Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. července 2019 02:14

dynda Kéž bych to mohla řešit přidáním mlíka! Přidala bych mu klidně tabuli čokolády, porci hranolků, nebo cokoliv jiného, co by chtěl. Nestojí o nic. Vlastně jo - maliny zřejmě dokáže jíst v jakémkoliv množství. Ale z těch nepřibere.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 30. července 2019 06:22

Karja ona zije v zahranici, tam tyhle vylety nepodnikaj:) ale verim, ze to bude jak rika continuity tj. bez problemu:))) 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 30. července 2019 07:19

Pinot Noir rika se, ze deti nejvic vyrostou o prazdninach. To by me teda zajimalo z ceho. To se cely den lita, plave, skace, jezdi na nejakych vehiklech, a jeci do ochrapteni, at uz v zapalu hry nebo vzteky. Zasadne se neji, a to ani ta tri jidla, ktera se driv brala na milost. Synovi budou 4 roky, a ted mu zacaly opet padat kalhoty pro vekovou kategorii 18 mesicu, do kterych nedavno slavnostne dorostl

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:15

Gatita Jo, to je přesné. A to oblečení - nedávno jsem mu koupila kraťasy, přiměřila jsem mu to v pase, OK, to bude dobré... Doma jsem zjistila, že jsou pro věk 6 měsíců

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:34

Gatita Jo a s tím, že vyrostou nejvíc o prázdninách - to se u nás týká tak maximálně nohy . Celoroční boty kupované na jaře jsou už zase malé!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:54

Fakt, haranti rostou v létě jak z vody. Neviděla jsem ty naše 14 dní a v neděli jsem omdlela, protože místo dřívějšího roztomilýho koblížku mi v ústrety přišel kluk pomalu vo hlavu větší, vypadá úplně jinak a "dospěle", že by moh snad rovnou do školy. Ach jo. Eště že jeho sestra se tak moc nemění.

Všechny hadry jsem kupovala na dvouletý, a Oliver to má v roce a půl tak akorát... 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 30. července 2019 09:21

Pinot Noir tak my se intenzivne venujeme breatharianstvi, tak aspon usetrime za oblecky.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. července 2019 10:28

Pinot Noir Taky máme ve 12 letech kraťasy pro 8 let. horší jsou s věkem kalhoty. Od určité velikosti se už nedělají s posuvnou gumou v pase a pásek je na prd. Vypadá to potom strašně.

Gatita asi fakt nejvíc rostou, ale je pravda, že hubnou. U nás v polovině prázdnin o 1kg zatím. Takže 162 cm a 35 kg...paráda. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 30. července 2019 10:35

Muz se prave stara, teda kdyz je doma. Nechce ji uz davat umele mliko, pry ji radsi zvysi mnozstvi jinych mlecnych vyrobku. Ale prijde mi ze lepe spi v noci kdyz nedostane tu flasku. I kdyz to muze byt i tim ze v horach byla v noci fakt zima:D hlavne se nelogicky rozhodl v pulce nedobraneho baleni, a co ja ted s tim, takze v krabici s jidlem ted zavazi krabice s mlikem a flaska

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. července 2019 10:50

rasaNori no a to nesmi pit normalni mliko?

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:08

Aby som bola aj pozitivna, syn (uz je velky :) je uplne bez plienok den aj noc uz dva tyzdne, doma chodi na zachod, u nasich na nocnik (boji sa kotla v zachode), vonku uz nemusim tahat nocnik. 

Velmi sa mu pacila oslava s TORTOU na 3.narodeniny, sviecky sfukol ako profik, nalozila som mu najvacsi kus torty a zjedol ho!

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:43

Pinot Noir nedají se mu ty maliny něčím vytunit..? Šlehačka, kysaná smetana, maskarpone, nebo aspoň pocukrovat? Posypat mandlovými plátky? Hmm, bych si hned dala..

A jinak, velikost kraťasů není míra. Dcera (10) si teď vytvořila pumpky z tepláčků, které nosila jako batole. Má je pod kolena a v pase tak akorát..

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 30. července 2019 13:44

Tak dalsi druh baby, je ta nase. Hlida sestry deti, ktere se samozrejme upinaji spis k memu priteli, kterej je doma na ,,dovolene,,. Tak dnes si dala vylev, ze je vzal na hriste bez piti, povazte hodinu a pul:-D A ze nestihnou  jist pred obedem ovoce (byli na svetskach), jen je nemely nakrajene z misticky.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:32

Pinot Noir 

U nás fakt jenom to mlíko, o sladkosti, zmrzlinu ani ty hranolky nestojí. Nově ani o bobulové ovoce. Jinak jí všechno, ale evidentně málo.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. července 2019 14:47

dynda Mám pocit, že vypiplat ty kluky fakt stojí nějak víc úsilí, nebo co . Tady je to sám nežravec!

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:00

Pinot Noir 

No je pravda, že i nejhorší případy nežravosti, co znám, jsou taky kluci. Moje holčička zatím naopak, přibírá raketovým tempem.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:05

viktorka_od splavu to zas nechci ja, ja ho taky nepiju nedela mi dobre... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:07

rasaNori taky ti nejsou dva nebo kolik ma mala.. jako odebrat batoleti mliko mi pripada pomerne troufale. ale moje decko to neni.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:20

rasaNori Ale umělé mléko je vyrobené z kravského, ne? Pokud by mělo dělat dcerce problémy, projevilo by se to už u toho umělého.

viktorka_od splavu Že? Co já bych za to v tom cca roce synka dala, kdyby chtěl pít mléko! 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:25

rasaNori mela jsem v ruce tabulky vstrebatelnosti vapniku ruznych mleckych produktu a mleko bych diteti nebrala. Ja si nikdy nepamatuju, jak stare jsou tady deti, ale nemuze pit treba rano mleko z hrnecku, kdyz uz nechcete davat um z flasky? Sama si davam mleko maximalne do kavy, detem ho nijak nenutim, ale jsem docela rada, kdyz si reknou, ze si daji musli s mlekem nebo kakao.