VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:15

Mha Tak jako v určitejch chvílích přemýšlím, jestli nenabourat spíš toho s traktorem..

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:17

Pavlena jak se udrzuje skvadra obdivovatelu?  Ja teda zadny nemam, coz nechapu, kdyz su krasna a ted skoro i slavna.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:21

Isca - no, ten známý jich zvládne víc, je bez závazků ( což je v trnu mamince) , nemá trvalý vztah a tak vyplňuje čas takto. A jak je vidět nebude to ojedinělé a obávám se, že to můžeme převést třeba i na rozvedené 40+,50+, stačí mít volnější vztah a trávit spolu jen volný čas a je to hned. Taky jsem stará škola a tohle nemusím a nedělám to. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:25

Luna tak obcas nejaka zprava treba, misty kafe, tak nejak si to predstavuju. Ja nepouzivam ty socky, ze bych se jim tam pripominala tema zhavyma fotkama z plaze, takze pekne po staru offline no. Jako ja jsem taky krasavica, byvala jsem znacne zadouci, akorat teda jsem to vedla v posledni dobe dost monogamne, ani to kafe s obdivovateli mi neprislo koser. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:27

Tak že nejsou lidi monogamní přece nemůže nikoho překvapit ... nebo jo ?

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:32

MP Meri Ne, mne jen prekvapuje, kde se na to chodi. A mozna zavidim. Mam celozivotni komplex, ze o me nikdy nebyl zajem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:35

MP Meri ze ne kazdy bere slib vernosti vazne by me v mem veku uz prekvapovat nemelo, ale ze je tolik lidi kteri si s nim doslova vytiraji.. plus ze zdanlive velice slusne, zaopatrene zeny si nevahaji prilepsit tu a tam nejakym darkem ci primo castkou, to me teda celkem vykolejilo

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:37

Isca

Pozor, málokdy řídí majitel

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:39

jitřenka co je špatného na volnějším vztahů v 50+?

Upřímně, kdyby to nějak s mužem nedopadlo, tak rozhodně nebudu v 55-60 letech shánět nějakého dědka na doopatrovani. Přátelství s výhodami mi přijde jako ideální model. 

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:43

continuity jo, kamarád s výhodou je v určitým věku docela výhra. Když už  se nechceš vázat.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:44

MP Meri já teda vidím dost rozdíl mezi mít sem tam bokem sex ( co jsem si doteď pod nevěrou představovala já) a cíleně si vydržovat milence nebo skvadru obdivovatelu, kdyby to s aktuálním partnerem nedopadlo. 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:47

continuity - na tom není vůbec nic špatného naopak, jen pokud oba partneři dodržují exluzivitu nebo se domluví na volném vztahu (známá takhle zjistila, že je jich poněkud víc, sama exluzivitu držela)  

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 11:53

continuity Tak rozdíl to bezesporu je, co je horší/lepší je pak otázka vkusu každého jedince. To spíš to udržování čekací listiny se blbě prokazuje 

 
Ja mám v okolí aktuálně skoro samá čerstvá manželství, tak tam je to asi většinově monogamní. Ovšem v předchozí vlně (dlouholeté vztahy od SŠ/VŠ 5 let a víc, tam se to zálohami a záskoky jen hemžilo. A co jsem vyrozuměla zase od starších kolegů, čeká nas vlna, kdy to zase přijde. 
Celkově je to podle mě dost otázka životní fáze. Jinak nemám moc iluze, drtivá většina vztahů v mém okolí si "něčím" prošla a to určitě nevím ani zlomek z toho, jaká je skutečnost. 

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 12:08

MP Meri co tam na tom naprokazujes? To si musí každý zodpovědět sám. Vztah není detektivní kancelář. 

Že se priholi milenka, tomu samozřejmě rozumím, ale brala jsem to doteď tak, že někomu ujeli nohy a semlelo se to.

Ale pořizovat si záskok úmyslně ve spokojeném vztahu, to mi hlava nebere. Mmch, já jsem určitě o dost starší od tebe a žádný takový trend ani mezi kamarády nepozoruji. Spíš to vidím u žen, kde se jim ten vztah sype z jiných důvodů. Nebo máme kamaráda, co je sukničkár ( to české slovo je ošklivé), tak nějak od přirození. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 12:29
Reakce na Mha:

Isca

Pozor, málokdy řídí majitel

​Zase by ten frajer, co si troufne v traktoru do Pařížský, stál třeba za ten volnější vztah 50+ ????

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 12:35
Reakce na continuity:

Nebo máme kamaráda, co je sukničkár ( to české slovo je ošklivé), tak nějak od přirození. 

​Takle už jsem se dlouho nazasmála! Super hláška!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2021 12:57

Isca

Tak po padesátce mít na krku mentálně retardovaneho, popř. Jen negramotneho chlapa? Nene, raději zůstanu v té opovrhovane monogamii.

Já jednou narazila do koně. Seděl na něm kovboj. Já šla teda pěšky a se zavřenýma očima. Lekli jsme se všichni tři.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 14:42

Mha Já jednou před domem narazila do velblouda. Seděl na něm pravděpodobně Kašpar, nebo možná Baltazar, lekla jsem se jenom já, ale zato hodně. Bylo to 6. ledna.

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 15:50

Luna ja som krásna, slobodná, bezdetná a nič... (to prvé brať s nadsázkou)

To bude tým, že nemám čím do niekoho naraziť... Bicykel asi nebude to pravé orechové

Offline andulka01
Avatar
10688 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 16:09

pecka Tak pokud narazíš do správnýho kola, taky máš celkem šanci, některý kola jsou i za čtvrt mega :-) A ještě můžeš vybírat mezi sportovcem, hipsterem...