VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2021 22:59

Karja tak teda dík za osvětlení problematikynu dobrá tedy,nebudu se do Pařížský mermomocí jako vidlačka se svou károu cpát...ani kdybych ji projela myčkou?
tyyyjooooo...fakt mi ta zdejší debata zdvihla náladu...dnes byl fakt hard day..opravdu moc...ale jsem v nesprávném vláknu...

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 23:03

Maureen Jež, dneska byl nějakej blbej den asi, nejsi první co mi to pise. Tak zítra pravou nohou! 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:09

SunEclipse

Když si myslím, že mě nikdo nevidí, tak chodím třeba pozpátku nebo se zavřenýma očima a někdy si zpívám. Hlavně v lese, ne na ulici. Ano, vím, že vypadám jako šílenec.

A ať rozptylim pozornost, dám sem tělo božského Herkula, konec citace. Kdo ho pozná?

Offline Liesel
Avatar
1441 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:21

Mha že by, sexy mozek?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:22

Liesel To je on. Ten vlevo. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:24
Reakce na Mha:

Sairon

Do háje, nebyla ona slepá?

Já jsem šla vojenským prostorem, on tam neměl co dělat, navíc s koněm.

​Asi kavalérie.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 08:34

Sweet Potato

Ne, ten vojenský prostor byl opuštěný, jen nebyl vyčištěny a mohli tam jen místní lidé (90.leta)

Nebyli tam zadní vojáci, jenom dva lidi, kteří si mysleli, že jsou sami a lekli se.

Myslím, že narazit do velblouda je mnohem horší. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 09:26

Pavlena Promiň, ale ten velbloud mi pořád vrtá hlavou. Živej s živým jezdcem, dřevěnej z betléma s dřevěným jezdcem, nebo jiná kombinace? ????

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 09:53

Isca praveze uplne zivej velbloud..!! Strasne smrdel, jako mozna ne strasne, ale bezne, nemuzu uplne posoudit, asi jsem velbloudovi do te doby nestala takhle tvari v tvar. Byla jsem lehce v soku, tak jak o tom premyslim, za toho jezdce bych uplne ruku do ohne nedala, mozna na nem nesedel, ale vedl ho nekdo, kdo vypadal jako jasny Kaspar nebo Baltazar.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:08

Sledujete někdo Andulu? Můžete mi prosím vysvetlit, na co tam poslední dny porad pi.uje kolem ty dovoleny? To je vždycky antre jako blazen jakoze "podívejte se na tu hrůzu" ... a pak normální balkon, normálně ustlana postel ... mi něco asi uniká

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:09

MP Meri sleduju tak jednim okem, ani nevim, jak moc kafra, pr mi obcas na ig nejde ve stories zvuk, ale ty hotely nejsou moc pekne, teda. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:32

jinx Samozřejmě nevím, kolik za to ubytování zaplatili, ale mne to přišlo rozhodne jako peknej nadstandard, proste velký balkon s výhledem na moře. Sem si to storycko musela pustit asi pětkrát (jinak je naopak většinou preskakuju), abych pochopila, ze ji vadí asi ten nicmoc výhled na holej dvorek. 
Vlastne premejslim, proč ji ještě sleduju, přijde končím dal jako větší blběna. Asi guilty pleasure.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 06:30

MP Meri chce z toho vytriskat, co se da, no. Nicmene jeji nedavny post ve storycku o stavu planety, je, v kontextu toho, ze je kralovnou zbytecnych kramu, trochu k pousmani (hořkému). 

Offline evuch
Avatar
94 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:42

Pavlena Isca Doufám, že vám nezkazím kouzlo záhady, ale je to Tříkrálový průvod k Tříkrálové sbírce. A na živých velbloudech jedou centrem Brna jezdci v kostýmech tří králů. K vidění vždy kolem toho 6.1. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:43

evuch jo, ja to pochopila hned v zapeti...

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:58

evuch No, souvislost s Třemi králi se nabízí, ale odkud jsou, prosím, velbloudi? Půjčený ze ZOO, z cirkusu, nebo existuje v ČR nějaký chov velbloudů, že se nechají  tak klidně vodit městem, a ani s nima nehne, když do nich vrážejí místní krásky? Pavlena 

Offline evuch
Avatar
94 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:04

Isca Je to nějaká soukromá chovatelka. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:12

evuch Díky :-)

Online Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:50
Reakce na pecka:

Nechápem, kde su všetci tí, čo mali záujem,keď som bola vo vzťahu

​Já myslím, že to je dost typické úskalí těch mužů "načekačce".  Až dojde na věc, rychle se vytratí...

A připomněly jste mi film Chléb a tulipány, kde hlavní hrdinka opustila svého muže a je tam taková scénka, kdy je on s milenkou a poněkud zoufale ji požádá, jestli by mu nevyžehlila košile, načež ona protočí oči a pronese "už aby se Alma vrátila!!" 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 09:52

Garfie nojo, to je presny:-) oni tihle chlapci maji zajem vyhradne o zadany