Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 05. července 2019 04:40

viktorka_od splavu tak to by mě taky zajimalo. Nedavno jsem napsala o Španělech, že nemaji nejlepší vztah ke zvířatům (kruté zabijeni chrtů, korida). Nic vic. A strhl se tu nevidany pokvik. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. července 2019 06:19

stes no taky to teda byla pi*ovina, ze to vubec pripominas, nicmene vas "spravedlive" bych fakt poprosila o priklad kdo dalsi z narodu v dnesni dobe podobne kolonizuje

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 05. července 2019 08:22

Mutziputzi malá rada, zajeď se mrknout do Teplic

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. července 2019 11:23

stes to neni srovnatelny

Offline dzizisketa
Avatar
7437 příspěvků moje polička 05. července 2019 14:54

Tak D1 jsme dneska projeli úplně bez zdržení, dokonce byl slabý provoz. První hlášení o koloně jsme slyšeli naštěstí až u Kroměříže

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 05. července 2019 20:39

Mutziputzi je, ale proc myslíš, že neni? 

Offline Kokoska
Avatar
28237 příspěvků moje polička 05. července 2019 21:27

Vedle nas koupili dum Rusove a jsou to moc mili lidi. Nasi ctvrt stavel rusky developer, takze jich mame v okoli dost, ale ani o nich nevime, zadne problemy s nimi nejsou. Tem nasim sousedum utekl pejsek na nasi zahradu, tak jsme jim dali vedet a pani se strasne omlouvala, bylo na ni uplne videt, jak se boji, aby nezpusobili nejakou neprijemnost. Cesky mluvi docela dobre, jsou tu pry asi 8 let. Co nesnasim, jsou Rusove v ruznych letoviscich, vetsi pakaz jsem nezazila. Hlucni, nabubreli, co po nich zbyde za svinec po jidle, to je k zbliti. A kupodivu uplne stejne se naposled chovali Polaci. Posledni den jsme museli vyklidit pokoj v 10, takze vnuk tehdy trilety usnul po obede na lehatku u bazenu. Kdyz jsme jednoho polskeho tlustocha slusne poprosili, at vedle nas tolik nekrici, sproste nam vynadal, at si to dite odtahneme jinam.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 06. července 2019 11:36

Kokoska ha ha, po nas ted na stole zustaval taky bordel, my se ted nejak nedovedem najist, aniz bychom neprevrhli alespon 1 sklenici a pulka talire nezustala vysypana pod stolem...ani doma,ani v restauraci.ale rikam si, ze jeste tak rok, a bude to ok. 

Ale casto me fascinuji rusky hovirici turisti, ktere vidam casto u sousednich stolu v cafe louvre - objednaji cele menu, doslova od A do Z, z kazdeho talire si daji presne 1 sousto, pak jeste nekolik dezertu, ktere potka stejny osud, a odchazeji.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. července 2019 11:46

Gatita 

To je strašný. Vždycky jsem si říkala, proč v čestru u některých mas na jídelníčku omezovali počet porcí, co si můžeš objednat. On ten důvod nebyl zrovna tohle, ale je to kontrast s tím, co popisuješ. To je hrozná neúcta úplně ke všemu. Já bych jim to snad odmítla nosit, pěkně jednu porci pro každého, a až to dojíte, dostanete další. Je mi z toho podobně hnusně, jako když se máš brodit hadrama naházenýma na zemi někde v Primarku.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:06

dynda jako je to kazdeho vec, co si objedna, ale prijde mi to jako divne manyry...takove orientalni nebo jak to popsat.

Ja jsem zas opacny extrem, nesnasim plytvani a ted me vylozene bolelo u srdce, ze jsem nedokazala pojmout vsechno, co mi tady ted servirovali. Jsem mela za to, ze ty italsky vecere jsou koncipovany tak, aby si clovek dal predkrm,prvni a druhy chod a jeste zbylo misto na dezert, ale prvni chod byl ohromny a ten druhy zpravidla take. Takze ano, odnaseli spoustu zbytku,ale stejne jsem sla jeste do dezertu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. července 2019 17:34

Gatita to je i muj problem v Recku.Ty porce jsou tak obri.....Ono je horko,clovek se moc nehybe tak mu staci trosku,ovsem dostane takovou naloz...takze toho jim vic nez bych chtela,ale presto je toho tolik,ze jeste zbyde na vyhozeni a desne me to stve.

no a pak jeste dezert...

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 06. července 2019 17:52

Gatita Já bych řekla možná asijské, akorát bez bordelu. Jak se chovají asijské národy na zájezdu je na knihu, fakt  (počítám mezi to i asijsou část bývalé SSSR i dnešního Ruska). Tady je velmi obvyklý bufet na večeře a oni si naberou plné talíře, někteří si nosí extra talíře nabrané tak, že z nich jídlo padá a dají to doprostřed stolu. Trochu se v tom povrtají a jdou si pro další. Ale fakt povrtají, tak, že je to úplně všude! Na stole, pod stolem, na židlích, pod ubrusem, na zdi....Strašné, opravdu strašné, ten úklid je horší než po francouzích, ti aspoň drobí jenom pečivo všude kolem. Jako sběř a to plýtvání mi na tom vadilo nejvíc, ta naprostá neúcta k “plodům země”, když to tak řeknu. O lidské práci ani nemluvě. Norové sami mají máslo na hlavě, ale tohle pro ně byl taky pěkný šok.

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 06. července 2019 17:56

Abych se držela tématu, tak se přiznávám, že poslední dobou se taky nějak nezvládám najíst bez prasení. A to už dávno nejsem batolecího věku . Téměř denně převrhnu hrnek s čajem, sklenici, vyhazuju jídlo z talíře z neznámých důvodů, o krmení stádečka nemluvím, to je u mě klasika. Jako vždycky jsem byla nemotora, ale poslední dobou to nabývá obludných rozměrů.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:07

Sjela jsem Vltavu do Krumlova, strasny

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:11

Mutziputzi ses fakt masochista...když jsme teda v přiznání, tak nesnasim vožralý davy lidí na vodě, fakt se divim, ze utopenych není kazdej rok násobně vic 

Online continuity
Avatar
33571 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:19

Potrefenáhusa protoze to jedou na raftech, pripadne gumacich, nevim, co by museli delat, aby to otocili. Ty zabery v TV byly katastrofa

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:36

Mutziputzi 

Sis nenastudovala předem, že je to touhle dobou hrozný maso? Kemp taky proběhnul?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:40

Potrefenáhusa Strizliva bych to vubec nedala!

dynda zas neprehanej s kempem

Jitka Kocurova je zde, vypada blbe

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:46

Mutziputzi 

Jsem se lekla, to by totiž estét jako ty nemusel přežít už vůbec. Je to čím dál horší.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 06. července 2019 19:46

Mutziputzi no vidíš, to už je skoro pracovní cesta...