Čas vánoční...

22. prosince 2016 19:51
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2023 22:57

Luna housle jsou hrozný! Na ty hrála ségra a trvalo to několik let než se to dalo poslouchat.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2023 23:01

Mrakoplassuper mateřský hack jsou bezdrátový sluchátka

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 14:32

Pinot Noir vzpomínám si dobře, že vyrábíš korálkové ozdoby? Nemáš nejaký levnější zdroj komponentů? Byli jsme dnes v Poniklé, dcera si vyrobila sněhuláka a hrozně vhce vyrábět další a další...

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 15:07

MPLee bohužel nemám, kupovala jsem na manumi.cz, dřív to bylo korálky.cz. Zdroj to je, ale levný nikoliv.

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 15:35

Pinot Noir děkuju! Mají i sady na plastové hvězdičky a rozhodně levnější než Rautis v Poniklé. A pro 3 letou to bude naprosto dostatečné

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 15:43

MPLee tak super. Vlastně jo, mají i plastové korálky, to je fajn. A všechny ty komponenty na anděly atd. Holčička je teda moc šikovná.

Online Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 20:18

MPLee Já mám dobrou zkušenost do dětských dílniček s Korálky z Pěnčína, mají různá balení, často výprodeje, mix balení, ale je to teda pro větší děti u kterých víme, že to nebudou strkat do pusy.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 20:48

MPLee Holky dělaly vloni takové pěkné sněhové vločky. Uděláš jim na to takovou jakože "šablonu" prostě z takového toho chlupatého drátku uděláš hvězdu...a pak se na to jen navlíkají nějaké bižuterní korálky, vždycky na konci to zahneš. Je to uplně pro prcky.

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 12. listopadu 2023 23:22

Karja ale to je geniální nápad!

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 13. listopadu 2023 15:29
Reakce na Mrakoplas:

Karja si mi pripomenula minulotyzdnovu story, snad som to tu nepisala. Asi tu nikto nebude poznat slovensku kapelu Bad karma boy. Jeden ich album mame (spolu s inymi) na usb v aute. Starsi si ich velmi oblubil. A kedze spievaju slovensky, pozna uz dost texty. Minule zahlasil, ze si ich spieva aj v skolke. A potom spustil: Sedime, fajcime a pijeeme... Zo vsetkych pesniciek si vybral zrovna tuto.Socialku.este.len.cakam.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 14. listopadu 2023 22:02

Crossover s Blbými dotazy: jednu dobu se tu objevovaly různé věci s muminky, odkud to bylo? Myslím tina , Karja , možná Lama_z_Lana to nějak řešily...

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 14. listopadu 2023 22:44

Aranel Věci s muminky byly v Pepcu.  viděla jsem moc hezké věci v reserved, ale jen pro děti a jako ani žadna velikost na hranici s dospělou, všechno fakt prostě na děti. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 14. listopadu 2023 22:47

Aranel Jo tohle,  přesedávám si, ty myslíš tu termosku na kafe! No jasně, ta byla na zalandu lounge, já bohužel muminkovou už nechytla, mám tu stejnou bezmuminkovou ale hrozně rychle to kafe vychladlé, je to na nic. Ale měly i jiné věci, značka Stelton

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 07:00
Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 09:28

MPLee Ty ponikelské jsou strašně drahé. Na volné tvoření nepotřebuješ foukané perle. Já kupuju korálky hodně u Stoklasy, ty speciálnější plus různé komponenty v korálkárnách. (Nejčastěji v Korálkálně v Pasáži Charitas) A i některé plastové vypadají moc dobře.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 09:34

Kokoska To bude to pravé, díky!

Karja taky dík. Se Zalando Lounge neumím vůbec zacházet.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 09:41

Aranel No, to se ani neuč, to je pak drahá zkušenost. Tam se nějaká značka prodává třeba jen tři dny. Je na to časový limit, plus se často ty populární položky vyprodají hned. Já ti dám vědět, kdyby se to tam do vánoc objevilo, oni to píšou několik dní dopředu před zahájením prodeje. Myslím, že šel ten termohrnek koupit nějak za 500,- a byl fakt hezký. Ale vydrží to v něm teplé jen chvíli, alě někdo to tak chce. Kamarádka má dokonce několik termohrnků - podle toho, kdy chce to kafe pít.-D Že někdy prý chce hned jak vyjde z domu s kočárkem, tak to si bere tyhle na nic.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 09:50

Aranel anebo tady https://bjorka.cz/collections/muminci

EDIT: nevím co se tam děje, ještě před týdnem tam byla obrovská Moonin kolekce, hrnky, sklenky... a teď jen pohledy, divný. Ale nechám to tady, jsou tam i jiný moc hezký věci.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 09:58

Karja to musím taky zavést, já pak sedím s otevřeným hrnkem na hřišti a trnu, že mi ho vylejí. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 15. listopadu 2023 10:07

Karja Haha ale jako rozumím tomu termohrnkovému problému!!