Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 08:06

Garfie super historkata s ex

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. června 2022 08:21

milacka to je moc smutny.

Bohuzel jsem zazila to stejne pred par lety a abych rekla pravdu nechapu to do dnes.

Online andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 23. června 2022 13:01

milacka to je moc smutné, drž se

Offline milacka
Avatar
5481 příspěvků moje polička 23. června 2022 20:44

Ešte raz ďakujem všetkým

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 23. června 2022 21:29

milacka Upřímnou soustrast (dočítám až teď)

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 23. června 2022 22:02
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 24. června 2022 13:32

milacka úprimnú sústrasť.

Online Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 24. června 2022 19:52

Poridila jsem si prsa. Teda nechala jsem se presvedcit, ze kdyz mam poukaz na pooperacni podprsenku a epitezy, tak si je mam vzit a klidne je pak nenosit... No a to se presne stane. V obchode mi to prislo jeste celkem ok, ale kdyz jsem si vse vyzkousela jeste v klidu doma, tak to proste vubec nosit nechci. Je mi to tak silene neprijemne, divne a cizi, ze vse strkam do supliku a zustavam u plocheho hrudniku. Ja uz tam teda sla dost nepresvedcena o tom, jestli o ty epitezy vubec stojim, jsem s absenci prsu zcela v pohode. A jsem tak ted jen nastvana, co jsem domu prinesla, ze ta blba pooperacni podprsenka, ac ma byt kompresni, nepocita s absenci prsou a nema nulkove kosicky, nejmensi acka. Takze neni kompresni, ale na "prsou" mi odstava. Proto muj plan v ni spat, abych se zbavila otoku, pada. Protoze spat s umelymi prsy fakt nechci . A jo, rikali mi to tam, ze mi musi dat aspon ty nejmensi vycpavky, aby neodstavala a ja si ji tam bez nich ani nevyzkousela. Necekala jsem, ze bude odstavat az tolik, brala jsem to, ze mam moznoat ji nosit s i bez. Ty jo, to je fakt tak divne, ze nekdo nema tyden po operaci chut mit "nejaka prsa", ale ocenil by podporu v tom, ze je nema? Ja ted popravde i uvazuju nad tim, jestli se nakonec nevykaslu i na tu rekonstrukci, zije se mi bez prsu celkem pohodlne

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2022 20:04

Zuzuli je skvělý, že to tak bereš, protože léto s vycpávkami si teda nechci ani představit. Ale zase když máš na to nárok, tak je můžeš mít v šuplíku, třeba někdy po nich zatoužíš. Fakt seš hodně statečná

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 24. června 2022 21:27

Zuzuli Asi bych se řídila svým pocitem, pokud ti to nedělá radost, tak se na to vyprdni!

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 24. června 2022 21:32

Zuzuli ono to pro někoho je asi hodně zlé,ten plochy hrudník, chtějí vypadat, jako před tím, jako žena .je to rána na psychiku a pro některou je ta podprsenka záchrana, jiné -tobe je na obtíž.Drziš se statečně,jsi silná žena i s plochým hrudníkem

Online Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 24. června 2022 22:11

Vlm ja si myslim, ze je uplne bajecne, kolik moznosti se ted nabizi. Proteticke podprsenky, tilka, plavky, ruzne druhy a tvary vycpavek. Hodne zenam to musi strasne pomoci. A pokud bych mela pryc jedno prso, tak bych to vyuzila taky, abych byla symetricka. 

Ja uz to mam asi v hlave nastavene jinak, nejspis proto, ze jsem mela nejdriv mesice chemoterapii a az pak operaci. Ze jsem o tom, ze prijdu o prsa, vedela dlouho dopredu. A bylo to me vlastni rozhodnuti z preventivnich duvodu, bez toho by nejspis odstranili jen postizenou cast prsa. Plus pro me ted byly dvacet mesicu zdrojem jidla pro dite a nasledne pul roku zdrojem problemu, symbol zenskosti v nich uz nehledam mnohem vetsi zasah pro me sebevedomi byla ztrata oboci, ras a otok obliceje. Ze se na me ze zrcadla divala cizi osoba. Ted v zrcadle vidim sebe, jen s plochym hrudnikem. Coz je vlastne v kontextu cele lecby uplna prkotina.

Evaeva sama jsem zvedava, jestli je nekdy vytahnu

Kan kaslu na ne. Treba poprve v zivote muzu nosit tenhle typ satu, co se mi moc libi, a nevypadam v nem jak krabice. Tomu ta absence prsu vylozene svedci a taky ta svoboda, zadna po celem dni uz tlacici podprsenka, zadna vycuhujici raminka...

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 24. června 2022 23:05

Zuzuli já tě fakt žeru, jsi neuvěřitelná.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 25. června 2022 10:48

Zuzuli je obdivuhodny, jak to beres, na tohle rozhodne kazda nema koule..

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 25. června 2022 10:58

Zuzuli ty bys mohla přednášet něco jako "nastavení mysli" nebo jak to říct jsi.skvela.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. června 2022 11:07

Zuzuli souhlasim s prispevky vyse, to jak si to vsechno ponala, je uplne uzasne prsa v supliku si nech, treba jednou na ne budes mit naladu

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 25. června 2022 11:13

Zuzuli 

Tomu s plochým hrudníkem rozumím. Co nosím radši volnější oblečení, spíš ty prsa upozaďuju. Nasadit push-up můžu kdykoliv, dřív to byl jediný typ podprsenky, co jsem měla.

Obdivuju, jak jsi všechno zvládla a zvládáš. Držím ti palce,  ať jsi z toho doživotně venku a přeju hodně sil.

Online Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 25. června 2022 11:20

continuity Pavlena Mohučanka

Projizdela jsem lindex, s planem si koupit nejake krajkove nic, abych si po te proteticke podprsence, co se nevejde pod zadne me letni obleceni a pokazde kus nekde couha, zlepsila naladu. A uvedomila jsem si jeste jednu pro me dost fascinujici vec. Lindex a dalsi znacky maji ted uz velmi rozmanite modelky. Tluste, tenke, cerne, bile, ruzne tvary postavy, moje mama dokonce tvrdi, ze uz narazila i na modelku s jednim prsem. Zatimco katalog protetickeho pradla je nafoceny na mladych stihlych modelkach s vlastnim poprsim. A jedina fotka s epitezou je viditelny photoshop. Proboha proc? Ja bych rada vedela, jak to vypada v realu, kdyz je to vlastne jen kosicek vyplneny vycpavkou na plochem hrudniku, ne jak vypada, kdyz tu podprsenku navliknou na nekoho, kdo ji nepotrebuje a komu udela bezny dekolt. 

Btw. Lindex k memu prekvapeni ma proteticke podprsenky tez.

Online Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 25. června 2022 11:36

dynda myslim, ze kdyz nekdo nevi, ze nemam prsa, tak to vypada jen jako hodne mala prsa bez podprsenky. Pod volnym oblecenim se to uplne ztrati. Spis se ted potrebuju zbavit bricha a kil navic, nez se jeste vic vycpavat

A moc dekuju

mnum jeste nekdy v prosinci by me ani nanapadlo, ze mi bude pripadat uplne normalni prsa nemit. Ted se paradoxne s tim fejkovym poprsim citim vic "postizena", nez bez nej. Asi to bude i tim, ze ta latkova vycpavka nemam s mymi puvodnimi prsy nic spolecneho, ani tvar (kdo proboha ma trojuhelnikova prsa?) ani texturu. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. června 2022 12:40

Zuzulikdyz to tady vidim, tak se ani nedivim