Jazykové přestupky

17. srpna 2014 18:15
Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 22:08

Mutziputzi to uz se tu (nebo na mp) pranyrovalo a nekdo doporucoval kontrovat kolegáčkem. Si na to vzdycky vzpomenu a cuknou mi koutky;)

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:30

jerry 

Hele nedětinští, slyším to i od lidí jinak zcela vážnejch a v ne-kmetským věku, který se jinak o dalších orgánech vyjadřujou úplně normálně, to jest nebolí je hlavička, ani nemaj potíže s jatýrkama! To srdíčko je strašnej nešvar, strašnej!

Sweet Potato 

Jako zmírnění... to je možný. Mně připadá že se jako podbízej, uplácej si to srdíčko - v blahé naději že když o něm budou takhle hezky mluvit, že je nezradí.

Ale jak jsem řekla, vůbec se nebojej že jim třeba odejdou ledvinky, ani mozeček!

MP Marge 

Za baštění bych byla schopná někomu vyrazit zuby, aby se už v životě ne...no fuj, nenajed!

Lamicka 

Tak naštěstí porodníci, jak známo i z přilehlých vláken, jsou necitelný řezníci, takže tohle snad nehrozí!

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:46

holčina, klučina, čauky, baštit - bohužel je používají nevlastní děti a já, ikdyž jim jsem schopná leccos říct, tak u tohodle zbaběle mlčím. Oba dva VŠ. 

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:52

MP Marge cauky mnauky mi prijde takovy prijemne streleny, to by me spis pobavilo nez popudilo. Mozna to ted zacnu i pouzivat...

Ale jeden muj velmi blizky clovek pouziva slovo "clovicek" ve smyslu "udelal to mistni truhlar, to je ti takovej sikovnej clovicek". Mne to zni priserne az urazlive, pritom mineno to je pozitivne.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:04

Ale vs popripade nejaky ty tituly za infantilitu fakt nevylucujou...

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:16

barbucha presne tohle mi v porodnici rekla osetrujici lekarka, v hlave mi to rezonuje dodnes

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:40
Reakce na barbucha:

jerry 

Hele nedětinští, slyším to i od lidí jinak zcela vážnejch a v ne-kmetským věku, který se jinak o dalších orgánech vyjadřujou úplně normálně, to jest nebolí je hlavička, ani nemaj potíže s jatýrkama! To srdíčko je strašnej nešvar, strašnej!

Sweet Potato 

Jako zmírnění... to je možný. Mně připadá že se jako podbízej, uplácej si to srdíčko - v blahé naději že když o něm budou takhle hezky mluvit, že je nezradí.

Ale jak jsem řekla, vůbec se nebojej že jim třeba odejdou ledvinky, ani mozeček!

MP Marge 

Za baštění bych byla schopná někomu vyrazit zuby, aby se už v životě ne...no fuj, nenajed!

Lamicka 

Tak naštěstí porodníci, jak známo i z přilehlých vláken, jsou necitelný řezníci, takže tohle snad nehrozí!

barbucha Ne řezníci, ale šovinistický prasata!

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:50

Lilly_Ku ne, a ani další "věci"

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:51

Mutziputzi Jo. A děložka je součást promyšlené strategie, jak marginalizovat význam ženy u porodu

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:58
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 09:01

Sweet Potato Já s nima souhlasim, dle mého dítě porodí porodník a když to nestihne, porodí se dítě samo

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 09:06

Mutziputzi No však. Kdyby to bylo na mně, tak už 15 let přenášim.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 09:10

Sweet Potato No přesně, většina ženskejch by do porodnice vůbec nešla, žádný hrdinky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 10:23

stes 

Za výraz "holčina" bych napařila tejden v kládě a vyválet v dehtu a peří!

Lamicka 

Jo tak když ti to řekla ženská... tak je to něco úplně jinýho - však je to tvoje sestra v utrpení!

Mutziputzi 

No jo promiň, mně v tu chvíli vzteky vypadla ta správná terminologie...

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 11:25

Sweet Potato k tem gynekologickym terminum-kdysi jsem mivala takovou věkovitou doktorku, ktera uzivala klasicke ceske pojmoslovi - takze to bylo same rodidla tady, měsíčky tamhle...a me to jako cerstvou nactiletou trochu strasilo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 11:29

Gatita Měsíčky to je neco strašnýho

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 11:34

Gatita to teda použila spíš termín perioda? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 11:38

Ounz to bych vubec nepochopila. moje taky mesicky (uz je v duchodu)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 11:47

viktorka_od splavu no právě, myslim, že právě to nepochopení může děsit. Ale jako tóm sem nemyslela, źe sem chytřejší než gatita a vim líp, co říkala její gynekoložka. Sem se blbě asi vyjádřila. Spíš že tenhle termín používá docela dost starších lékařů, imho jim přijde neutrální.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 12:27

Ounz byly to opravdu mesicky - ja sice vedela, o cem mluvi, ale jak jsem byla zvykla spis na ty prejate terminy, tak me to tahalo za usi.neprislo mi to zkratka tak neutralni, jako te doktorce.