Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35853 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:59

Velka mala v nestrezenem okamziku naolejovala hlavu male male. Vsechny ty cerny vlasy, samozrejme po vecernim koupani, takze chudinka bude celej den jak mastnej bramborak.

Online dynda
Avatar
7266 příspěvků moje polička 27. března 2020 22:01

Karja 

Ale bude voňavá.

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 27. března 2020 22:02

Karja

LLOL, to dělal muž, když malého koupal on. Když namazat, tak od hlavy až k patě JJeště, že on tolik vlasů neměl. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. března 2020 23:35

Gatita hele vůbec nevim. normální nemoc takhle nechytneš, ale tohle je prezentovaný jako přeborník v nakažlivosti.. no spíš bych řekla že nikdo neví. nakonec je to stejně náhoda

​Přeborník v nakažlivosti zase tak velký není, trumpfne ho dost chorob (třeba takové spalničky jsou spíše přeborník)......

Offline Karja
Avatar
35853 příspěvků moje polička 28. března 2020 11:03

Aaa velka mala mi preklopila malou malou v kocarku. Nastesti se nic nestalo,ona nevypadlax jen sklouzla na nozicky. Ale muze za to sambo a ja jsem nastvana. Na jednu stranu vim, ze nesmim byt nastvana, ze se to muze stat kazdemu, na druhou mi to sedi do celeho meho konceptu nastvanosti na nej, co se deti a veci okolo. Takze asi nastvana furt budu. Byl to fakt hnusnej pocit, to videt.

Online Malenge
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. března 2020 11:14

Tak kluci měli narozeniny. Mému "miminku" už je rok, běhá jako drak, leze na parapety, po schodech jezdí dolů po břiše rychlostí blesku. Už mi i vyrostl z prvních bot. A je sladkej, vlasatej mazel, co se rád směje.
Starší oslavil čtvrté. Už je to velký kluk, hrozně šikovný, hubený jak tyčka s energií jaderné elektrárny. Taky se umí fest vztekat. A padají z něj dokonalé hlášky. Jsou to mí miláčkové, i když krev umí pít taky slušně

Jedny prarodiče poslali na oslavu balík, druzí video. Jsem zvědavá, kdy se zase všichni uvidíme... ještě že máme tu zahradu!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:19

Karja Já ty pády snášim celkem dobře - dokud je nevidím na vlastní oči. Vidět, jak to dítě letí vzduchem a vědět, že to už nedoběhneš ... taky to pak mám vždycky dlouho před očima. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:20

V 18 měsících kojení 2x denně - stačí to, na pokrytí výživový potřeby mlíka?  Nebo mám zařadit flašku? Pinot Noir Se zdrží hlasování, víme, že je to jen lobby výrobců UM

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:35

Karja klid, to rozdychas. Ja taky mam obcas po mojem chut zarvat jestli je normalni nebo uz se debilem narodila co miluju je jeho vychovne pusobeni na totalne unavene dite nejlepe o pul 9 vecer...

Uz 2x jsme potkali hlidku a ja si kdyz byli na dohled nasazovala satek pres nos a snazila jsem se i starsi, do toho jsem jednou rukou hojdala kocar a snazila se potichu volat na psa, ktery samozrejme nebyl na voditku protoze chobotnice nejsem. A zatim nikdo neprudil. Uvidime jak moc a jak dlouho budou shovivavi, pristi tyden pojedem asi na 2 dny do Brna tak tam ji voditko vemu urcite

Online dynda
Avatar
7266 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:45

MP Meri 

Jí i nějaké mléčné výrobky? Jestli jo, řekla bych, že není co řešit.

Offline Karja
Avatar
35853 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:05

MP Meri Nedavala bych, pokud jinak ji pestre a ji treba i jogurty. Ted jsem se na to docela u doktoru ptavala, jak to ta starsi nemohla;-).

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:15

Uaaa kdo to tady psal ze muz ma prijit domu bud pred uspavanim deti a nebo az dlouho po tom co usnou, a ne ve chvili kdy usnou???

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:16

MP Meri ty jo, závidím, ja tú moju prísavku kojím tak 12 x behom 24 hodín. Už neviem, čo mám s ňou robiť. Keď skončí toto šialenstvo, asi odídem na predĺžený víkend niekam ďaleko. Len teda dúfam, že to bude tak do mesiaca :-)

Ale inak aj ja by som povedala, že ak jedáva aj mliečne výrobky, 2x za deň mlieko stačí

Offline Pinot Noir
Avatar
24478 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:18
Reakce na rasaNori:

Uaaa kdo to tady psal ze muz ma prijit domu bud pred uspavanim deti a nebo az dlouho po tom co usnou, a ne ve chvili kdy usnou???

​Všichni

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:45

dynda My mléčné výrobky konzumujeme spíš míň tak já nevím, co je tak dostatečný. Jí každý den máslo, sýr, mléko pouze pokud je součástí vaření, bílý jogurt tak dvakrát týdně ... 

betsey Já už bych to nedala, seriózně ne. Ale syn to postupné rušení kojení snáší vcelku dobře, jakože poptá si to, ale nedám, tak nedám. Max chvilku zafňuká, toť vše. Větší scény byly jen při rušení toho nočního. Ale on je celkově spíš model salámista, prostě jak mu to předložím, tak to víceméně bere. (ať to vydrží) 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:57

MP Meri ja dávam za deň dokopy 360ml UM (3 fľaše denne), obyčajné nechce. Ale každý deň jedáva syry alebo tvaroh (jogurt mu poslednú dobu veľmi nejde).

Online Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 28. března 2020 14:00

MP Meri ja by som mu zaradila viac jogurtov alebo tvaroh..nas napriklad ma rad acidofilne mlieko alebo kefir (ale nepamätám si teraz odkedy ho pije), na flasu by som sa vyprdla. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 28. března 2020 14:04

Jak tu tuhle byla debata o prijmeni po matce nebo sambovi, tak hlasim, ze prozatim mate vystarano, kamaradce se ted narodila holcicka, matrika pro verejnost zavrena, takze automaticky prijmeni po matce

Offline Pinot Noir
Avatar
24478 příspěvků moje polička 28. března 2020 14:43

Viktor zrovna vyrůstá z velikosti 74, tak jsem otevřela další balík a zjistila jsem, že v dalších dvou velikostech nemám po Ríšovi ani jediné triko s krátkým rukávem, vůbec nic letního, jen samá tlustá body, chlupaté tepláky a kabátky s kožešinou

Offline žluťásek
Avatar
7623 příspěvků moje polička 28. března 2020 14:47

Pinot Noir uaaa, už nosí 80?? Vždyť je to mimino, sotva se narodil! Brzo si budou s bráchou půjčovat :)