Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. března 2020 11:39

Nevim, kdo sem kdysi daval tip na knizky od  friederun reichensetter, ale jsou skvele!

Z nouze jsem objednala nejake knihy (ptaci, vcely) a byla to trefa. A pak  taky houbove kralovstvi. To mi poradila kamaradka a meli to v akci za 79 kc. Takze me to nakonec stalo litr;) Predevcirem jsem rano rikala z legrace synovi, ze me ta nemoc venku vyjde draho, protoze jsem jeste ani nevstala z postele a uz jsem utratila tisicovku. On nehnul brvou a rekl:"tak sup sup vstavat, pracovat, at jsou penizky na hracky"

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 27. března 2020 11:41

Lamicka no tak my už v tom jedeme od začátku měsíce a ty vlhké sny některých krizových manažerů, že to takto vydržíme ještě měsíc nebo dva ve mě vzbuzují hrůzu  Naštěstí se děti ten jeden víkend než nás znovu zavřeli, viděli hodně s kamarádkama. To nás trochu zachránilo. A mám je dvě věkem podobné, starší už si s tou menší nechtěla hrát, protože měla už dospělejší program se spolužačkami, ale znovu se k těm hrám vrátila. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. března 2020 11:47

My už jsme doma měsíc, nejdřív nemoc, pak karanténa. Kdyby syn nebyl neskutečně protivný poslední 3 dny, dalo by se to. Takhle nám všem už slušně tečou nervy. Včera jsem ho bouchla, když shodil malou na zem a ta šla rovnou na záda a hlavou rána o podlahu. Achjo.

Offline Aranel
Avatar
4538 příspěvků moje polička 27. března 2020 11:59

Gatita manažer!

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:23

Tak zuby ho sice riadne trapia ale nakoniec je to nejaka ta cislovana choroba, dnes sa vyhadzal.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:23

Lamicka U nás dcera taky trpí. Je hodně společenská a fakt si teď už zoufá. Včera nám švagrová přivezla nějaké věci, předala v předsíni a hned šla, dítě byli naštvaně asi hodinu, že nemohla jít teda dál. Naštvání pak přešlo v smutek a pláč.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:27

notna boze ja chci mezi lidi!! 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:28

Mrakoplas kde deti berou ty cislovane choroby? myslela sem, ze to musi chytit nekde?

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:35

711990 no to neviem ale citam, ze inkubacna doba 5-12 dni ale za tu tu dobu sme sa myslim s nikym nestretli. Ale je to asi siesta a to je herpesvirus tak mozno od nas dospelých? Prekonzultujem s mudr a ked budem mudrejsia, napisem

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:37

dynda asi Te trumfnu - my jsme zalezli (plus starsi doma ze skolky) uz od zacatku ledna. Nejdriv sestinedeli a strach z beznych skolkovych vhorob, potom tohle. Zrovna jsem si rikala, jak rada bych sla na vsechny ty preventivky, kycle a detske rehabilitace (coz me driv sejrilo a prskala jsem, jak system nas matky  a deti nenecha chvili v klidu) a pak pekne prochazkou pro tri rohliky k pekari a pro nejakou blbost do déemka...a vecer by muz pohlidal a ja sla pustit paru treba do bazenu...zkratka takove obyc veci. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:40

continuity To je pravda, zrovna dneska jsem si říkala, jak se starší už chovala občas pěkně protivně na mladšího, tak si zase začali společně hrát a vymýšlet zábavu, je to vlastně dost hezké. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:42

Já se přiznám, že mně lidi vůbec nechybí, jen mě mrzí, že se dlouho neuvidíme s mou rodinou na Moravě, moji rodiče vlastně přijdou o kus Viktorova miminkovského věku, o ten přechod od mimina k batoleti. Jinak nikoho potkávat nepotřebuju.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:42

Gatita Viď, konečně mám dítě se kterym se dá něco dělat, někam jet, ta starší do toho dorostla a zas nic. Ale já tak plácám, že plácám. Jsem ráda, že můžu být s nima doma a na zahradě a vlastně si přijdu i dost užitečná, jak furt makám. Nemoct pracovat a nemít děti, tak to bych tak po týdnu byla už zralá na mašli. (což jsem teď vlastně taky no:-D:-D)

I když málo stačí ke štěstí, včera jsem byla na velkém nákupu a pak sama s kočárkem v přírodě pro nějaký klacky jakožto materiál na velikonoční výzdobu a fakt jsem se mentálně dost občerstvila.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:44

Pinot Noir Jo taky jsem si říkala, že musím tchýni nahrát nějaká videa. Ona i starší je furt dost malá a dělá hrozně velké pokroky každý den, hlavně v řeči. takže chybějící týdny či měsíce jsou děsně znát.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:46

Já jedu dnes na velký výlet do DM

Hlavně se snažím dbát, aby dcera nezapomněla na školku, povídáme si o ní a o spolužácích...A včera jsem utratila v Agátině světě asi 1300, na dceru "přišlo" malování, ale my doma nemáme pořádnou pastelku, natož omalovánky...

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:48

Mohučanka Jojo, o Dmku taky přemýšlím:-D my ho navíc máme daleko. taky dost posílám samba na ryby, že bych je pak mohla dovézt k tchánům, to je mnohem dál:-D. Doufám, že nezdražej nějak výrazně benzin!

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:49

Pinot Noir tohle je mi taky lito. Deti maji z obou stran milujici prarodice a vubec se ted nevidi. Nasi bydli takrka za rohem, ale v podstate tam jen hazeme nakupy pres plot - mama pracuje v nemocnici a boji se s nami vidat. Vcera jsem tam byla, nasi jen opatrne na zahrade nakukovali ze dvou metru a s rouskami do kocaru. Prislo mi to strasne lito a oni taky nevypadali, ze jim je veselo. 

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:04

continuity Se synem jsem doma taky od zacatku mesice, jak si strihnul ty nestovice. Ale aspon odpadnul stres, ze muzeme byt nakazeni, mezi prvnimi odhalenymi pripady byl pozitivne testovany tatinek jeho spoluzaka ze skolky. 

Garfie Z nasich se taky stali zase partaci. Jako obcas si i ted vjedou do vlasu, ale hraji si spolu, tvori a hlavne se spolu hrozne moc smeji.

notna chudak oni to ty spolecenske bytosti snasi hur. Pribuzni nam taky chybi, nejvic asi moji rodice, protoze s nimi se vidame hodne, casto je hlidaji. Najednou jsme je mesic nevideli. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:05

Gatita 

No a to je další věc, až začne jáchci babičku, to bude teprve průšvih. Zatím to nepropuklo, tak snad to dotáhneme do konce. Dcera je teď hrozně roztomilá, tak aspoň fotíme, natáčíme a posíláme.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:11

Gatita mamka dela v pecovatelskem dome, jezdi tam sice autem ale jeji kolegyne jezdi zhusta MHD, takze se s nama taky boji videt, a mimino si vesele roste...starsi se kazdy den pta kdy pujde do skolky a za babickou a me uz z toho pekne hrabe. Muz ma aspon nejaky socialni kontakt v praci, ale i tak nic moc. Jako tohle je opravdu na budku. Holky aspon tocim a jedem pres skype, ale starsi moc nechce komunikovat timhle stylem takze z toho nikdo neni spokojen.