Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2020 14:19

Mohučanka holčičku nemám, ale teplé legíny mi nepřijdou teplejší než klučičí tepláky. Asi bych jí v tom nechala.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 03. října 2020 14:29

Mohučanka Asi zalezi, jak jsou moc teple. Ja mam nazor opacnej a vysvlikla bych ji. Prece jen je v jinym pohybu nez ty v kanclu;-). Nechala bys ji v tom celej den doma treba?

Offline Pinot Noir
Avatar
24431 příspěvků moje polička 03. října 2020 14:40

Mohučanka kluk nosí v zimě ty zateplené legíny z Tchiba i dovnitř. Budu ráda, když v zimě na ně jen natáhne softshellky nebo šusťáky na ven bez nějakého složitého převlékání (mám zkušenost, že když se snaží na klasické tepláky dát další vrstvu, má je srolované až nad koleny, holá lýtka, v pase jelito, no zkrátka mi ty legíny připadají mnohem lepší).

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 03. října 2020 15:02

Jsem udala deti a vyrazila do viru obchodaku. No tak pro starsi mam ty leginy z tchiba, tenkou cepku s dinosaury, knizku, a dve sleich zviratka do adventniho kalendarehlavne ze jsem si sla koupit neco pro sebe... 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 03. října 2020 15:05

Pinot Noir jo, přesně ty zateplený legíny z tchiba máme.

Karja Hm, doma. Takhle jsem o tom nepřemýšlela, nemám to zařazené v kolonce "domácí oblečení". Asi by v tom mohla být i doma, co se tlouštky týká. 

Tak díky všem za názory. 

Online letfenixa
Avatar
7950 příspěvků moje polička 03. října 2020 15:49

Tiež dávam synovi tie zateplené legíny, aspoň mu nemusím gumu vsivat do pasu, na to nejaké sustaky.

Offline Pinot Noir
Avatar
24431 příspěvků moje polička 03. října 2020 16:26

letfenixa že? Já už se na ně těším

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 03. října 2020 16:58
Offline Pinot Noir
Avatar
24431 příspěvků moje polička 03. října 2020 17:47

Mno, tak jsme dnes v Krtkově světě. Je tu zřejmě celá Praha a Bohuš Matuš k tomu

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 03. října 2020 18:31

Pinot Noir lol co tam dela pdoboha

Online letfenixa
Avatar
7950 příspěvků moje polička 03. října 2020 18:45

Pinot Noir to aby ste ocenili ten zákaz spievania

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 03. října 2020 18:46

Koupit malému bytelné dřevěné aktivní chodítko / hasičské auto, když doma chodím bosa, byl teda blbý nápad. Plakala a křičela jsem bolestí tak moc, až se z toho rozplakal i malý, chudák. Pak mě přišel i se psem konejšit teda. Ale s nehtem na palci se můžu rozloučit. 

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 03. října 2020 18:57

Pinot Noir tak Bohuše vám opravdu závidím  a to jsem si myslela, že celá Praha je dnes na Točné. Když jsme tam dorazili, první, co mě napadlo, bylo: tohle by měl vidět Prymula. No nic.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:05

dzizisketa uz jsi slapla na lego? Ja jo

Offline Pinot Noir
Avatar
24431 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:23

letfenixa

711990 je tam i divadlo, tak koncert. Hulákal až na parkoviště

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:26

Ma nekdo tip, jak zabavit peti mesicni mimino v aute, aby nervalo? Ona teda nesnasi byt pripoutana v autosedacce, takze rve fakt vytrvale, dokud ji z ni zase nevyndam. Faze "spim, staci, ze auto jede" uz mame bohuzel nejaky cas za sebou a "chapu, ze jedu autem v autosedacce a koukam z okna" je zatim v nedohlednu. Delsi trasy jdou, to si vzdycky nacasujem na chvili, kdy zacne byt unavena a stejne by spala, to se rychle nakrmi a sprintujem k autu, to zvladne tak tu hodinu, hodinu a pul prospat... Jenze problem jsou ruzne kratsi cesty po meste, hlavne na nakup, na navstevu ke kamaradce za Prahu a tak. Dneska nam rvala celou cestu do obchodu, pak skoro pred cilem usnula, spala cely nakup v satku, aby se u pokladny probudila a prorvala celou cestu domu. Je nejake reseni, treba nejaky bozi pultik do auta, a nebo nezbyva nez vytrvat, je to jen faze? 

Offline continuity
Avatar
33598 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:38

Zuzuli je to fáze, mně jedno dítě v autě brecelo neustále a jedna babička 5 hodin cesty. Jsme s ní nakonec letali, protože to fakt nešlo.

Pomohlo až otočení a vyrust. A že jsem toho zkoušela dost. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:41

Zuzuli Ja to ted taky mam:-(. Pokazila se za jednu cestu s traumatem, kdy se mi pri delsi ceste probudila v pulce, do cile brecela, na navsteve brecela a cestu zpet to same. Tak me to stve, verim, ze nebyt toho, frcime vesele dal. Ted hrozne breci i pet minut do mesta. 

Online Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:46

Mohučanka dcera chodivala ve tride v tenkych leginach a sukni, na ven mela jine obleceni - bud termoleginy nebo kdyz bylo chladneji softshelky. Ono ve tride byva teplo, ale u nas casto a hodne vetraji, tak jen na sukni to nebylo. Na ven musi mit jine obleceni, takze se stejne musela prevlekat.

Online letfenixa
Avatar
7950 příspěvků moje polička 03. října 2020 19:46

Zuzuli u nás to bola fáza, a navyše syn spával počas dňa 45-minutovky, a bolo jedno kde, aj v aute, zvyšok cesty plakal.