Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:14

Tak vam tu pekne dakujem! Nikdy by som nevedela o rastucej stolicke a teraz ju samozrejme nutne potrebujeme. Z lindexu naobjednavanych veci..som minula peniaze urcene na stolicky do jedalne . Tak starsi bude sediet na Jitru a my so sambom na skladacich z ikei

Otazka k tomu jitru..tie podrucky pre starsieho, oplatí sa ci nemam za to vyhadzovat ďalšie peniaze?

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:35

Mrakoplas područky jsem vzala jen pro mimino, pro staršího už jen základní židli. Seděla jsem na té židli mockrát u kamaráda a myslím, že Ríša se do ní sám nasouká, i když bude přisunutá ke stolu, a ty područky by mu to znemožňovaly.

Offline letfenixa
Avatar
7982 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:38

Mrakoplas ja sa snažím tieto drahšie bytelne veci kupovať z druhej ruky, doma aj u babky má syn rastúcu stoličku hauck, sú úplne super, a podrucky nepotrebuješ

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:39

Pinot Noir dik, tiez to tak vidim. Ale zoberiem pre istotu verziu baby, keby na nej starsi odmietol sediet, tak ju za chvilu dam mladsiemu. 

A dobre vam radim, nic tu uz nekupujte!

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:39

letfenixa no pozerala som aj bazare ale skoro nic v ponuke, asi to ide na dracku

Offline letfenixa
Avatar
7982 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:40

Mrakoplas asi áno, jednu som kúpila na koniku, druhú na Facebooku

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:45

letfenixa vidis, fb ma nenapadol, tam je ten marketplace, diky!

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:52

Mrakoplas koupila jsem rovnou dvě! Jednu klasik, jednu baby. Vyhodili jsme dětskou židličku, protože byla už po X dětech a Ríša ten polstr počůral, byla celkově už nechutná. Máme ještě tu ikeáckou, bereme ji na návštěvy a dovolené, ale doma by mě přivedla k šílenství, ty nohy vzadu děsně trčí do prostoru a já se o to permanentně zakopávám. Tak jsem chtěla něco pro mimino a protože už to nikdo nezdědí, rostoucí mi přijde jako lepší investice než jen miminovská židlička. No a Ríša by určitě záviděl

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 21:56

Pinot Noir my mame tiez tu ikeacku. Ja som vacsinu veci podedila po sestre, za co som rada ale tiez ma stve jak zavadza (teda aktualne zabera miesto v pivnici). Ale huš, dve teda nekupujem

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:02

Mrakoplas doufám, že je budou mít do těch 15 let, jak píše výrobce . Skoro celá mateřská na to padla

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:11

Pinot Noir  určitě to užijete dlouho, ale řekla bych, ze okolo 10 - 11 let už děti dostanou mentální blok používat "dětskou židli". Já na ní sedím rada :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:14

Tulipe to by šlo, využijeme je pak na ty naše domácí degustace. Pořád lepší než sedět po patnáctém vzorku vína na balónu

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:17

Pinot Noir no casom mozno bude druha, ale teraz sme celkom vyzmykani z penazi. Materska skoncila, rodicak mi nezaplati ani jeden byt a to musime aktualne zivit dva, nez sa prestahujeme do noveho, ktory zozral vacsinu uspor .

Inak ti nasi starsi drobci mozno aj dlhsie jak do 15

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:41

Pinot Noir Dcera na ni nesedi uz po dvou mesicich, ale ja hrozne rada. A ta zidle se stala symbolem ,,myho utraceni,, protoze jsem se sambem neporadila a to ho dost rozcepejrilo, a snad co tejden tu zidli v nejaky financni souvislosti zminuje. A pak mi to dcera jeste takhle potvrdi:-D.

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:42

Mrakoplas

TTak jsme to probrali a asi půjdeme rovnou do nějaké větší toddler velikosti. Ale moc děkuji za nabídku! Ten dezén tvého je fakt krásný, jestli @Karja uvažuje, ať do Fidelly od tebe jde. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 22:44

Mrakoplas dzizisketa Dik za info a Mrakoplas Mas uz nejake foto nekde a jak se to presne jmenuju, projedu google;-)

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 23:02

Karja ale kde, ja som to tu len tak nahodne ponukla. Sice sa to chystam predat uz rok ale nie som schopna dakam hodit inzerat. O par stranok späť som dala link. Nieco este pohladam, zajtra to mozem aj s krpcom nafotit.

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 23:02

Karja je to fidella fly tai new size

Vzor tento

https://images.app.goo.gl/YZJm6kWR88R8X6GL6

Neviem kolko stoji posta do Ciech ale ak chces, tak ti ju poslem a vyskusas a bud si ju necháš alebo vratis. Zalezi na tom, ci chces tento typ a ci nie je vzor na teba moc etno :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 23:06

dzizisketa ja si tiez myslim, ze by sa ti velkostne uz neoplatil.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 23:10

Mrakoplas Vypada vyborne, ale taky bych musela popremyslet zda nevzit hned vetsi velikost. Mam velke deti;-)