Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8718 příspěvků moje polička 03. října 2020 20:02

Zuzuli nás mal toto do roka, pomohlo až časté cestovanie v lete a otočenie do smeru jazdy, zvykol si. Ale aj tak plánujem cesty stále tak, aby spal, najmä keď idem bez samba. 

Dovtedy zaberalo jediné to, že som si sadla k nemu a intenzívne ho zabávala, ale to som po hodine bola už úplne vyflusnuta.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 03. října 2020 20:35

Tak jsme dneska poprvé vyfásli haranty na vycházku bez dozoru! Vypadalo to původně, že to bude trvat mnohem déle, tak do jejich patnácti... ale mladí si asi chtěli... no nic.

Neřval ani jeden, naopak domů se jim ani nechtělo... ale jinak jsem zírala, že je mají vycvičený mnohem líp než já Poppy Bohajeho ty malý lidi poslouchaj na slovo! Vono to ani jinak nejde s tím klubkem hadů, ale vydat povel, kterej je okamžitě splněn, to jsem teda ještě nezažila. Tak na jednu stranu mě to potěšilo... nicméně skutečnost, že všichni přežili ve zdraví, nevěští mýmu volnýmu času asi nic dobrýho

Offline letfenixa
Avatar
7804 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:44

"Mamicenka, prosííím, môžem byť chvíľu sám v obývačke? Úplne sám? Prosííím." Zavrú sa dvere na obývačke, prejde 12 milisekúnd, a ozve sa "mamááá, poď ku mneee!"

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 03. října 2020 21:47

barbucha Pockej? Chces mi rict, ze vam je doted nepujcili samotny?

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:16

Karja 

Přesně tak! Teda na kočáru, s bezmocnejma červíkama eště jo, ale jak začli chodit, tak vod tý doby s náma chodil dráb! Páč samozřejmě nám neni co věřit... a to mamina dneska kupodivu připustila, že by i pochopila kdybysme jim koupili zmrzlinu - z čehož se mladý pán, takto řečený dráb, málem proskočil.  Doufám, že se kvůli tomu aspoň pořádně pohádali, když za náma zaklaply dveře

Ale jestli čekali, že jim vrátíme uřvaný uzlíčky nervů, tak se šeredně zklamali, anžto haranti skočili do bytu nadšeně blekotajíc, sypali z kapes kaštany a mávali nasbíranejma listama. Uzlíčky nervů nás naopak přivítaly

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:21

barbucha To sou blazni! Pritom vid, ten tvuj syn takovej mladik, clovek by rekl, ze bude jeste free, doveze je babe na pul dne s miskou cokolad a odskotaci.... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:27

Karja 

S miskou čokolád!

Že von sežere celý maxibalení Marabu, to je v pořádku. To mu musim vždycky vozit! Ale jeho děti, chudáci malý, eště v životě neměly ani čokoládu, ani jedinej bonbón v puse. A když jsem jim chtěla koupit minule tu blbou zmrzlinu, tak dělal scény jak by ho vraždil.

No, mladík... je to dědek, pomalu 31 mu bude Ale toho lempla, co měl všechno zle na háku, fakt nepoznávám

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:29

Karja vid, presne! Tu zmrzku bych jim este i s sebou zabalila!

Prosim, pouzivate nekdo cestovni postylku? a mohla bych ji videt? Zvazuju neco koupit k nasim, ale Tonda je hrozne divokej a vsechny takovyhle postylky mi prijdou ze by je rozstipal za 5 minut..

Offline Tabea
Avatar
4574 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:38

711990 my teda tyhle postýlky používali jen v hotelu, ale nedoporučovala bych. Náš mladík se snažil vylézt sám a postýlka to moc nedala. Ještě tak možná nějakou, která má v tý kratší straně průlez, aby Tondu nelákalo přelézat (a zlomit) tu bočnici ...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:49

711990 

Měla jsem takovou postýlku pro zřítelnici... sice ji nerozlámala, ale jak je to jiný než ty dřevěný obvyklý, jak jsou v nich zvyklí spát doma, tak v ní byla úplně nepříčetná. 

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 03. října 2020 22:49

711990 my používáme cestovní postýlku úspěšně už 3 a půl roku...jako zrovna teď jsme na návštěvě a dcera v ní spokojeně spí. Ráno mrknu, co je to za značku, ale i ty, které jsme měli v různých ubytováních půjčené, jsme nikdy nezdevastovali. Jako na trvalé spaní to není, ale na návštěvy vyhovuje.

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:02

Tabea no prave! Ja ho uplne zive vidim jak po tom splha...

barbucha no to je taky fakt, on normalne u nasich spi v posteli, ale musime ho hlidat, aby pak neskocil po hlave dolu, to bysme si asi moc nepomohli.

Mohučanka kdyztak mrkni prosim....ty mas navic holcicku, urcite je hodna a nedemoluje veci, ne? Ten nas ehm....milacek se dneska bavil tim, ze sedel pred zrcadlem a vsi silou do nej mlatil hlavou

Online Pinot Noir
Avatar
24263 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:06

711990 my máme cestovní postýlku Petite&Mars, jsme spokojeni. Demoličně jsou naše děti průměrné, takže nevím, jestli nějakému hrubému útoku odolá

Online Pinot Noir
Avatar
24263 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:11

Mohučanka 711990 ještě bych dodala, že si myslím, že pokud to děti znají od narození, tak tu postýlku akceptují. Což zkušenost Mohučanka (a moje) potvrzuje. Obecně na dovolených, výletech, u příbuzných dáváme děti spát ve stavu úplného vyčerpání, na postýlkové kejkle doma obvyklé většinou vůbec nedojde a za vlastní kousek prostoru s dekou jsou pak vděční

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 03. října 2020 23:12

Pinot Noir to je dobrej pristup! Blby je, ze my s nim nikam nejezdime, zatim vzdycky spal s nama v posteli a prave mi prijde ze ho uz na to nezvyknu nebo to zdemoluje. A nevim, jestli to riskovat:)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2020 23:58

711990 poskakování staršího jedna dřevěná postýlka nevydržela, zato cestovní nerozbil žádnou. Ani naši ani v žádném hotelu.

Offline Kokoska
Avatar
27999 příspěvků moje polička 04. října 2020 00:19

Karja ono opravdu dost pomuze otoceni po smeru jizdy, ale na to je malamala jeste mala?

Offline Kokoska
Avatar
27999 příspěvků moje polička 04. října 2020 00:22

barbucha to si teda rodicove asi moc ne.... no nic

Online Potrefenáhusa
Avatar
33445 příspěvků moje polička 04. října 2020 01:20
Reakce na Zuzuli:

Ma nekdo tip, jak zabavit peti mesicni mimino v aute, aby nervalo? Ona teda nesnasi byt pripoutana v autosedacce, takze rve fakt vytrvale, dokud ji z ni zase nevyndam.

Začínám ​si myslet, ze máme o dva mesice mladší klon....Fakt jsem si naivně myslela, ze ty malý haranty jízda v autě spolehlivě uspava, tak ani ne

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 04. října 2020 03:54

Kokoska No, my to uz mame za chvilku, to uz vydrzime;-)