Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. července 2021 20:34
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. července 2021 20:39
Reakce na Karja:

Jinak bych taky chtěla poděkovat všem, co sem přispěly se svými zkušenostmi, ačkoliv je to skutečně dost osobní. Je to zajímavé a přínosné. 

​Souhlasím

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 26. července 2021 20:51

mirajo to teda je. clovek se sveri s bolestnou veci a zaverem dostane po cumaku

​buď rád a šoupej nohama!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 26. července 2021 21:19

Potrefenáhusa no bat

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 26. července 2021 21:38

jitřenka Děkuju, ale opravdu to spolu nesouvisí, i kdybych nebyla potrefená husa, neudržela bych se. Tenhle scénář už se tu jel mockrát.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:00

Sweet Potato jel, proto si sedim na rukách už od včerejška a stridave píšu a zase mažu...člověk se tu ohradí proti sprosťárně a už tu máme nařčení z inkvizice...

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:04

Přiznám se, že už se těším na další téma ... nějaké, kde nikdo mezi řádky nevyčte nějakou zákeřnou "sprosťárnu".

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:10

whiskas ono to ale nebylo mezi řádky 

Offline Jitka77
Avatar
1157 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:16

Ale tak tohle přece není nějaký chráněný prostor, skupinová terapie - je normální běh řeči, že se od hloubky a souznění plynule přejde k vymezování se a neporozumění.

Nemyslím si prostě, že se někdo, kdo přijde s vyhraněnějším názorem nebo jadrnějším vyjádřením, proti něčemu zásadně proviňuje. V tomhle smyslu mi rozhořčení "jak můžeš něco takového říct" přijde přehnané.

Navíc pořád je fajn mít na mysli, že je to tady plně veřejné, nezdá se mi úplně neužitečné občas ten pocit intimity, který člověk může u klávesnice ve světle monitoru cítit, trochu rozvířit.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:24

Jitka77 S tím souhlasím, ale (už fakt naposledy) mě prostě normálně lidsky mrzí, když mě někdo zařadí do škatulky nenávistná mrcha, jen protože si něco vyloží podle svého. A už k tomu mlčím. Přišla jsem si jak pod náporem rozlíceného davu, fakt nic moc pocit. Zvláště, když jsem to tak, jak zde bylo vyloženo, nemyslela.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:42

Jitka77 whiskas Rict je tu urcite mozny ruzny veci, ale zaroven musi clovek dat tu reakci. A kdyz je negativni nebo i hodne negativni, klidne muzu mlcet, ale prece nemuzu reagovat ve stylu...jste na me zli, zamerne na me hledate neco negativniho, vite jak ja se ted citim? potrebuju pochvalit a vy takhle? a nebylo by dobre se mi omluvit? ja bych vam pak mozna i odpustila a mohli bychom pokracovat dal. To je pro me divna hra, ktera se porad opakuje a je snad horsi nez jeden nepeknej vyrok. A ted uz si sednu na ty ruce. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:52

mirajo Já nepsala, že je na mě někdo zlý. Jen jsem napsala, že mě to celé mrzí. A o nějaké omluvě jsem nepsala už vůbec, to by mě v tomto případě ani nenapadlo, samozřejmě

Už toho fakt raději nechat, protože se z toho stává velmi trapná záležitost do které se motá absolutně cokoli.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Sweet Potato jel, proto si sedim na rukách už od včerejška a stridave píšu a zase mažu...člověk se tu ohradí proti sprosťárně a už tu máme nařčení z inkvizice...

​to už je takový evergreen ... inkvizice, přehnaná korektnost, atd.:-) i složení týmů bývá zůstává zpravidla stejné ... 

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 26. července 2021 23:00
Reakce na nolita:

​to už je takový evergreen ... inkvizice, přehnaná korektnost, atd.:-) i složení týmů bývá zůstává zpravidla stejné ... 

​Přesně.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 27. července 2021 08:13

Tak se taky vyjadrim, abych nemela absenci. Jako muze se stat, ze napisu neco, co pusobi jako rozbuska. A pak je lepe, jak uz rekla @mirajo,radeji mlcet nez se v tom patlat. Nebot jiz nasi predci vedeli, ze rozmazavane hov... vic smrdi.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 27. července 2021 09:06

crazydaisy - to radši nechoď do stěžovacího vlákna, já blbec jsem tam vlezla. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 27. července 2021 09:11
Reakce na Jitka77:

Ale tak tohle přece není nějaký chráněný prostor, skupinová terapie - je normální běh řeči, že se od hloubky a souznění plynule přejde k vymezování se a neporozumění.

Nemyslím si prostě, že se někdo, kdo přijde s vyhraněnějším názorem nebo jadrnějším vyjádřením, proti něčemu zásadně proviňuje. V tomhle smyslu mi rozhořčení "jak můžeš něco takového říct" přijde přehnané.

Navíc pořád je fajn mít na mysli, že je to tady plně veřejné, nezdá se mi úplně neužitečné občas ten pocit intimity, který člověk může u klávesnice ve světle monitoru cítit, trochu rozvířit.

tohle mi prijde trefny a dulezity. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. července 2021 09:53

Jak jsem tak četla posledních pár stránek diskuse, tak jsem si uvědomila, že u nás v rodině je zřejmě po pubertě, úplně. A přiznávám se, že jsem ráda.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. července 2021 10:12
Reakce na Potrefenáhusa:

​buď rád a šoupej nohama!!!

​Buď rád, že nejsi v děcáku?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2021 14:49

Priznavam,ze tohle uz je trochu moc.