Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 19:34

MP Meri no mně takhle jednou cukala pusa, tak sem dostala gumovou vložku mezi zuby  (můj zubař není tyran, je děsně hodnej a vůbec úžasnej, ale vždy se ptá jestli umrtvit nebo ne, a já většinou nechci, nemám ráda ten pocit mrtvý pusy)

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 21:03

Ounz Blazne!!! Ale storka, jak mi doktor rekl, ze nejak dobre snasim bolest a vyrval mi ctyri moudraky najednou tu uz byla. Ja byla tak paralyzovana tema dvema zasahama, on vubec nepoznal, ze to je stav pred smrti, nikoliv vydrz bolesti:-D:-D. Horsi jak porod, myslim, ze bylo I vic krve! Jeste ze ty moudraky nerostou dvakrat.

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 21:09

Karja vosmičky čtyry naráz bez ničeho?? Vždyť na to se lidi celkově uspávaj  

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 21:11

Ounz Neee, dal mi ibjekce boha jeho, vsak to bych ho mohla snad I zazalovatn dal mi injekce na vsechny, dve vysekaval navic a sil.

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 28. srpna 2018 21:13

Karja no stejně, všechny naráz v lokále a ještě komplikovaně..no záleží na přání klienta, že. Já bych do toho nešla

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 00:02

Ounz Mne je taky takhle vytrhli vsechny najednou a dva museli vysekavat. A VSECHNO se to pak najednou zanitilo 

Shodila jsem tenkrat nejmin pet kil a prezila jsem jen diky soucitne dceri naseho hospodskeho ve staji, ktera mi kazdy den varila krupicovou kasi 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 00:46

MP Marge 

Já měla taky takhle 4 najednou, dvě vysekaný, zanítil se pak "jen" spodek.

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 06:59

MP Marge au teda!

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 08:08

Zanicenou 8 jsem mela jednou, po tom co jsem u zubarky podstoupila rez, vycisteni a dren na 4 dny jsem u ni 2 roky nebyla. Ta psychika je fakt svina:D

Offline barbucha blogger
Avatar
30643 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 09:58
Reakce na Karja:

Ounz Neee, dal mi ibjekce boha jeho, vsak to bych ho mohla snad I zazalovatn dal mi injekce na vsechny, dve vysekaval navic a sil.

​To se snad ani nesmí, brát to - a zejména umrtvovat - najednou!  Aspoň mně to odmít kdysi dělat a obohatil mě odbornou přednáškou, kterak umrtvení všech stran huby zavání nemožností polykat, zapadlým jazykem a nevyhnutelnou smrtí! 

Offline Zina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 10:52

Dejte mi někdo echo, až se tu přestanou řešit zuby, já se to tu normálně bojím i číst!

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:00

barbucha Že? Neumím si představit mít mrtvou celou hubu. Vždyť bych ani netušila, kde mám jazyk. Bych si ho ukousla a ani o tom nevěděla 

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:25

Sousedi něco opravujou před domem, ta bruska má úplně stejný zvuk jako zubařská vrtačka. Už mě bolej všechny zuby.

Offline rozarka
Avatar
3981 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:34

Dnes na kontrole mě zubař ubezpečil,že to jde správnou cestou,otok se zmenšuje a už vidím na oko. Když to tu čtu,místo aby se mi ulevilo,že jsou horší stavy,asi si vyloupnu další ibagin. To už je snad lepší celková narkoza,ne?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:35

Pinot Noir voni podle mě na ty malý opravy používaj něco slabšího, co tu hubu neumrtví uplně, ale pro mě to bylo hrozný, Zina nečte, ale já když čtu, že si někdo nechává vrtat zuby bez umrtvení, tak fakt myslim, že ho to prostě nebolí. Jako už mě v životě bolelo leccos od různejch úrazů apod., ale to vrtání do zubu bych fakt přirovnala k vrážení jehly pod nehty, taková šílená ostrá pichlavá bolest, která se prostě nedá vydržet ani při nejlepší vůli.

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:43

Potrefenáhusa Souhlasím, pro mě je to taky nejhorší druh bolesti. Nerodila jsem teda, to nemůžu srovnat. 

rozarka Uf, a co ti vlastně dělali, že jsi měla otok až přes oko? 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:49

Potrefenáhusa Tak já tedy při vrtání zubů neměla umrtvení nikdy v životě  Zubaře mám momentálně úžasného, na kontroly k němu se dokonce i celkem těším, protože je moc příjemný, ale injekci při obyčejném vrtání mi snad ani nikdy nenabízel.   Trošku to zabolí, ale je to chvilka, vydržet to jde úplně v pohodě. Manželovi trhal vlastně nedávno i osmičku bez umrtvení a bylo to taky v pohodě. Každý to má prostě jinak...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:52

moninika určitě to má každej jinak, jsou lidi, který to bolí snesitelně, což jim teda fakt závidim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:53

Potrefenáhusa ono to nebolí dokud vrtají do "neživýho", jak se dloubne do živýho tak přesně jak píšeš.. holt asi někdo má to "živý" hned na povrchu. já to teda dopředu nepoznám samozřejmě, takže to nechávám na zubaři. chodím teda často takže vrtají ještě když mě žádnej zub nebolí.. btw začínám být taky mírně rozčarovaná, páč mě nic nebolelo předtím, ani v průběhu, ale jak to přišlo k sobě tak ani ne zub, ale dáseň nad furt cítím, jako by mi tam něco ucpal.. novej zubař, hm:-( se obávam aby z toho nebylo takový to vyplňování kanálku? to jsem absolvovala bez problému už taky, ale varovala mě tehdy že se to často zanítí od té doby co tam nesmějí dávat formalín čico

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 29. srpna 2018 11:54

viktorka_od splavu já chodim k zubaři taky často a taky mi nevrtá nic, až když mě to bolí, ale mě bohužel, jak jsem psala, bolí i to blbý pískování, to teda vydržim, i když u toho trpim jak zvíře, ale vrtání je strašný prostě moc (jdu příští tejden, teda jen na prevenci, doufám, že nic nenajde)