VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:19

Catherinne Pro studené nohy mám pochopení. A vím, že Uggs byly původne vymyšlené jsko přezutí pro australské surfaře. Ale tohle je stejně směšný.

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:20

notna no přesně proto je to fotka, co skončila tady

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:27
Reakce na barbucha:

Znacne kysely hrozny Moniky "Le Fay" Elsikovy, ktera si vzala kritiku becek nejak osobne. Aniz bych zpochybnovala jeji kvality, intelekt a prinos ke kulture a tak dale... tak tohle je trapny. Zcela v duchu teatralni spokojenosti tlustoprdek (a ja to muzu rict anzto taky nechrastim kostma)

"Fascinují mě diskuse o tom, jestli je někdo tlustý, jak moc je tlustý a kdy to je ještě únosné. Zejména, když ty diskuse vedou svobodné ženy, takzvané vyzuny, jejichž středobodem vesmíru je jejich váha, BMI a fotka na FB. Taky jsem bývala druhá nejhubenější ve třídě...


...Zcela jistě, kdybych bydlela sama a mou jedinou náplní bylo každý den jít pozorovat váhu - kterou nemám - vypadala bych taky jinak. Ale mě by takový život nebavil. Jsem ráda, za to, co mám. Pokud někdo žije s někým na základě toho, kolik váží, nebo jak vypadá, tak ho lituju.
A btw, pro ty ženy, které se trápí tím, jak vypadají. Jsem přesvědčená, že to, co muže přitahuje, je vyzařování, ne váha. Jsou ženy, které mají sto kilo a jejich druhý manžel s prvním manželem hrají fotbal s milencem u nich doma na zahradě, zatímco ony je spokojeně pozorují z okna. A pak jsou vyzuny. A těm zbývá pouze váha a oči pro pláč"

Vyzuny, treste se. Dozijete smutny zivot v naprostem osameni. Pokud tedy vse pujde tak, jak vam preje pani Le Fay 

​Bože tohle jsou děsný kecy. 
edit a chvíli sem si říkala, jaký že to béčka..a ony to bečky. 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:28

barbucha Tak jsem si tu paní vygooglila a , no jo no, co na to říci. Snad se jí alespoň ulevilo.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:35

barbucha bože, paní je trochu zapšklá, ne?

Offline Liesel
Avatar
1441 příspěvků moje polička 08. července 2020 13:05

Ounz to je teda výlev

Offline moora
Avatar
7536 příspěvků moje polička 08. července 2020 14:40

Ounz dík za objasnění béček :))) (pochopila až s tvým postem...)

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 08. července 2020 15:07

moora nojo..není nad osobní zkušenosti..

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. července 2020 15:14
Reakce na Pinot Noir:

barbucha bože, paní je trochu zapšklá, ne?

​Jenom malinko

Ale zato je sexy!

(Vahu a vyplakany voci mas?!)

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 08. července 2020 15:21

barbucha A myslím, že ty její řeči nejsou závislý na váze, měla by je i kdyby měla 50 kilo, akorát možná kecy jinýho druhu..ale pořád kecy

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 08. července 2020 15:33

barbucha 

...šmarjá!., tak to je, ve vší úctě, vošklivá tetka...

(jako čekala jsem plnoštíhlou, klidně tlustou osobu, ale nějakou šťabajznu. Ale tohle.?..)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:24

Můj druhý manžel s prvním manželem před barákem nic nehrajou. A milenec se tam také bohužel nenachází. Teda jestli to není ten houmles, co si ustlal za Albertem s lahváčem, toho z okna vidím. 
Koukám na to také spokojeně z okna. Jo a jsem bečka. Takže jaké z toho plyne ponaučení? Už jsem se v tom ztratila.

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:35

Manžela mám prvního, milence žádného, váhu doma vedu, dokonce na ni i celkem často lezu, voči vyplakaný nemám, z okna zálibně koukám, jak prší, vážím po dvou dětech stejně jak v 18, takže dle paní asi vyzuna, což je nepochybně špatně, protože ... proč vlastně? Tsss, to jsou zase plky zapšklé osoby

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:38

Malenge A divíš se? Jak jinak,než zapškle,má mluvit,s tímhle výzorem. 

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:49

rozarka mě tyhlety rozumbradky celkem fascinují. Že jich je tolik a že jim není blbé ty své plky šířit do světa.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:59

barbucha Jeziiiis, ta je desna. Ale ted rano u kafe me to rozesmalo, to je jako pokus o co? Bych ji jeste poslala nekam aspon ke kadernikovy hehe

Ounz Ze? strasny kecy. Taky jsem se musela vratit k tem beckam, teda na to ze je pani spisovatelka, ach jo....

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 08. července 2020 18:24

Jsem bečka, mozna i béčko, a kdyby mi kdokoli hral pod oknama fotbal, sla bych mu nakopat p*del, protoze tam mam spostu kvetinacu s kytkama!

Offline Mulen
Avatar
4243 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:11

Catherinne mě to hned připomnělo toto.. (fotku přímo prasnice jsem nenašla )

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:27

Mulen

 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:35
Reakce na Ounz:

barbucha A myslím, že ty její řeči nejsou závislý na váze, měla by je i kdyby měla 50 kilo, akorát možná kecy jinýho druhu..ale pořád kecy

​Asi mas pravdu... mne se nektery jeji veci a nazory docela libily, tak ji obcas vyhmatnu na FB, ale fakt je, ze tam pise dost nerudne a kdyz ji nekdo da slusnej a v dobrym umyslu prispevek, kterej se ji uplne nezda, tak ihned startuje a je znacne a vetsinou zbytecne utocna.

To je asi ta proklamovana celkova spokojenost, no.