Čas vánoční...

22. prosince 2016 19:51
Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:27

Karja Ehm, my věšíme kalendář na zábradlí na schody

Jinak to budu dělat jako vloni, kalendář má maličké kapsičky cca 5x5 cm, takže tam bude vždycky jedna pralinka a k tomu tetovačka, koule do vany, nebo tak něco. Pralinky šel kupovat muž a když mi řekl, kolik stály, málem mi vypadly oči, 24 kusů za 750 korun. Mají to na váhu, chodíme tam roky, ta cena lezla pomalu nahoru, ale teď to od léta snad zdvojnásobili. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 15:47

Myrtila no to je fakt nářez, zlaté lego. 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 16:33

continuity To mě u toho přesně napadlo, že by za to byla krabice dupla. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 16:45

Myrtilateď jsem viděla moc hezké Duplo v rámci nějakých akcií tuším v Albertu? Kupovala bych to hned.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 17:28

continuity V albertu za nakup dostanes body a a temi body je pak male lego za 30kc. Ale neni to duplo, je to od kazde rady neco. Vim to naproste presne, protoze loni jsme meli auto a nakladac a letos tam je motorka a hlavne jesterka

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 17:32

JosOni mívají za vyšší doplatek i nějaké krabice, my už jsme tam pořešili vánoce pro neteř a synovce :o)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 17:35

DruI My tam sjedeme asi dneska. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 18:07

DruI Jos jo ty krabice jsou super pro děti, co hodně staví. Kupovali jsme tam jak Duplo, tak klasické lego. A ty pytlíčky jsou zase dobré do kalendáře

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 18:49

Evaeva na tebe jsem si vzpomněla, protože jsou tam ty zvířátka. Spiacilane a tom delfínem. Mít za 29 Kč dvě zvířátka a figurku mi přijde jako slušný kauf. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 19:42

continuity Neee, nemáme tu Albert:D. Moje děti chtějí vždycky všechno sbírat, jako docela blbě se mi vymlouvá, že z každé řady jednoho plyšáka. Přitáhly by nejradši všechno. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 19:48

Karja v rossmanovi je taky neco. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 20:09

continuity

Ono je vždycky něco všude, blbý je, když je v tom našem obchode něco extra blbyho. Nejhorší jsou ti zeleninový plyšáci! S tím si pak ani nehrají, to teda se mi i podařilo posledně jim vymluvit. Vždycky měly z řady jednoho plyšáka/polštář než někde zjistily, že některé děti mají dva, tři i klidně víc:D. Ale zvládly jsme to:D Tak pak když je něco dobrýho, tak zrovna tento obchod tu není. Rossmann taky nemáme. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 20:17

continuityty pytlíčky kupujeme, ale já měla na mysli jiná zvířata, máme u našich těla a různé hlavy, dá se to kombinovat, pak taky střešní tašky, okna, dveře... Prostě to, co je teď v Duplu, tak jako klasické lego. Ale nic takového už teď nedělají. Nevíš, jestli je někde bazar nějakých starších dílů (samozřejmě levný )?

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 20:40

Karja ja som ten Pinotin kalendar minuly rok kupila a obavala som sa toho co ty, ale prekvapivo mal obrovsky uspech a ani nejake velke hadky neboli, akceptovali, ze kazdy den otvori druhy (co je u nas vec nevidana,  tiez sa nevedia delit). Tento rok som im objednala knizny od Svojtky. Starsi je nan sice uz velky ale on cita rad cokolvek. Veci pre starsie deti, aj pre batolata a mladsi je velmi slaby citatel, jemu tie krátke pribehy budu akurat. A stihneme to sfuknut pocas ranajok :) 

Im by sa asi hodne pacil lego kalendar ale co som pozerala, tak vsetky obsahuju vacsinou panacikov a tych mame zdedenych tak stovku. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:12

Karja ty plyšáci z Billy jsou fakt smrt. Ta strašná zelenina byla i když byly malé i moje děti. Babička na pořád vystaveny na plotě nějaký květák.

A pak byly ještě svítící polštářky, tak ty byly docela fajn, protože se na tom dalo alespon spát. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:23

Mrakoplas Jj ty lego kalendáříky jsou jen hromada harampádí. Jo, líbí se mi že z toho jakoby ,,něco,, je a dá se to pak ještě využívat. A ony se potřebují naučit dělit jako sůl. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:28

continuity Některý plyšáci jsou hezký, ale doplácí se na ně, teď myslím 90 Kč. Tak OK, tak to jednou pro každou zaplatíš, ale pak mi babička nasbírá další známky, ony si vybírají další, ale mně je prostě proti srsti dát během dvou týdnů pětikilo za plyšáky takhle pro nic za nic, když jich doma mají velký pytel ani to nestačí všechno povytahat. Takže jako dobře to mají ty obchody vymyšlené. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:32

Karja ještě že to kluci nevědí, co by mohli mít. Já chodím prakticky jen na samoobslužné pokladny, takže bych si o ty nálepky musela říct a to nedělám, tak ani neví, že se na něco sbírá. A v Albertu na to lego sbírám v apce, takže ani tam to nevědí.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:35

Já to tu naruším anketou o nejoblíbenější pohádku, protože mi teď došlo, že nejvíc miluju starý morbidní Sedmero krkavců. Pamatuju si, že jednoho z bratrů hrál student mojí matky. Ona nás jako maly deti brala na školní výlety a ten kluk tehdy u táboráku vyprávěl, že Radoslav Brzobohatý umí otočit cigáro v puse pod vodou, aniž by zhaslo a že je to tam učilÚplně mi ta vzpomínka teď naskočila a to je skoro 30 let.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 21:43

Lunak ja som nudna, moja najoblubenejsia bola vzdy S certy nejsou zerty. Ale sestra najviac milovala Treti princ, co som nikdy nevedela pochopit, pre mna bola moc temna/strasidelna. Aj ked oproti Mahuliene to bolo este vesele :)