Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:26

Garfie Ponožky tohoto typu jsou mnohem lepší, to máš pravdu.

Offline Karja
Avatar
35792 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:30

letfenixa Hele,já už jsem z mojí mámy úplně vystavena. My jsme pátý den doma, ale že by vzali třeba tu menší dceru ven, to je vůbec nenapadne. Máma má dovolenou a je doma. Že tu dcera evidentně není spokojená, je víc než zjevný, protože v podstatě neustale brečí. A je tady s námi mimo neděli furt doma. No nicméně, jako kdyby máme bylo úplně všechno jedno, a tak jako žila mimo nás, nic nereknu, ale ona stejně má potřebu chodit kolem a pronášet věty typu ,,to ji ještě nedávej spát,, ,,proč furt tak bulí,, ,,proč ji nedáš na jídlo tohle....,,. Fakt frustrující s ní! 

Offline letfenixa
Avatar
7948 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:33

Karja to zas by moja mama pomohla. Ale ona už teraz kecá aj partnerovi do toho, čo by mal jesť, keď je v chemoterapii. Včera som synovi narušila režim. A tak.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:34

Karja mne ta vase mati pripomina mou babicku, ta byla taky takovy zlaticko. cela rodina z ni mela hruzu:-) a kdyz jsem u ni byla s dcerou, uvarila jsem nudlivou polivku a jak ji krmim (jedla vsecko krasne), babicka na me: melas ty nudle rozlamat na kousky! ja: a proc? babicka: Protoze mala ma rada kratky nudle!

Offline Garfie
Avatar
23897 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:37

viktorka_od splavu  výborná historka!

Offline Karja
Avatar
35792 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:38

viktorka_od splavu Hele to je přesně její hláška:-D

letfenixa Chudák partner, to musí bejt hrozně nepříjemný. 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:38

Karja letfenixa Já vás s těma matkama fakt lituju. Nejhorší je, že mám takový dvě kolegyně, který nebudou babičkovat a nebudou, umanutý až hrůza.

Offline Karja
Avatar
35792 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:53

Kan Ale víš co, co říkají teď, to nemusí být taková pak realita. Moje máma zas působí na okolí úplně naopak.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:02

Karja moje máma taky. Jako já si nechci stěžovat, protože oproti výše popsanému si žiju jako v nebi, ale dost vnímám ten rozdíl mezi tím, jak na veřejnosti hlásá "já furt jenom hlídám" se skutečností.

Offline tina
Avatar
5862 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:06

Pinot Noir vydržel vám na tom tescomáckým příboru potisk? Nám se totiž začal hned po pár mytích olupovat.

Offline Garfie
Avatar
23897 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:11

tina Mně taky, druhou várku jsem koupila jen s rytím. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24429 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:44

tina mě tu na to upozornili, tak je myju ručně. A už dva roky ty obrázky drží.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:45

Garfie Pinot Noir Sairon díky za tipy, kartáčky neoslním, příbory, kuličky, kuchyňku a podobně máme. Podívám se na tu tramvaj a techniku, mladší je na auta víc než starší.

Nějaké lego už jsem vybrala, pak magformers, ale to je málo. Potřebuju tipy pro celou rodinu, no.

Offline letfenixa
Avatar
7948 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:46

Kan och, moja mama babickuje prvotriedne, ale tých milión komentárov k tomu. Ale to má ku všetkému. V piatok som našim komplet povysavala a umyla podlahy a až som bola nesvoja, že ma nesleduje a nekomentuje! Veľmi ju totiž bolela noha. 

A nepáči sa mi, že dáva do súvisu jej babickovanie a moju pomoc im. Keďže môj brat sa na všetko vysral, je to na mne, ja som sa vnútorne nastavila, že bez ohľadu naňho budem pomáhať a fungovať tak, aby som mala čisté svedomie. A ona mi v sobotu zavolala, že zoberú malého so sebou na záhradku, keď som im teda v piatok upratala. Potom tvrdila, že to tak nemyslela, ale toto si s ňou vykonzultujem. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:46

Karja ta tvoje mámaty řeči bych jí snad i odpustila, ale neumím si představit, že bydlím s rodiči, mám nemocné jedno dítě a oni to druhé ani nevezmou ven.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:17

letfenixa joj ako ja ti rozumiem. Moja mama nikdy nepochváli, len vyrypuje. Včera tak dala dole sestru pri obede komentárom na jej oblecenie, či prišla z pláže. Mňa včera po x komentároch dorazila keď som naoberala deťom maliny, ona prišla po mne a nahlas predniesla akoze polozartom: Ona ani maliny obrat nevie (nechala som tam nejaké aj pre ňu). Nevie pochváliť, vždy si nájde len to, čo sa jej nepáči. Sestra postavili krásny moderný dom, tiež tam nie je úplne všetko podľa môjho gusta ale tak nie je to môj dom, že a teda komentujem len to, čo sa mi páči. Mama došla a prvé čo povedala bolo "to si dúfam tie stropy ešte omietnete" - majú betónový strop. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:20

Karja ach jo, tá naša síce kritizuje ale aspoň fakt pomáha, za čo som jej vďačná a vidím, že sa musím viac ovládať pri tej jej kritike. Máš to ťažké. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:26

Tuším dnes musím zavolať mojej mame a povedať jej aká je úžasná

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:34

tina 

Nám obrázky slezly v myčce snad hned napoprvé.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:36

tina my máme příbory z Orionu a obrázky drží