VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:03

Prosím Vás, Kostková vypadá jako holčička. A Munzarová v ty otřesný blond určitě taky. Jinak ja je mam ve stejne kategorii taky, jsou fakt nevkusny a pritom hezky ženský. 

Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:06

whiskasta podoba s Jolie mi nedá pokoj... Ani když si u ni odmyslim 80 kilo a prictu 20 let. To je neštěstí, tahle buchta. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:55
Reakce na stes:

Prosím Vás, Kostková vypadá jako holčička. A Munzarová v ty otřesný blond určitě taky. Jinak ja je mam ve stejne kategorii taky, jsou fakt nevkusny a pritom hezky ženský. 

​Barvu vlasů má úděsnou, a kvalitu rovněž. Chudák je podobná spíš tatínkovi, ale vlasy zdědila po mámě

A ten její sňatkovej podvodník je taky týpek za všecky prachy

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:59

barbucha Hlaváčová snad neměla špatné vlasy,ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:02

rozarka 

Měla dost mizerný, nosila hodně paruky... samozřejmě zamlada to bylo lepší.

Ale on vlastně Munzar na tom s kšticí taky nebyl nejlíp tak dceři nedali do vínku žádnej zázrak.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:07

barbucha No já to dědictví vlasů viděla právě na Munzara. Ty paruky u Hlaváčové jsem přičítala nějakému záměru filmařů. Sice se tenkrát hodně tupírovalo a lakovalo,ale fakt bych řekla,že měla vlasy ok. Tak naživo jsem ji nikdy neviděla

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:12

rozarka 

Já se s ní taky nikdy nepotkala, ale těch věčnejch paruk se nedalo nevšimnout, nosila je všude i na vystoupení "v civilu", nejen ve filmu, a maskérky co ji znaly o tom mluvily.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:12

rozarka ja az nedavno nekde cetla, ze hlavacova nemela vlasy skoro zadny a ze vse byla paruka..

Offline Kokoska
Avatar
28227 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:18

Pritom Kostkova treba ve StarDance, je moc hezka. Kdyz teda ma nejaky normalni strizlivejsi saty a liceni, ne nejakej pokus o vamp-girl. Ale ten civil vzdycky necim zazdi. Clovek by rekl, ze na outfitu bily sortky - cerny top se neda nic zkazit, ale asi jo.

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:48
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 30. června 2020 10:18

Se teda přiznám, že mně Munzarová přijde mimořádně nepekna. Ale nějaký kouzlo asi mít bude, protože Dvořák i Trnavský byli svého času velcí plejbojové a kolegové moc nechápali, proč si vybrali zrovna Munzarovou. 

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:02

barbucha ,viktorka_od splavu  sakra,tak já žila v omylu ,fakt jsem ji měla za vlasatou. Paruku jsem na ní poznala v nějakém seriálu,v posledních letech jejího točení.

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:06

Ava Tak s tím musím souhlasit....taky mi to nikdy nešlo do hlavy 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:24

rozarka Měla bídný, říkávala, že si je zničila už v mládí hereckými parukami.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. června 2020 15:32

stes jo, jo, to přirovnání k AJ to dorazilo .

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:55

Nohy v teple za všech okolností? ...

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:00

Catherinne Nevím, kdo to je, ale mám pro ni pochopení. Já měla Uggsy obuté ještě minulý týden na zahradě

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:06

notna a měla s k nim plavky?

(kdyby měla tepláky a mikinu, ani neceknu)

Agáta

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:08

Znacne kysely hrozny Moniky "Le Fay" Elsikovy, ktera si vzala kritiku becek nejak osobne. Aniz bych zpochybnovala jeji kvality, intelekt a prinos ke kulture a tak dale... tak tohle je trapny. Zcela v duchu teatralni spokojenosti tlustoprdek (a ja to muzu rict anzto taky nechrastim kostma)

"Fascinují mě diskuse o tom, jestli je někdo tlustý, jak moc je tlustý a kdy to je ještě únosné. Zejména, když ty diskuse vedou svobodné ženy, takzvané vyzuny, jejichž středobodem vesmíru je jejich váha, BMI a fotka na FB. Taky jsem bývala druhá nejhubenější ve třídě...


...Zcela jistě, kdybych bydlela sama a mou jedinou náplní bylo každý den jít pozorovat váhu - kterou nemám - vypadala bych taky jinak. Ale mě by takový život nebavil. Jsem ráda, za to, co mám. Pokud někdo žije s někým na základě toho, kolik váží, nebo jak vypadá, tak ho lituju.
A btw, pro ty ženy, které se trápí tím, jak vypadají. Jsem přesvědčená, že to, co muže přitahuje, je vyzařování, ne váha. Jsou ženy, které mají sto kilo a jejich druhý manžel s prvním manželem hrají fotbal s milencem u nich doma na zahradě, zatímco ony je spokojeně pozorují z okna. A pak jsou vyzuny. A těm zbývá pouze váha a oči pro pláč"

Vyzuny, treste se. Dozijete smutny zivot v naprostem osameni. Pokud tedy vse pujde tak, jak vam preje pani Le Fay 

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:18

Catherinne Měla jsem tričko a kraťasy. Já mám nízký tlak, na nohy je mi zima dost často. Na fotce to ale určitě není kvůli studeným nohám.