Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:25

Karja Mirka No, mně ani tak nejde o to jestli vydrží 6 let nebo 8 let. Teď jsem měla 2x po sobě Rowentu a oba fény vydržely děsně dlouho, Ten první snad 20 let. A to fénuji přes kartáč tak 2-3x týdně. Jde mi spíš o šetrnnost k vlasům, pohodlné chycení do ruky, váhu atd. Samozřejmně výdrž mnoho let očekávám naivně automaticky.

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:27

Samart porovnani nemam, mam Parlux na doporuceni zde a je super. 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:31

Samart Karja já jsem s ním taky kdysi pracovala a byl dobrý, ale už je to fakt několik let a netuším, co prodávají teď.

Z mého úhlu pohledu, tedy někoho, kdo ho má v ruce půl dne oceňuju u Parluxu tlumič, dělá to fakt hodně a taky je lehký a vyvážený v ruce. Ale to má zase význam pro profíky...

A mi třeba dělá problém, když nový fén má delší tu foukací stranu, přeci jen jsem zvyklá na určitý centimetry od hlavy a když je delší, tak se pak stane, že někoho třeba bouchnu.

No asi jsem nepomohla, řídila bych se výkonem a šířkou trubice. Když je moc široká, suší se velká část hlavy a nestihneš to tvarovat kartáčem. Moc nemusím ty foukací nádstavce.

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 26. října 2021 13:57

Catherinne moc děkuji. 

Offline Gatita
Avatar
7120 příspěvků moje polička 26. října 2021 14:10

Samart vim, ze dotaz smeroval na profesionalky, ale vybirala jsem (zodpovedne ) fen asi pred rokem a koukala jsem hlavne na parametry vykon a vaha. Mam remington shine therapy a za me dobry, vlasy z nej nemam krepate. Je teda z tech obycejnejsich, tak je mozny, ze parlux to umi lip. 

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 26. října 2021 14:30

Gatita díky 

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 27. října 2021 12:44

Konec Amiše! Mám to teda takový na jedny straně fakt poskubany, je tam totiž místo, kde mi ty zadní vlasy jsou padák vsechny dopředu! ale tak nosej se čepice a celkově můžu konečně chodit v rozpuštěných vlasech i bez větší úpravy, takže tomu říkám posun. Na fotku to není, je to takovej standardní účes,co se stříhá už asi 20 let a myslím, že to bude docela hezky dorůstat. Jakože i za 5 měsíců to bude vypadat pěkně! No na jaro jsem ready:-D:-D 

Offline Gatita
Avatar
7120 příspěvků moje polička 27. října 2021 13:34

Karja no a me by to zrovna zajimalo, jak to mas! I kdyz ty jsi s dlouhyma vlasama uplne jina liga nez ja. Ja mam proste bud chic mikado nekam nad ramena, ale kdyz to chci mit dlouhe, tak je to bud amis, nebo retro. Ted mam to retro a navic to ani nemam dlouhy:)) Mne to teda neprijde osklive, akorat mam na hlave uplne to same, co jsem mela pred 15 lety, coz mi z principu neprijde nejlepsi. Takove to vepredu kratsi, vzadu delsi, ma to asi tri vrstvy a ta spodni vrstva se krouti ven. Ale myslim, ze az se to doplazi na lopatky, bude to vypadat dobre.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 27. října 2021 13:46

Karja Gatita 

Prosím vás,  co je to amiš?

Jenom jestli bych ten pojem jako neměla znát, kdyby to někdo chtěl...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. října 2021 13:52

Catherinne to se nedá ostříhat, to musí narůst.

Amišové

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 27. října 2021 13:54
Reakce na Catherinne:

Karja Gatita 

Prosím vás,  co je to amiš?

Jenom jestli bych ten pojem jako neměla znát, kdyby to někdo chtěl...

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 27. října 2021 14:06

Catherinne buď v klidu, to v těchhle zeměpisných končinách moc nikdo nechce. Jen Karja byla vždycky rebel..!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 14:14

Karja

Prosím, dej fotku, třeba i ten můj beegeesovsky účes půjde podle toho opravit (asi ne)

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 27. října 2021 14:17

Mha a kterýpak? Bary , Robin ? Maurice asi ne...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 14:32

Karja mě by to taky zajímalo! Ale hlavně, že jsi spokojená.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 27. října 2021 15:26
Reakce na Mha:

Karja

Prosím, dej fotku, třeba i ten můj beegeesovsky účes půjde podle toho opravit (asi ne)

​radila by som najprv oholiť bradu. to človeku neuveriteľne "prokoukne" tvár!

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 27. října 2021 15:58
Reakce na Evaeva:

Karja mě by to taky zajímalo! Ale hlavně, že jsi spokojená.

​jakoby moc nejsem, ale je mi to jedno:-D

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 27. října 2021 16:02

Gatita No podle mě to teď mám dost jako ty, není už to moc dlouhé a je to trochu retro, ty mladý holky to nosí úplně jinak. Ale mně ty dlouhé už moc nesluší, já nevím, proč se do nich furt tak honim. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 16:33
Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:05

Bee Gees i Amish mě teda baví, ale já jsem byla nedávno u dost drahé a velmi cool kadeřnice, chtěla jsem svůj obvyklý longbob a vyšel z toho Jiří Schelinger.