Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:22

Pinot Noir budes muset cestovat v igelitovem overalu a paradu nasadit az po opusteni auta a likvidaci bioodpadu. Lituju te, to je nejhroznejsi produkt, co mrnata dokazou vyplodit. Taky ze jsem parkrat pri uklizeni nejruznejsich blitku malem pridala sama.

Offline slniecko admin
Avatar
17628 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:23

Catherinne naahodou, moje deti je mely jeste po mne!

continuity kosilky sly na to uplne prtavy miminko co sebou jeste nemlelo, zas supr ze se to nemuselo pretahovat pres hlavicku. na vetsi uz samozrejme blby

​"prtavy miminko co sebou jeste nemlelo" ?

No, tak také som nemala....tie košielky išli tahet, a vzhľadom na to, že už v pôrodnici boli schopní sa čiastočne vymrviť a čiastočne vyhulákať zo zvinovačiek, tak tie tiež....

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:26

viktorka_od splavu Mně se prťavý miminko mlelo fest. Před prvním koupání ji položily na pult a ona tak řvala a zatínala se, že se v krátké chvilce odpíďalkovala o nějakých dvacet centimetrů  výš, už jí málem přepadávala hlavička.

Ale viděla jsem jak zkušené sestry uměly ty košilky krásně založit, zaohnout, že fakt držely.

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:27

Pinot Noir Tlapkám moc, jsem zelená jen, jak to čtu.

Offline slniecko admin
Avatar
17628 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:29

Nedokázala som odolať...

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:29

Pinot Noir no chudacci a ty taky.

Já mám blicí dítko naštěstí jenom jedno. I to je moc. 

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:32

Já mám tez blicí dítě. Zajímavé, že autobus mu nevadí.

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 04. července 2020 13:36

Karja když jedeme půl hodiny, tak jsem vpředu, ale když přes celou republiku, tak jezdím vzadu s nimi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:08

Sweet Potato me to zakladani naucila maminka:-) musela byt samozrejme spravna velikost a zavinovacka, nechat mimino holy

Offline žluťásek
Avatar
7657 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:20

Já měla nejradši na den body a tenký tepláčky s ponožkama, na noc celooveral s ťapičkama. H&M dělalo hezký sety body+tepláky+čepice. Čepice naprosto nepoužitelná, ale zbytek jsme užili maximálně. 

Trička na mimino jsem dávala v létě, když jsem ho chtěla nechat s holym zadkem na podložce a taky to bylo fajn kvůli cvičení vojtovky, že šlo sundat jen plínu a triko jsem nechala (venku, doma šel do naha. Já cvičila poctivě 4x denně, často to vyšlo na ven do stromovky :) 

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:34

Pinot Noir Jasny, to chapu, my nejdal vlastne jeli jen neco lehce pres hodinu. Ale uz kdyz jsme jeli z porodnice, taky cca hodinu, tak jsme maloumalou soupli samotnou dozadu a za cestu jsme jednou zastavili se podivat, co se vzadu deje...zato s velkou malou cesta z porodnice trvala deset minut a div jsem ji celejch deset minut hlavicku nepridrzovala!:-D To treti by si to asi samo odridolo, kdyz vidim to rozvolnovani pece;-)

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:35

viktorka_od splavu No hele me rikala mamka,ze ona sama snad holy miminko bez zavinovacky ani nikdy nedrzela do nejakejch dvou mesicu:-D, ze se to tak vubec nedelalo;-)

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:43

Karja syn je narozeny zacatkem osmdesatek a doma jsem ho pres den v zavinovacce pestovala asi 14 dni, jemu se v ni moc nelibilo. Dcera je o 4 roky mladsi a ty jsem davala dupacky hned od prichodu z porodnice. Spali teda v ty zavinovacce, ale taky ne moc dlouho, tenkrat se nechavaly ruce navolno a nejak se z toho stejne vzdycky vykroutili. Nesnaseli byt svazani, dost me prekvapil ten nynejsi trend zavazat dite i s rukama, ze se citi bezpecnejsi a lip usne. To by se ti moji hadi asi uřvali.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 04. července 2020 14:47

Kokoska No vidis to, mamka mela deti tak 80-90 tak, ale tak delala to takhle, spis me to pobavilo, kdyz mi to rikala;-), vubec bez zavinovacky holky nechtela drzet;-)

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:03

Kokoska trend netrend, starsi zavinutí neznasela a mladší to bylo srdečně jedno, ta usla, když byla unavená, kdekoliv, zavinutí nehrálo žádnou roli. 

Offline Malenge
Avatar
4287 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:06

Pinot Noir Sice děs, ale pořád lepší než nějaká hnusná střevní viróza, takhle budou v pohodě, až dojedete, kam jedete. Zážitek z cesty ovšem úžasný

Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:09

žluťásek na den....ja byla schopna zacit rozlisovat den a noc tak kdyz bylo Tondovi pul roku. Do ty doby byl nonstop v pyzamuk doktorce i do kocarku, jedine pyzamovej overal s pacickama a pres to dalsi vrstvy. On tak strasne jecel u oblikani, ze jsem nebyla schopna jeste vymejslet do ceho jineho ho oblect. A ted mu nakonec davam nejradsi tricko, protoze odmita lezet, ale nestoji tak pevne, aby se mu body dalo navliknout ve stoje. Ponozky jsou dabluv vynalez a ma jen jeden typ z Lindexu, ktery na nem drzej. Jsou to vlastne podkolenky. 

Offline žluťásek
Avatar
7657 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:45

711990 ja dost nosila v šátku, tam jsou ty overaly blbý. A dávala jsem látkový pleny, tak se mi líp oblikaly body a tepláky, body z hm mají dlouhý sed a sedí hezky i na ten látkovej balík. Pyžamo po koupání :)

Ale jako samozřejmě měl občas i overal na den, zvlášť když jsme měli nějaký pěkný. 

Offline žluťásek
Avatar
7657 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:48

711990 jo nepadaci ponožky má skvělý hm, taky ohrnovaci, dlouhý jako podkolenky. Ty neskopal hnedka. 

https://m2.hm.com/m/cs_cz/productpage.0333323019.html

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 04. července 2020 15:54

711990 presne, prve mesiace kym sa neplazili na zemi, boli v tych pyzamkach, vecer po kupani dostali vzdy nove (ak sa cez den neogrcali:). Prislo mi to najpraktickejsie, ale oni tie prve mesiace mali v lete, takze kratke a nebolo treba vrstvit.