Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 28. března 2020 14:59

Pinot Noir Hele, mne to taky vubec nesedi. Navic jsem si naivne myslela, ze staci koupit par veci pri narozeni a pak si to nejak sedne. Na letni sezonu mam same puncochace a body s dlouhym rukavem. Doufam, ze nam nezavrou Lidleshop. Ale tim padem se mi kupi spousta hadru doma....uz ta prvni toho mela azaz...

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 28. března 2020 15:07

žluťásek no ještě 74, ale až je to u některých kusů na hraně. Ty další věci už jsou podepsané, starší v nich chodil do školky

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 28. března 2020 15:16

Pinot Noir ségra co stáhne z pětapůlletého synovce, rovnou lifruje k nám a tříleťák to má druhej den rovnou na sobě. Je to sranda. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 28. března 2020 15:57

A dnešní zábava: viděli jsme video o tornádu (a pak několik dalších, protože téma zaujalo ) a pak jsme ho vyrobili

Teď tu lítá s kornoutem z tašky z Rohlíku a odnáší věci. Nejdřív jenom autíčka, teď už nám tornádo strhává i ponožky a bere sušenky

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:24

Kde teď objednat kalhoty na ven, do lesa pro kluka 3-4 roky? Normálně bych koupila u vietnamce ty kostkované  jakože rejoice. Tak do 300 kč. 

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:39

JankaM nema neco Lidl? Vloni jsem tam kupovala super plataky, z takove pevne bavlny. Na jaro idealni. 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:43

Lamicka děkuju, teď něco měli ale co jsem viděla tak byly dole stažené do gumy a to se klukovi špatně svléká.  Ještě kouknu na jejich eshop.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:54
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:00
Reakce na žluťásek:

Pinot Noir ségra co stáhne z pětapůlletého synovce, rovnou lifruje k nám a tříleťák to má druhej den rovnou na sobě. Je to sranda. 

​ja to robím medzi deťmi - je medzi nimi 5 rokov rozdiel a takto o pár mesiacov sa mi zdá, že to začne ísť opačným smerom.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:01
Reakce na Pinot Noir:

teď už nám tornádo strhává i ponožky a bere sušenky

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:02

slniecko U nás mladší co nevidět přeroste starší - a to bude velké mrzení!

Pinot Noir Drž si hlavně sklenici!

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:38

Pinot Noir

CChápu, já pociťuji nutkavou potřebu dokoupit nějaké oblečky vel. 86 a obávám se, že za chvíli i ty marnotratné boty

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:42

dzizisketa no jo, vlastně, vždyť on už na té fotce stál, že? Nooo, blíží se to

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:15

Fare má teď slevu 30 % na všechny svoje boty včetně fare bare, jestli to ještě někdo neví. Na svých stránkách, ale i někteří jiní prodejci. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:52

MP Meri to buď rada, ja keď jej odmietnem dať prso, tak je to polhodina hysterického revu a keď sa konečne ukľudní, tak príde že chce prso zas, a hysterický záchvat ide odznova. Ja už to kojenie dosť nenávidím, neviem ako sa toho zbavím. Odkedy je karanténa a som s ňou 24 hodín v kuse, pretože nemám kam ísť a menej chodíme von, je to strašné, to chce prso fakt každú chvíľu. V noci je to lepšie, budí sa len dvakrát o pol štvrtej a o šiestej

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:10

betsey Ježíš, asi by mě mrsklo Poradit teda neumím ... 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 29. března 2020 11:10

Pinot Noir tornado

Nasi mi poslali video, jak syn s petiletym vyrabi sopku, nejakou maketu z papiru a lili do toho nejakou smes, ktera pak vybublavala ven. V obyvaku maji bunkr z polstaru ze sedacky a z dek, na nem piktogramy co se v nem smi a nesmi, krome jineho do nej nesmi zlodeji Zabavit deti, to je narocny.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. března 2020 11:32

betsey 

Četla jsem, keď jej odmietam dať PROSO... Poradit neumím, teď se to bude řešit špatně, jak jsou omezené možnosti zábavy, předání dítěte někomu jinému apod. Jedině natahovat intervaly nějakou dobrou zábavou.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 29. března 2020 12:45

betsey u nas se zase uz od kuropeni knoura a touzi po sladkostech. Denne. To je fakt od sesti od rana jako kolovratek:mam na neco chut, ja chci neco sladkeho, muzu si vzit bonbonek, proc ne, ja chciiiiiiii. A do toho porad varim. Jak jsme doma, tak syna porad honi mlsna. Priznavam, ze sacek medvidku mame doma bezne, ale medvedi se prideluji poskrovnu treba po obede. Ted ale syn visi na klice od spajzky snad 24/7...je to dost sila

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. března 2020 12:51

Gatita je dosť možné, že tá moja má mlieko namiesto sladkosti, pretože tie ešte nedostáva. Možno to by bolo riešenie na odkojenie, začať jej dávať sladkosti, len neviem, či sladké každú hodinu by bola výhra

Ale tú chuť na sladké úplne chápem, včera by som upísala dušu diablovi za zmrzlinu do kornútka