostě dlouhý, žádný sestříháni....ale co to nosej na sobě???? Všechny ty hadry co jsme zhruba před pěti lety donutili ségru vyházet z pudy, že to fakt nikdo nebude nosit. Všechno je zpět, všechno!!!!! Normálně její kompletní outfity z gymplu!  

Offline Karja
Avatar
35787 příspěvků moje polička 27. října 2021 19:46

Evaeva Sambo říkal ,,perfektní,,:-D. Ale na té jedné straně to mám fakt a takovým obřím zubem, mně už tam se to zdálo divoký, ale ta kadeřnice je zkušená říkala jsem si, že si to sedne. Ale myslím, že tak za dva měsíce se to ztratí a s mojí frekvenci návštěv jednou za rok a když na to přijde tak dvakrát je to vlastně super účes:-D. 

Ale jako my dneska vyrazily s holkama za hranice svých možností mezi lidi, tam jsem si teda všimla, že mladý holky nosej ty dlouhý vlasy úplně jinak. Prostě dlouhý, žádný sestříháni....ale co to nosej na sobě???? Všechny ty hadry co jsme zhruba před pěti lety donutili ségru vyházet z pudy, že to fakt nikdo nebude nosit. Všechno je zpět, všechno!!!!! Normálně její kompletní outfity z gymplu!  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 19:52

Karja jo no, tady mládež taky chodí jak vystřižená z prvních řad přátel říznutých nevím čím. Jsme už prostě starý

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 27. října 2021 20:48

Evaeva Karja to mě zajímá, co tím myslíte? Dnes se se mnou v autobuse dal do řeči pán co nocoval na armádě spásy (měl takový eklektický styl, hradní svíci v petce a pár igelitek) a obdivoval obličej jedné mladé spolucestující, ale dost sepsul její styl, prý "knihovnickej", tady by asi napsali Douchová. Styl z přátel nevídám, nebo možná nepoznám? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 20:52

INCOM1 no nejsou to úplně přátelé, ale já je v tom vidím:) Asi bych to popsala jako Douchová z přátel

Offline Karja
Avatar
35787 příspěvků moje polička 27. října 2021 20:54

INCOM1 Já nevím, jedna měla třeba Adidas sustaky a takovej velikej svetr černej se zeleným vzorem, vlasy už měla ,,moderní,, (ty jo no moderní, jak vidno je to dost subjektivní:-D takže jak to pojmenovat sakra...) rovne střiženou platinu i makeup pěkný,takže žádna budoucí matfyzacka. Ale ten outfit byl jak z fotek mých sester, ktere ale už kdysi radši spálily. Mně už tenhle styl minul, takže asi fakt tak ty devadesátky no. A nebo druhá, tak ta měla krémový látkový zvonace, mokasíny a takovou tu košilovou bundu oversize (ta byla jak od Rosse z přátel). Ten styl douchova je podle mě něco jinýho.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 20:57

Karja jo ty košilové bundy tu vídám hodně nebo ty puffery do pasu, široké kalhoty, volné svetry. Taky pěšinku ve vlasech nosí uprostřed.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 27. října 2021 21:00

Evaeva Karja hm, jasně, no tak už asi vím. Ty košilové bundy se hodně vyrojily, to vídám, jen mám pocit že pod to musí foukat. Asi příznak stáří.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 21:08

INCOM1 mně mnohem víc vadí ty krátké puffery, nejlepší jsou v crop verzi