Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. října 2021 21:33

vanilka tlapkam moc,vcera jsi to mela fakt pekny.

Online Kan
Avatar
6946 příspěvků moje polička 22. října 2021 21:38
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:00

Smazáno 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:18

vanilka Nevím, jak to máš ostříhané vzadu, ale na fotce to vypadá dobře. Máš to dost dlouhé, to bych možná ani mikádem nenazvala, takže to brzo odroste. A jsi moc hezká!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:32

Mirka no, vzadu je to právě lehce do obloučku, to fotit nebudu, abych si zas nekazila náladu :-). Si tam naštěstí nevidím a co oči nevidí.... že. A děkuju.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:37

vanilka Asi něco podobného mi před lety také kadeřnice provedla - chtěla jsem to vzadu "mírně do obloučku", dopadlo to tak, že mi nějakou dobu nešel ani sepnout culík. A jestli tě to utěší - vepředu to vypadá dobře a zadek za chvíli doroste.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 09:40

Hanka H Díky. Ano, culík to kdyžtak jistí a ten mi jde v pohodě udělat. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:09

vanilka vždyť je to pěkný a sluší ti to. Vzadu do obloucku jako že je to tam kratší nebo delší? Ale ten tvůj výraz na fotce teda mluví za všechno.

Online Janulik03
Avatar
16659 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:11

vanilka z predu to vyzera dost dobre. Aj dlzka. Mas krasne huste vlasy tam sa schova lecjaky omyl. Popripade tak o par tyzdnov to vzadu das upravit, aj ked myslim ze ani tam to nebude moc tragedia. Ale verim ze ked ocakavania nie su naplnene je to na houby. 

A vyzeras super

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:12

Kora jo vím, tvářím se dost tragicky . Vzadu delší.

Janulik03  díky , ale holt takhle jsem to nechtěla  no...

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:22

vanilka pokud je to vzadu delší nechala bych to strihnout do rovna,  od někoho kdo to nezvora.  Bude z toho delší mikádo,  i když ho nesnášís, tak ti sluší. A ono to doroste. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:37

vanilka já to tušila, že to i tak bude hezké . I když to není podle tvých představ, tak ti to sluší. Udělala bych to, jak radí Kora 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:43

vanilka Veď to je pekné, hoci teda, nevidím to vzadu. Osobne sa mi nepáči vzadu dlhšie ako vpredu, sama som tak na jar dopadla a radšej som prišla o ďalšie cm vlasov ale muselo to ísť naopak, t.j.  vpredu nepatrne dlhšie ako vzadu.  

Úplne Ti rozumiem, tiež som bola z toho riadne rozčarovaná, keď mi na jar kaderníčka vyviedla pohromu, nečakane, neplánovane, nechcela som to tak. 

Ale nečakala som, hneď o týždeň som išla na prvú opravu a o pár ďalších na ďalšiu. 

Inak vôbec nemusíš byť zúfalá, vyzerá to fakt dobre a ten detail sa dá opraviť. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:52

vanilka Mě se to taky líbí. Když tak bych to nechala vzadu trochu zkrátit, jak radí výše. V téhle délce se to z mikáda do dlouhých vlasů přehoupne za chvilku.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:13

Díky za slova podpory a útěchy, asi jsem to potřebovala. Ano, nechám to vzadu dorovnat. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:16

vanilkaVzadu delší je ta lepší varianta - zkracovat se může vždycky, jak tady radí, šla bych za krátký čas na opravu.

Ale co si budeme povídat - jít ke kadeřnici, strávit tam nezanedbatelně dlouhou dobu (nechat tam nezanedbatelný peníz), a odejít načuřená nebo dokonce se slzami na krajíčku není to, co chceš!

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:19
Reakce na barbucha:

Mha 

Na druhou stranu je výhoda mít poloslepýho milostpána. Přišla jsem značně nenaložená, práskla dveřma a nakopla psa a milostpán, zkoumavě na mě hledě zpoza těch jogurtů co vydává za brejle, pravil že to mám naopak lepší než jindy

​To teda potěší

Offline JankaM
Avatar
2387 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:50

vanilka zepředu je to dobrý, čepice netřeba 

Online Kan
Avatar
6946 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:54

vanilka Vždyť to máš krásný, seš pěkná!

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:21

vanilka Jo vzadu delší, hele na tvém místě nechám si z toho předělat ten longbob nebo dlouhé mikádo nebo jak se tomu rika, vepředu si to nechat takhle dlouhe, zadek srovnat aby to byl účes, co má hlavu a patu. Podle mě je to šik a sluší ti to. Ta první fotka je úplně top, líbí se mi to mnohem víc než ty delsi vlasy. Takže tomu dej fazonu a bude to!