Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:28

Potrefenáhusa Mama si vzdycky stezovala, ze nazor na to, co si vezmu na sebe, jsem mela od roka, tak nevim...

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:33
Reakce na Potrefenáhusa:

​tak to záleží zatím asi na tobě, ne? 

​ha Ha HA.

To nefunguje, aspon u nas ne.a to mam kluka...

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:40

Potrefenáhusa myslis? :D ma jednu takovou slusnackou mikinku, s volankem a kocickou. Oblikne si ji jen pod natlakem, jinak taha jine...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:49

rasaNori Tak já vim, ze už i ty mrnata si vybiraj, ale u dvouletý to paradeni muže ještě přijít 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:52
Reakce na letfenixa:

U nás doma pomaly preberajú vládu plyšáci, na čele s tučniakom.

​Tak to možná nastává čas nastudovat příslušnou literaturu :o)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:54

rasaNori Tak třeba se bude parádit alespoň ta druhá, až se bude chtít odlišit od sestry :o)

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:55

Potrefenáhusa muze no:) jsem na ni zvedava. S gumickou do vlasu a sponkama se kni nedostanu ani na pul metru, a kdyz rekne ze chce culik, tak ji vydrzi asi tak.... 3 vteriny? :D roste ji to fakt rychle, ofinu ji jednou tydne pristrihnu podle kastrolu a slus. 

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:56

Já když můžu, tak beru cokoli s ťapkama, ponožky u mimin jsou věčně se někde trousící zlo. 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 09:56

DruI

DDruha hlavne vypada ze bude na rozdil od blondate segry tmavovlasa:) 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:02

Len ja urcite budu svuj satek (minu v navy modre barve) brzy prodavat. Mimino je ted tak vyklidnene, ze ani nosit nepotrebuje.  A brzy z nej nejspis i vyroste.  Jestli chces, muzu Ti pak poslat SZ. Jestli jsi z Prahy, klidne ti ho nekam donesu. Az se uvolni zdravotni situace, hodlam hoooodne chodit

Offline Len
Avatar
2216 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:21

Gatita Děkuju moc! Ale vypadá to, že nebude potřeba, už jsme se dohodly s 711990 , protože v době, kdy budu šátek potřebovat, už bude předešlý mrně odrostlý, takže to krásně vyjde. Zkus napsat Ava , pochopila jsem, že má taky zájem. Navy blue je super, ta se hodí ke všemu.

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:26

rasaNori no, my sme teraz mali scenu na cely dom, pretoze 1.nohavice s cvokami nie (myslene take tie na boku), takze mam AZ dvoje gate co si je ochotný obliect. 2.tuto mikinu nie (chcem len tu jednu zaprasenu) 3.rusko nieeee. 

Jako ja mam peknych veci ale nic si nie je ochotný obliect.

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:26

Gatita Potrefenáhusa u nás to funguje, zatím je mu úplně jedno, co mu obleču. Velký problém je vždycky teda přechod z krátkých rukávů a nohavic na dlouhé a zpět, a nejhorší na světě je lííísteeek, mamííí, lííístéék, ustřihnííí ho!

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:29

Pinot Noir to sa da aspon ustrihnut, nas ma fobiu z gombikov a vsetkeho co ich vzdialene vzdialene pripomina. Ak budu mat tie tricka, co som mu vcera v lindexe objednala, cvoky pri otvore na hlavu, som v prdeli!

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:37

Mrakoplas jenomže on ječí lísték, i když tam už dávno žádný není

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:51

Gatita Jo, já bych zájem měla. Akorát jsem všemi těmihle vymoženostmi kolem dětí celkem nepolíbená, problematiku šátků nevyjímaje, a těhotenským/maminkovským diskuzním fórům se programově vyhýbám  takže nevím, jestli se něčím od sebe liší... dítě by se mělo narodit na začátku října. 

Offline letfenixa
Avatar
7982 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 10:58

DruI Žišmarjá!

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 11:04

Ava prima, napisu Ti. V satcich se nevyznam, kupovala jsem jen tento na zaklade doporuceni zde;) Ten muj je dle vyrobce vhodny od narozeni (cca 3,5 kg) do nejakych 6 az 9 mesicu ( cca 9 kg). Je takovy pruzny a dobre se s nim pracuje. Ja ho dost pouzivala doma, kdyz mimino brecelo a bylo neklidne. Tam blazene upadlo do komatu a ja mela volne ruce. Synovi jsou ted 3 mesice a uz ho moc nenosim, jednak se uz trosicku umi zabavit sam a taky ted nemame kam chodit

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 11:12
Reakce na Gatita:

Ava prima, napisu Ti. V satcich se nevyznam, kupovala jsem jen tento na zaklade doporuceni zde;) Ten muj je dle vyrobce vhodny od narozeni (cca 3,5 kg) do nejakych 6 az 9 mesicu ( cca 9 kg). Je takovy pruzny a dobre se s nim pracuje. Ja ho dost pouzivala doma, kdyz mimino brecelo a bylo neklidne. Tam blazene upadlo do komatu a ja mela volne ruce. Synovi jsou ted 3 mesice a uz ho moc nenosim, jednak se uz trosicku umi zabavit sam a taky ted nemame kam chodit

Gatita Ava jdu zase pozdě, ale nemohla bych se prosím vecpat? Rodím v červnu, tak bych odkoupila od Gatity a a poslala dál Avě? Minu jsou ty extra jemný a prodyšný na léto, že?

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 11:46

rasaNori Tak s tema sponkama je to stejny. Kolem roku bylo obdobi par mesicu, co je nosila. Pak se sprajcla a ja povolila a to byla chyba. Ted tu repu nemuzu nicim zkrotit!