Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Len
Avatar
2238 příspěvků moje polička 14. května 2021 11:47

Mohučanka 

...odstěhovala o patro výš...Chudák naše kočka tolik prostoru nemá, tak obchází tím obloukem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 11:53

letfenixa syn to potřebuje vědět, až teď. Kam jdeš? - Na záchod. - Co tam budeš dělat? - Čůrat. - A proč? :)

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 14. května 2021 11:54

Evaeva zidle na bok jsme jednu chvili taky zvazovali

Tabea tak takovej bude presne jednou Tonda:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 11:55

Pinot Noir já si vůbec nepamatuju běžné dny loňského léta, jaký byl ten režim. Pamatuju si to léto před tím, to jsem byla těhotná, pamatuju si následující zimu i jaro, ale z léta jen pár dovolených, jinak ani ťuk:)

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:03

Já se byla dopoledne dát ostříhat, Rosťu jsem měla s sebou. Pozoroval mytí a na stříhání se sám uklidil na gauč, kde si jezdil s autíčky, četl knížky a kýval se do rytmu hudby. Sám si pak všechno nanosil zpět do kočáru. On je v takových neobvyklých situacích vždy tzv. hodný až vzorný, takže od něho pak po zbytek dne už nic víc nechci. 

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:32
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:35

Ja sa smejem, že s mojim dieťaťom môžem vyštudovat ďalšiu vysokú. Ona je schopná sa hrať tri hodiny v pieskovisku a mňa totálne ignorovať. Aj doma sa hrá sama v pohode hodinu v kuse. Niekedy cvičím jogu aj dva krát za deň

Ale ona bola odjakživa samostatný jedinec, keď mala niekoľko mesiacov, zaskakovala som na plný úväzok kolegyňu, dieťa som uspala, nechala chlapom na dielni a keď sa zobudila, este sa s ňou ďalšiu hodinu hrali

Takže druhý kus očakávam presný opak, nech mam širokú škálu skúsenosti

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:41

Tabea kudy tam vylezli? Po polickach skříně?

Offline letfenixa
Avatar
8047 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:41

dzizisketa presne, aj syn takto

Offline continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:44

eM po policich bych řekla, já vím, proč mám v dětské skříně až ke stropu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 12:50

betsey syn si taky vydrží hrát dlouho sám, ale bohužel mu moje činnosti připadají dost zajímavé. Takže když bych vytáhla podložku na cvičení, byl by hned na ní:) Když si takhle sám hraje, musím dělat něco nenápadně, aby si nevšiml:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 12:51

711990 hele je to jen období:) teď už je máme normálně, ne že by tam nelezl, ale dovede slézt. Za mě lepší varianta, než mu stát pořád za zadkem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 12:52

dzizisketa to je teda dobrý, to bych nedala ani se starším. On by se tam tu hodinu a půl určitě zabavil, ale kadeřnictví by bylo vzhůru nohama:)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:56

Evaeva no tak to aj u nás, akonáhle začnem cvičiť, mam ju na chrbte, ale našťastie ju to celkom rýchlo prejde, pripadne ma príde niekoľkokrát na minútu po otravovať a ide zase preč. S tým pri cvičení rátam a nejako mi to nevadi

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 12:59

betsey chápu. Mě to právě štve hrozně, to si radši zacvičím, až přijde muž. Třeba uklízení si vždycky rozmýšlím podle toho, jestli mám náladu dělat to s ním.

Offline Lamicka
Avatar
13372 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:06

Tak uz par tydnu premyslim, ze si prestanu barvit vlasy. Sediny nemam, v lete dovysisuje preliv a 6 cm u korinku uz mam svoji barvu. No a dnes se na me podiva dite zblizka a rekne: Mami, ta tvoje barva vlasu je zvlastni, az bych rekla, ze neni vubec hezka.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:20

eM syn vlezl z jeho postele (není vidět) na parapet okna vpravo a pak rovnou na skříň. Dceru tam vytáhl nahoru za ruce z její postele (ta rozhrabaná, co je vidět). Když jsem je přistihla, tak měli skříň otevřenou a vytahovali z ní ramínka... Skříň není přišroubovaná ke zdi. Naštěstí je dost robustní, když jsem ji otevřela a tahala za obě dveře, tak jsem musela hodně zabrat, aby se vzadu odlepila od země. 
Už to naštěstí nedělají. 
Synovi jsem nabízela, že na něj překlopím botník, aby věděl, jaká je to tíha, i když je o hodně menší než skříň. Kupodivu nechtěl...

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:21

continuity police jsou jen dole, nahoře jsou tyče na raminka. Tudy cesta nevede

Online Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:22

Lamicka zakroutilas mu, doufám, krkem?!!!

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:33

Lamicka mne dcera v pondělí přejela očima od hlavy k patě a řekla Maminko, ty dneska nejsi vůbec hezká!! 

Jak bylo teplo, tak si vybrala do školky šatičky, ale já šla normálně v džínách...