Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 21:58

Karja u nás se to společné soužití dost vylepšilo. Už si moc neberou hračky, někdy si spolu hrají třeba v domečku nebo (momentálně) obrovské krabici:). Žárlí akorát mladší na staršího, ale ten je spíš na tatínka. Naopak horší je to venku, starší se klidně hodinu motá okolo baráku, to ale mladší musí být v kočárku, což vydrží chvíli. Už dost čekám na tu chůzi, teď v zimě je to fakt pitomé.

Hele, ale nedávno jsem si uvědomila, že od září by mladší mohl jít na dvě dopoledne do miniškolky, starší bude ve školce. Normálně nevím, co budu dělat;) Snad abych zase začala trochu pracovat nebo co:)

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:02

Malenge to je šikulka (ale neříkej mu to, nemá se to, nebo co ).

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:03

Evaeva :-DVubec pij kafe a sed doma!:-D. No holky si jeden cas taky pekne hraly, ale jak ta mensi dorusta tu starsi (mimochodem uz dalsi obleceni v rade, je to, co nosi velkamala!!! Ty buchty nic nepodedej, budeme mit vsechno dvakrat jak na dvojcata), tak je porad nejakej konflikt. S tim oblecenim kuprikladu, velkamala odrostla z jednoho tricka, oblekla jsem ho malemale a jako.....hned se to muselo sundat a oblect ji! A to to nebylo zadne extra oblibene tricko a mela ho tak trikrat na sobe...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:08

Karja to já bych pracovala z domova, takže i na kafe by došlo, ono to reálně jsou 2x3hodiny týdně od října do konce května vyjma prázdnin:) Akorát vzhledem ke kondicí gastra, což byl náš hlavní zájem se asi nebudu mít kam vrátit. Takže snad budu muset doma místo toho uklízet;)

To oblečení bude u holek asi jablko sváru, kluky to nebere:)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:10

Mladší se naučil dávat mi pusuotevře jí dokořán a přitiskne se na mě. Starší tohle nikdy nedělal, vlastně to neudělal dodnes.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:14

Evaeva Jo to dela ta mensi taky:-D Je to jak kdyby te chtel schlamstnout tygr:-D. A je to dobry, je to jedna z mala veci, co prinuti I tu vetsi aby mi dala pusu, ta ma jinak jenom tatinka:-(

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:15

Evaeva dokud se holky perou o oblečení mezi sebou, je to ještě sranda - počkej Karja až ti začnou brát to tvoje

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:16

rasaNori Aha, chápu to dobře, že jste majiteli normální lezecké stěny, která, když není covid, je otevřená pro veřejnost? Sorry za dotazy, dneska si nějak sedím na vedení.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:22

Karja starší podle mě nikdy nikomu pusu nedal, možná prababičce pod mírným nátlakem;) pro mě je to novinka.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:23

viktorka_od splavu Hele, ja budu trapna, s trapnejma hadrama;-). A ony budou asi vetsi...ted potkala velkamala svoje vrstevniky, fakt takove ty deti na mesic dva presne narozene a ona je ze vsech nejvyssi. Ale o dost, tak nevim, zda se to pozna uz takhle ve 2,5 letech. Me prevalcujou.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:25

Evaeva No tak co by byl rozdavacnej! To jen ta nase furt povida, koho miluje a nemiluje!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:30

Karja prý mají holky v 1,5 roce, kluci v 2 letech polovinu svojí výšky v dospělosti. Tak si to můžeš spočítat a za 15 let uvidíme:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:30

Karja jo, no, mně dcera zabavila nový kožený boty v páté třídě, v šesté mi je vrátila (totálně okopaný na vyhození) a pak si chodila vybírat černý věci, jen ty černý a jen přesně ty, který jsem si chtěla ten den oblíknout do práce

Offline DruI
Avatar
3314 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:32

Karja Najdi si je v grafu růstových křivek a alespoň si předem zjistíš, kdy ti přerostou přes hlavu :o)

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:34

DruI Kdyz ony se nechtej merit:-D Takze uz mi asi prerostly! Ale tu starsi snad na neco ukecam;-)

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:35

brrr je to tak. My si tam ted jezdime vypustit decka, da se tam prespat, mame tam garsonku, jen je tam dost zima. 

Offline letfenixa
Avatar
8091 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:42

Malenge super!

Offline letfenixa
Avatar
8091 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:43

Sairon to ma mrzí mne to vypralo

Offline DruI
Avatar
3314 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:45

Karja Ta moje se měří strašně ráda, klidně několikrát za sebou :o) akorát je jí to houby platné a bude mrňavá po mně.

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 22:56

Moji sú obidvaja mrnavi. Staršieho prerastaju aj rovesníčky dievčatá, mladší tiež nebude extra vysoký. Zrovna dnes som stretla vonku známu, čo má syna mladšieho o dva dni od môjho. No ten vyzeral tak o rok starší, výška, istá chôdza a nohu má o 5 čísel väčšiu! A to je mladší skoro tabuľkový.