VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 00:04

Vy tady vůbec nedrbete ceny Anděl. Viděly jste Smetanu, ty šaty, panebože, kde k tomu přišla a ty vlasy? Jak přišla na ty vlasy, že je tenhle účes dobrej...

Offline Garfie
Avatar
23988 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 01:09

Karja Já mám Smetanu (i s malým s, haha) ráda, ale myslím, že jí to přátelství s Třeštíkovou moc neprospívá!

Ona mi vždycky připadne trochu retro, myslím, že by jí víc vyhovoval přelom 60./70. let, nikdy jsem nevěděla proč to tak vnímám, ale teď mě napadlo, že to bude možná právě tím účesem....:-)

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 01. dubna 2024 07:20

Karja mně se Emma líbila, ona je fakt krásná a podle mně k ní tenhle typ líčení i vlasů fakt jde zato Ramba vypadala hrozně, ta měla mimořádně nelichotivé šaty a totální zjev je ta pani, co měla potřebu vyvalit aspoň jedno prso

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 07:26

Smetana byla nádherná, celá a všechno

(osobně bych tedy vybrala jiné bot, než měla, ale jinak top)

Ostatní více méně zjevove... Cest výjimkám.

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 07:40

Mermaid Miru Ty jo, mně taky vlasy přijdou úplně mimo, jednak takové retro nebo ani ne retro, ale nemoderní, přijde mi to zkažené a že ji to teda strašně ubližuje. šaty mi přišly hadroidni, jakoby byly ze sekáče. 

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 08:02

Mermaid 

...přesně!..

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 08:12

Karja 

...ona ví, co jí sluší a co si může dovolit(postava, styl...).

To umí v našich "VIP" málokdo.

A pak taky - co se nosí, nenosí, není podstatné. Podstatné je, co se ke komu hodí, sluší, jak to rezonuje s jeho osobnosti, povahou, atd. ...

Online brrr
Avatar
10036 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 08:24

Karja Mi Smetana připadá, jak kdyby šla někam na pláž.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. dubna 2024 08:37

Karja Mne se teda saty Smetany (skolunuje se to tak?) moc nelibi, ale ona je strasne hezka. To se to potom oblika...A ramba teda hrozne. Kde tyhle saty vyhrabala. Barva, strih, desny. Jinak ona mi jako kraska nikdy nepripadala, takova holka od vedle. Znam ji malicko z detstvi, bydlela kousek ode me, chodila o rocnik niz a byly jsme spolu na horach. Ze z ni bude hvezda by teda asi nikdo necekal no. 

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 09:27

Tak mně se to zdá jako jedna velká hrůza. Hadry i make-upy. Ty vystrceny hnáty už jsou fakt trapný. Ramba jediná s příjemným malováním a Smetanová je prostě krásná. Je mi příšerně protivná a manžel ani nemluvě, ale krásná je. Asi by ji fakt sedelo zit v době hippies. 

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 09:36

stesPřesně, jedna velká hrůza, mně přišlo, že je to jak vyhrabany někde z kontejneru všechno, lidi i mekaupy, až na výše zminene vyjímky. Ale ono to může být těmi fotkami, že na Oscarech jsou prostě lepší fotografové a vypadá to pak líp? 

Miru No vidíš a mě přijde že ji to nesluší, má v tom divný prsa, ten límeček je divne, kvalita z vlastnia ty vlasy mi vyloženě připadají jako zničení, že to není jakože žádnej účes, střih, nic. 

Offline letfenixa
Avatar
8022 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 09:48

Tak som si tie fotky našla a jediná pekne oblečená je Zuzana Smatanova.

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 01. dubna 2024 14:42
Reakce na brrr:

Karja Mi Smetana připadá, jak kdyby šla někam na pláž.

​mě to přijde jako když jde už z pláže, taková urousana. Ty šaty a celkove dost hrůza.  

Offline dzizisketa
Avatar
7483 příspěvků moje polička 01. dubna 2024 23:15

Avril Lavigne, o rok starší jak já. To mě po*er.

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 07:19

Nedovedu porovnat, ale na 40 mi přijde akorát. Účes i makeup ji trochu přidávají.

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 02. dubna 2024 07:25

dzizisketa a co je špatně? 

Offline Tak Betty
Avatar
4994 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 09:01

Za mě,  hezká čtyřicítka. 

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 09:32

Avril si sice pamatuju z jejich klipu jinak, ale za me dobry. Ty hodne namalovany oci bych si ja neudelala, ale ona je tak nosila asi vzdycky? Ji to slusi. Koukala jsem, ze jsme stejne stary, a prijde mi uplne v norme. Ja si taky prijdu na 40 v pohode. 

Offline dzizisketa
Avatar
7483 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 16:12

Jejda špatné vlákno, Avril patří do pozitivních VIP! Já čumím, jak dobře vypadá, za mě na čtyřicet hodně mladistvě.

Offline razorblade
Avatar
8182 příspěvků moje polička 02. dubna 2024 16:14

Nechci to davat do architektonickeho vlakna, myslim, ze se to hodi spis sem... "house Okamura" pro fanynky hladomorny z prahy 6 :)))