Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline continuity
Avatar
33359 příspěvků moje polička 11. července 2019 22:48

Gatita nemuze vas na te druhe strane nekdo pockat?

Jinak dost techto problemu resi krosna na zada. Odrazedlo bych nechala doma, to je stejne tak na uraz. 

Online Gatita
Avatar
7114 příspěvků moje polička 11. července 2019 22:58

continuity odrazedlo je naprosta nezbytnost;) 

Krosna je v planu. S kamaradkou jsme domluvene, ze takove ty veci, ktere clovek potrebuje zasadne jen tehdy,kdyz je nema,si rozdelime. Jsme desne efektivni! Ale teda vyměkly jsme a mame objednane taxi od nadrazi, aby to bylo bez prestupu. 

Offline continuity
Avatar
33359 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:08

Gatita no takove leky staci opravdu jednou. Bude to super, uvidis. Moje deti cestu vlakem uplne zboznuji. A moje nejlepsi vzpominka na prvni dovolenou u more je na dvodenni cestu vlakem ve spacim kupecku

Online Gatita
Avatar
7114 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:14

continuity vlaky jsou super, jak tim nejezdim,ma to punc exotiky. Akorat je blbe, ze mame mista ve spesl vagonu pro matky s detmi, s obrazovkami a vsi paradou. Se synem se uz da cestovat dobre, sedi,kouka z okna, zdrimne si. Takhle to bude hrozny bugr.

Offline Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 12. července 2019 23:19

Som bola na gulasparty kde ma pozvali z byvalej prace. Som dojata, stastna, smutna. Strasne mi chybaju niektori ludia, viaceri mi povedali zevim chybam. Celkom krasny vecer, vesely, krasny, smutny, trosku mam slzy. Predsa len sme boli spolu aj 30 rokov. Som rozpoltena, dufam ze som urobila dobre ked som skoncila, aj ked po dnesku je mi luto. Uvedomila som  si ze ich milujem takych aki su. Do riti je mi smutno. Ale nevratila by som sa aj ked to padlo naprezras. Kurnik je to take tazke

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. července 2019 23:40

Janulik03 já tě úplně chápu. 30 let je málem celý můj život, to je strašně dlouhá doba. to jen tka nehodíš za hlavu. mně bylo smutno i po lidech, se kterými jsem pracovala jen dva roky a navíc jsme se ani nijak zásadně nebavili. ale stejně mi chyběli, jejich přístup k práci, humor...

mám dnes večer podobné pocity, akorát z úplně jiného důvodu. 

Offline Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 12. července 2019 23:41

Jiná Realita na teba som zrovna navecer myslela. V pohode? Drzis sa?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. července 2019 00:23

Janulik03 mno, docela mi pomáhala konverzace s jedním celkem sympatickým chlapíkem...který se odmlčel a už se neozval. zřejmě se už neozve, je to už pár dnů. což mi dnes večer způsobilo vrchol depky :/ (a ne, nevylejvala jsem si mi srdce o naší psychorodině, prostě normální konverzace, o práci, zájmy, a tak, takže to nezabalil z důvodu zahlcení negativismem). 

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 13. července 2019 01:19

Jiná Realita Třeba je důvod mnohem prozaičtější - dovolená, náročný projekt, možná taky zdravotní potíže v rodině,....

Ale chápu, člověku to nepřidá. Taky jsem měla období, kdy mě nad vodou držela konverzace s prodavači v obchodě, protože nikdo jiný zkrátka nebyl.

Držím palce, ať se to brzy vyjasní a konverzace zase naváže!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. července 2019 01:30

NAmofo mně úplně strašně a dlouhodobě chybí lidi, se kterými bych si mohla prostě jen povídat o věcech, které mě zajímají, kterým rozumím a které mě baví. moje sociální bublina mě nechápe, protože moje zájmy jsou mimo jejich realitu.

mám asi tak dva tři lidi, se kterými si rozumím, a nepřipadám si mezi nimi jako exot, a můžeme mluvit o čem chceme a budeme si rozumět, včetně podobného humoru a tak, ale bohužel mají malé děti, partnery a jiné starosti, takže se setkáváme málokdy. vždycky se na to mocně těším týden dopředu.

když se mi hroutí domácí prostředí, tak tu absenci nějaké uklidňující "bubliny porozumění" vždycky vidím o to zřetelněji.

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 13. července 2019 01:52

Jiná Realita Tomu dobře rozumím. Jsem mimoň od malička a lidí, se kterými jsem si opravdu rozuměla bylo pomálu. Když se k tomu přidá stěhování kvůli práci z místa na místo, stěhování do zahraničí, okruh se smrsknul na jednoho, mého muže. Snášela jsem to dost špatně, jsem od přírody konzerva a o spoustě témat si s ním dobře nepokecám, protože jsme dost rozdílní. Ale nějak jsem se naučila žít bez toho a spokojit se s tím, že on je vlastně moje nejlepší kamarádka a zbytek vykládám kočce. Problém nastal, když na něj skočila vážná nemoc a musela jsem ho podporovat, být pozitivní a sama jsem zůstala bez toho ventilu někde si pokecat.

Radit si netroufám, můžu jen říct, že rozpadající se domov znám velmi důvěrně. Pocit, že člověk ztratil půdu pod nohama (doslova, fyzické potíže s rovnováhou a orientací v prostoru), že je vlastně jen miniaturní bezvýznamná částečka plující nekonečným vesmírem bez účelu, bez kotvy. Až mnohem později jsem se naučila pár triků, jak “se ukotvit”, věci, které mi pomohly neztratit směr a nenechat mozek se v té situaci utopit.

Online Pinot Noir
Avatar
24366 příspěvků moje polička 13. července 2019 02:22

Janulik03 Jiná Realita Sakra, rozbrečely jste mě. Chtěla bych vás obejmout a všem nám naordinovat něco dobrého z vinotéky. 

Offline Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 13. července 2019 04:59
Offline Tak Betty
Avatar
4966 příspěvků moje polička 13. července 2019 07:14
Reakce na Pinot Noir:

Janulik03 Jiná Realita Sakra, rozbrečely jste mě. Chtěla bych vás obejmout a všem nám naordinovat něco dobrého z vinotéky. 

​tebe mam zarazenou do kolonky holka do nepohody a ty se rozbrecis.

Mám dve kamarádky a jsem za ne strašně ráda, ale úplně všechno s nima neprobiram. Ale o nase kamaradstvi pecuju, s muzem si tak nepokecam.

Offline jitřenka
Avatar
671 příspěvků moje polička 13. července 2019 07:53

Jiná Realita - nedělej si s přerušení komunikace hlavu, může to být dočasné , nějaký problém anebo si mu pomohla se od problémů odreagovat a on už si jde dál svým životem. Tohle nesmíš brát vážně , prostě virtuální svět.  Já jsem si takhle krátila chvíli v době nemoci, druhý byl na tom stejně a pak to hned skončilo. Přeju hodně štěstí, ať se karta brzo obrátí. 

Online Pinot Noir
Avatar
24366 příspěvků moje polička 13. července 2019 08:32

Tak Betty No jo, když mně je kolikrát u toho kojení ve dvě ráno do breku tak nějak z principu

Offline SunEclipse
Avatar
3098 příspěvků moje polička 13. července 2019 10:44

Janulik03 a co jen občas vypomoct, třeba přes nějaké konzultace by to udělat nešlo?  Že by ses nezničia, a přitom neztratila kontakt.

Offline Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 13. července 2019 10:51

SunEclipse nie. Ale tak kontakty nestratim, baby pridu na kavu, niekedy idem s nimi na obed a raz mesacne chodime vecer von. Ale toto bola akcia pre celu firmu na firemnej chate. Poriada sa kazdorocne a padla namna nostalgia. Sme spievali, tancili poniektori, objimali sa a pili a jedli. Akoby som nikdy neodisla. To staci bol to krasny vecer. Len uz tam nepatrim

Offline Mrakoplas
Avatar
8760 příspěvků moje polička 13. července 2019 11:10

Janulik03 a na druhu stranu je to dobre, uz ti z tej prace ostali len tie radosti (stretnutia s fajn ludmi) a tu hroznu robotu a stres nech si nechaju ale tu nostalgiu uplne chapem.

Offline slniecko admin
Avatar
17556 příspěvků moje polička 13. července 2019 12:10
Reakce na Jiná Realita:

NAmofo mně úplně strašně a dlouhodobě chybí lidi, se kterými bych si mohla prostě jen povídat o věcech, které mě zajímají, kterým rozumím a které mě baví. moje sociální bublina mě nechápe, protože moje zájmy jsou mimo jejich realitu.

​Môžeš trikrát hádať, ako vznikajú parfémové fóra...

Inak, čo sa takýchto záujmov týka, z vlastnej skúsenosti odporúčam ďalšie štúdium, kurzy atď. v daných záležitostiach, ani nie možno kvôli vedomostiam, ak keď aj to je radosť získavať nové, ale predovšetkým tá možnosť pravidelne to riešiť s ľuďmi, ktorých presne toto tiež zaujíma je na nezaplatenie.