Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:14

viktorka_od splavu barák je fajn, ale já strašně trpim tou sociální izolovaností.....a sotva se začalo malinko blejskat na lepší časy - tj. otevřeli tu takovou jedinou slušnou pidikavárnu zatim otevřenou jenom v pátky - tak ji zase hned po necelým měsíci provozu kvůli choleře zavřeli...

já se neseznamuju dobře, ale zároveň kamarády potřebuju a tohle je fakt trochu peklo. (Mužova partička mě nebaví, sice tam jsou taky nějaký přivěšený manželky, ale zatim se teda necejtim a voni stejně dělaj většinou akcí ve stylu chlapi sobě)

.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:18

MP Meri K Vinoři - mohla bys zastavit na plácku u zámku Ctěnice a jít cestou podél zámeckého plotu, dojdeš do lesíka, je tam pak rybník, cesta vede dál do Vinoře. Ve všední den tam davy určitě nebudou.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:28

Garfie Hahaha, diky za tip, asi ukazu sambovi starej tehotenskej test:-D:-D. Hahahaha(Jo, mam je schovany)'

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:29

Lamicka tyjo, to zavidim!!!Ona tam teda je cista voda porad, i v srpnu je tam velice koupatelno 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:29

Karja hele, šetři si ho (samba), víš, že to s tou lékařskou péčí teď neni úplně valný!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:30

Karja Houby šetři, jdi do toho!!!

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:34

Potrefenáhusa To jo, ale na druhou stranu von o sebe ted dost pecuje, jak je doma, to by i jeho psychicky predduchodovy stav mohl ustat!

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 12:43

711990 my uz to ted mame z ruky, ale Lhota mela vzdycky krasnou atmosferu, pisek a ty borovice my kdyz se ted jezdime koupat, tak na chalupe, do Otavy. Je zlatonosna, obcas tam nekdo ryzuje, je to super podivana. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:00

eless To je mi líto, ještě jak jsi tu psala o ponorce a že ti ta práce pomáhá :( A jak ses to teda dozvěděla? Omlouvám se za dotěrný dotaz, samozřejmě neodpovídej, ale nedovedu si to představit. Já si také říkám, kdo ví, jestli je moje teplé místečko tak jisté, jak to vypadá na papíře...

A s tím vysavačem měl syn asi pravdu. Mně není dovoleno doma spočinout ani na chvíli. Práce v kuchyni? Povoleno. Oprašování nábytku? Ok, syn si hraje sám a nevím o něm. Ale jakmile si na chvíli sednu, nebo třeba rozvinu podložku, že si zacvičím, tak se vedle mě zhmotní, je ho všude plno a mám hned o zábavu postaráno. Ale fakt pokaždý 

Online Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:09

Garfie tak mně ten apríl se začátkem školy v pondělí přišel povedený, ale syn mi na to bez mrknutí oka řekl, že to je určitě  "fake news, protože korona je stále na vzestupu" pátá třída :)

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:14

Tulipe  Je dobrej!! Na mě páťačka vytáhla taky nějaké pochyby (ale my naštěstí nemáme TV, takže oni zase takové zdroje informací nemají), ale řekla jsem, že ještě není úplně dotažený způsob, jak to vyřešit, aby se potkávalo málo dětí, buď budou chodit každá třída jen jeden den, nebo půlené třídy dopoledne-odpoledne, že přesný způsob se dolaďuje.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:20
Reakce na Sweet Potato:

Garfie U nás by se asi už radovaly, tak to zkoušet nebudu

​Presne tak! I u nad by to byl april naopak...

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:23

Lamicka jee to musi bejt taky krasny! A nalakala jsi me na tu jizeru, kam presne zajet? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:23

Potrefenáhusa já jsem čim starší tím víc morous takže zrovna tohle by mi nechybělo, ale ta celková atmosféra (typu chlapi sobě:P uff. tlapkám moc

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:25
Reakce na Karja:

Garfie Hahaha, diky za tip, asi ukazu sambovi starej tehotenskej test:-D:-D. Hahahaha(Jo, mam je schovany)'

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:25

Karja Stary test..!  Jsi husta, jdi do toho a hlavne dej vedet reakci..!!!

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:26

Garfie Tak nam se dneska povedlo dostat dceru ( hlavni napad prisel od syna )... V 8 jsme ji vzbudili s tim, ze skola rano volala, ze vsechny deti tam musi dneska na devatou, aby jim ucitele rekli, co bude dal. Ze nejak selhala mailova komunikace, tak je to trochu narychlo... Syna jsme taky honili, ten teda hral super divadlo, rychle se oblekl, hledal tramvajenku, klice, ptal se, co si ma vzit.... Ja se taky v rychlosti oblekala, hledala rousky a tak. No nakonec jsme ji to rekli, kdyz si bezela vypit kefir.... a kupodivu ji to prislo vtipny....

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:33

Emerald  dobrý....já jim to ještě neřekla...

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:35

711990 my jsme jezdili jakoby za most v Karanym, kde jsou Ricni lazne Jizerka (to najdes na google maps). Je tam plno plazi a melcin, kdyz neni velka voda. Pak jsme jezdili k jezu u Otradovic, ale tam nevim, jak to vypada. Jezy ted ruzne opravovali a nebyl tam nikdy stin. 

Z konce Karaneho se da jit i peknou prochazkou chatovou oblasti pres Grado k socham M.Brauna. To by se mohlo libit dzizisketa . Je to tam super i na kolo s detmi, rovinka. Tech cest je tam v lesich mezi St.Bol a Karanym plno. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 13:37

Karja to by mohlo fungovat i na mojeho, jenze on to treti vazne chce a myslim ze by byl fest smutny kdybych mu rekla ze apríl