Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:18

Pinot Noir Když já s nikým opačného pohlaví nemám srovnatelnou zkušenost, co do délky a intenzity soužití. Ačkoli, se starší dcerou už jo.  Statistický vzorek je to malý, ale jo, nemá to zřejmě souvislost s pohlavím

Online continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:21

Pinot Noir u nás v rodině to dělají jen chlapi. Mě to ani nenapadne, máma to taky nikdy nedělala a ségra je tak sebestředni, že si ani nevšimne, že druhému způsobila nepohodlí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:43

Sweet Potato ale jo byl fakt kousek na ceste zpet, b bude spravne:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:47

Pinot Noir ja tohle od zen teda neznam, jsk pise continuity, bud je jim to jedno, nebo to nepovazuji za prilezitost k utoku

continuity tim ze nemluvi tak nikdy nezjistim, jestli ho stve, ze jsem ho dostala do situace ve ktere mi jakoby zpusobil prikori (ac ja zadny prikori necitila:-), nebo jestli utoci preventivne pac ceka ze jinak vynadam ja jemu (nevynadam, nemam proc)

Online continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:54

viktorka_od splavu pokud tě to utěší, tak z toho jeho nadávání a hudrovani to pořádně nepoznám ani ja. Vyjde to nastejno, jako kdyby vůbec nemluvil. to je vysledek dlouhodobého pozorování. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:56

continuity  tak jo no:-P

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2022 16:00

viktorka_od splavu můj muž taky umí být naštvaný kvůli tomu, že mi způsobil nepohodlí, i když mi to vůbec nevadilo, nebo si něco vztáhne na sebe, i když jsem to tak nemyslela. Já to teda obvykle poznám a snažím se mu to vysvětlit. Naštěstí je to málokdy.

Offline letfenixa
Avatar
8091 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:13

Dalia silno držím palce

Zuzuli výborné správy

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:14

letfenixa Děkuji

Offline barbucha blogger
Avatar
30710 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:39
Reakce na Pinot Noir:

viktorka_od splavu continuity Sweet Potato To nemá nic společného s pohlavím, ne?

​To nemá. Já bych byla v podobným případě dost vzteklá - je úplně jedno že jsem už na cestě domů, ale co kdybych chtěla ještě někam zajít, někde se zdržet? Pozevlovat... I kdybych to naprosto neměla v úmyslu  - tak když bych věděla že nemůžu anžto viktorka čeká před dveřma...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:16
Reakce na Sweet Potato:

Můj muž si někdy nesmyslně vztáhne něco, co jsem tak vůbec nemyslela.

​A ja pres dvacet let ziju v tom,ze to je jazykovou barierou mezi nama.

(ze jako to v ty cizi reci vyzni jinak)

A ono je to normalni!

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:32

Zarinya Aspoň to máte na co svést.

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:33

barbucha Já to taky chápu. Jak jsem jako měla vědět, že jsi někam šel? A jak mne jako mělo napadnout, že nemáš klíče?  

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:36

Zarinya hele, my mluvime oba cesky a dost casto mam pocit, ze jazykova bariera

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:47

viktorka_od splavu se mnou jednou sambo nemluvil, protože mi naboural auto.  Prostě jsme dva dny měli tichou domacnost,  než se uklidnil. A taky jsem nebyla nijak naštvaná,  byly to jen plechy, zaplatila to pojišťovna.

Offline barbucha blogger
Avatar
30710 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:49

Sweet Potato 

Přesně tak

Kokoska 

Jakápak jazyková bariéra. Já předpokládám, že jsem se vyjádřila dost jasně i pouhým pohledem!

(ale jako jo, s tatarem - to jest chlapem-  je těžký se bavit )

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:11

Pinot Noir ja tohle od zen teda neznam, 

​Protože neznáš mě.

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:14
Reakce na barbucha:

​To nemá. Já bych byla v podobným případě dost vzteklá - je úplně jedno že jsem už na cestě domů, ale co kdybych chtěla ještě někam zajít, někde se zdržet? Pozevlovat... I kdybych to naprosto neměla v úmyslu  - tak když bych věděla že nemůžu anžto viktorka čeká před dveřma...

​No přesně! Akorát že já dvakrát štěknu nebo rychle vypěnim a pak už dobrý, žádné dva dny nemluvení nepraktikuju. Ale to neznamená, že mě to nedožralo!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:24
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Já to taky chápu. Jak jsem jako měla vědět, že jsi někam šel? A jak mne jako mělo napadnout, že nemáš klíče?  

​ze jsem nekam sla jsem samozrejme rekla a nepotrebovala jsem pustit dovnitr-jen jsem taky nepotrebovala aby ten pruchod (ne normalne vchodove dvere!!) schvalne zamknul

barbucha muj muz nezevluje, nikdy:-) ale i kdyby, klidne mohl, ja mu volala abych zjistila jestli je venku nebo uvnitr, ne aby hned prisel, klidne bych pockala dyl

Kora no jezis, to by bylo u nas urcite stejny!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 21:25

Pinot Noir bys na me stekala za to, zes me zamkla venku jo? tyve to ses drsna