Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. srpna 2018 19:27

zítra jdu k zubaři a začínám mít stres  navíc budu muset fakt brzo vstávat, sešlo se mi to, že tento týden každý den, a já ranní vstávání úplně nedávám.

ale brácha pobavil, já že bojim bojim a on: já se u zubaře bojím jen o obsah peněženky  (a jako mastné to bude, chjo, proč lidi nemají zobák kruci).

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 27. srpna 2018 19:31

Jiná Realita protože broušení zobáku taky něco stojí, každej pták to sám o kámen nedovede 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 27. srpna 2018 20:03

Jiná Realita já byla dnes a všichni mi přáli ať to moc nebolí. já na to že se stavím u bankomatu a uvidí se kde to bude víc bolet:-)) nakonec ani jedno, resp. vyděsil mě že "plomba byla hodně velká dnes to bude teda dost..." jsem přemýšlela jestli jsem teda vybrala dost a ono 1350,- ufff

Offline Catherinne
Avatar
9844 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 07:21

paktofonika moje Bosch to dělá při ECO programu

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 11:41

Dnes jsem byla objednaná na KONZULTACI ohledně dvou zubních implantátů. Odešla jsem s umrtvenou hubou, jedním zubem vytrženým, všitými kolagenovými kapslemi a jedním implantátem! A fakturou, kterou až muž uvidí, tak ho trefí šlak. Až se dozví, že další faktura ještě bude, dorazí ho to.

Byla to akce jak v depu Formule 1. Dokonce používají i stejné nástroje.

Konec hlášení, jdu si připravit kašovitou stravu.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 11:56

V pátek jdu na konzultaci k novému zubaři! 

Že bych si to ještě rozmyslela...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:16
Reakce na Catherinne:

paktofonika moje Bosch to dělá při ECO programu

​tak to ho budu muset někdy zkusit... paktofonika taky máme bosch, ale nikde tam není žádnej ovládací prvek, kterým by se to otvírání dalo zapnout/vypnout. návod někde asi mám.. možná:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:17

Pinot Noir aj jaj.. já byla taky u novýho, neměl tam uplně pořádek teda a navíc mě to pořád pobolívá (jen plomba)

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:20

viktorka_od splavu Začínám cítit, že to přichází k sobě 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:23

viktorka_od splavu No to musíš prečítať v návode. Vieš, treba podržať to a to tlačidlo tak a tak dlho, zároveň stlačiť iné tlačidlo a tak... Môžem ti poslať ten návod podľa ktorého som to robila ja. A funguje to iba pri tom Eco režime ale ja používam v podstate len ten, žiadne extra špinavé riady nemám takže to stačí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:30

paktofonika ja ho zas nepouzivam vubec, ale pred odjezdem pryc kdy by se to samootevreni hodilo by to slo. navod bych moc rada, dekuju

Offline rozarka
Avatar
3981 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:44

Pinot Noir  Aspoň ses dopředu nestresovala,to má taky něco do sebe. Já mám od včerejška antibiotika,od neděle napuchlou polovinu obličeje a výhledově podobnou záležitost asi. Zatím leduju a ty možná už taky. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:53

Pinot Noir 

mám vzdáleně podobný zážitek.

šla jsem tam na jeden zub. při odchodu volala paní po mně, že nepřijde, tak mě vzali na další dva.

nemůžu moc otevřít pusu, až tak, že je to fakt problém, takže jsem skoro umřela bolestí pantů.

jak mi to doumrtvovali, tak jsem měla umrtvené snad i uši, hubu, jak kdyby mi dal někdo facku.

faktura byla tedy naštěstí menší, než jsem čekala (ale i tam jsem tam nechala...hodně ).

ale stálo to za to, na jedné straně mám zuby jako nové, bílé, krásné! a pan doktor je fakt příjemný a profesionální (ale měl prstýnek, achjo ).

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 13:56

rozarka Jiná Realita Doktor řekl, že aspoň nebudu mít čas dostat strach  A ano, leduju, ibalginuju. V sobotu mám jet na sraz rodáků, tak snad to už bude OK.

Offline rozarka
Avatar
3981 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:04

Pinot Noir Držím palce. Já měla v pátek odjet do lázní,doktor mi to vřele nedoporučuje. Takže finanční ztráta k tomu 

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:19

Pinot Noir Tak to je mi líto, že to bolí. Já jsem u zubaře strašný posera, dvě injekce proti umrtvení je minimum, ale naštěstí vsazení implantátu byla procházka růžovým sadem. Nic mi nebylo, nic nebolelo. Za to když vytrhával ten ulomený zbytek předchozího zubu, sedělala jsem na křesle hodinu. Pot ze zubaře jen lil, já totálně vyčerpaná a už to vypadalo, že pojedeme na chirurgii, že to nevyndá. Ledovala bych to nějakou dobrou zmrzlinou 

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:26

Malvin Zatím to moc nebolí, řekli mi, ať si dám Ibalgin preventivně, že je lepší nenechat bolest rozjet. Doufám, že to nebude žádná hrůza. Jsem taky posera, co se zubaře týká, ale tady těch chirurgických zákroků se kupodivu moc nebojím, obyč vrtání je větší strašák.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:28

Pinot Noir žejo? protože tam jede ta šílená vrtačka  já jsem třeba trhání všech osmiček prožila v pohodě, ale vrtání malého kazu je pro mě horor. ale tento nový zubař je hrozně uklidňující, dnes jsem se nebála vůbec. brácha říkal, že tam skoro usnul, a kdybych neměla rozvalené čelisti do bolesti, usnu asi taky 

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:33

Jiná Realita Nejhorší je, když řekne, že je to jen malý kaz a že to zkusíme nejdřív bez injekce a uvidí se 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 14:38
Reakce na Pinot Noir:

Jiná Realita Nejhorší je, když řekne, že je to jen malý kaz a že to zkusíme nejdřív bez injekce a uvidí se 

​Na to existuje jen jedina odpoved a to "v zadnem pripade" 

Ja se vrtacky bojim tak strasne, ze jsem jednou sveho zubare donutila, aby mi dal injekci i predtim, nez zacne obrusovat jen plombu. Ono to totiz vypada, ze to v takovem pripade nemuze bolet, ale ja se nenecham nachytat - jednou mi zubarka plombu obrusovala jeste v CR a najednou znicehonic vrtla do zubu - a ja malem vyletela ke stropu. Od te doby odmitam riskovat