Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 23:29

Janulik03 Hele, ale víš, že já na tebe teď často myslím? Když ty svoje dracice nemůžu pochytat, v jedny ruce drzim jednu, v druhy druhou, v zubech peněženku, a hledám čím si podat spadnutou cepici, tak si říkám, a ta Janulik psala, že je měla rok po sobě a ještě říkala, že docela dobry, jak to asi delala.... Takže ty tu obdiv nehledej, když obdivuhodný věci jsou pro tebe úplně beznej život;-). 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 01:17
Reakce na Kokoska:

Prosperina taky jsem nekde cetla, ze jsou lidi, kteri pojidaji ty plody, zrejme bez seminek teda. Takovy adrenalinovy zazitky si odpustim. Kdyz uz, tak pekne marmelada se vsim vsudy a zapit to cajem z jehlici. Ale jak jsem psala, prej po tom nebejva cloveku nejlip.

​Uff, ta diskuse strašně frčí a už je zase někde jinde, rozhodně na míle daleko od tisů. Nicméně jsem jenom chtěla napsat, že čaj z tisovýho jehličí bych si fakt nelajsla, na tom stromu je (s výjimkou tý jedovatě vyhlížející dužiny plodů) jedovatý komplet všechno - od kořínků, přes kůru až po jehličí. Dneska bych teda nejspíš zbaběle odmítla i tu marmeládu, protože poslední dobou mám takovou "kliku", že bych určitě narazila na skleničku,kde hromada semínek zůstala...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 05:27

Karja  ja ti neviem nejako to uletelo a v podstate to boli dva v jednom , no. 

O chvilu uz budes pisat ako sa tie dve spolu hraju aank o nich nevies, budu sa bavit navzajom netreba sasnimi hrat. Akurat to vypravenie niekam chvilu trva kym tych hadov oblecies

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 05:28
Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:28
Reakce na Aranel:

Janulik03 Máš boží zahradu! A děti/vnoučata tě milujou.

Spokojená?

​No ta zahrada!  A my tě taky milujeme!!!

Offline Lenka22
Avatar
1632 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:57

Garfie dočítám zpětně, nevím, jestli to tu mezitím neproběhla , ale jak zmínit někoho, kdo je na minulé stránce? Chci mít aspoň jednu dokonalost

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:06

Lenka22 Doufám, že si to mirajo nepřečte, ani ji nebudu zmiňovat!  Jsou dva způsoby-buď dáš normálně zavináč a jméno, většinou stačí první písmeno a už ti to nabídne. Nebo místo zavináče zvolíš tady ve zprávě nahoře je ikonku panáčka (4.odzadu), ta znamená "zmínění". Klidně to hned vyzkoušej. :-)

Offline Lenka22
Avatar
1632 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:14

@garfie no bezva, vyzkoušeno s panáčkem

@garfie a taky se zavináčem.

Když víš, jak to udělat, tak všechno krásně jde.

Diky.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:46

Garfie Ty zákeřná osobo ! Ono to funguje! Jenže...ty netušíš, že mám hnusný kolena a široký kotníky a s tím se dá udělat co? Nic.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:51

Lenka22 Ještě ti to nefunguje, musíš to jakoby potvrdit, to jméno, musí se ti při psaní textu objevit podtržené. Jakmile se ti objeví v nabídce, tak na něj klikni. Zkus to znovu.

mirajo  

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:59

Garfie Já šťastná. Mě tyhle uživatelský neschopnosti někdy vytáčí, kolena už dávno ne.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:06

mirajo Navíc existují kalhoty, že jo!

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:21

Garfie A šaty až na podlahu!

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:25

mirajo Jen bacha, abys v nich nezakopla a odhalila nechtěné! Kotník...ne-li koleno! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:37
Reakce na Isca:

crazydaisy Děkuju moc za povzbuzení :-) ale já svoji schopnost cítit se jako součást komparsu považuju za získanou superschopnost, poté, co mě kousla realita a zjistila jsem, že malá poslušná relativně chytrá holčička, co čeká vždycky na potvrzení, že to dělá fakt dobře, tak nějak furt čeká. Což po čtyřicítce začíná být lehce úsměvné. Komparsistka to má takové volnější, včetně volnosti dělat naprosté blbiny, a radovat se z čehokoli. 

​Tohle si asi vytisknu. Tu superschopnost ti závidím. Já s tou holčičkou nejspíš dožiju.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:43

Janulik03 a máš superschopnost spát asi čtyři hodiny denně! Kde já bych byla, kdybych...

Offline whiskas
Avatar
19536 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:50

barbucha Pozdě. Také jsem asi nepozorně četla/klikala a anonymita by mi byla milejší. No nic, přepsat už to zřejmě nepůjde. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:54
Reakce na Aranel:

Janulik03 a máš superschopnost spát asi čtyři hodiny denně! Kde já bych byla, kdybych...

​tak tuhle superschopnost bych takky potrebovala,ja jsem sipkova ruzenka.

A uz ted se z tohoto duvodu desim nove prace.Pac vubec nevim kdo nam bude nakupovat a varit,abych mela cas se vyspat. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:06

Garfie  chyba mi tu cervenajuci sa smajlik

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:10

Zarinya A čím jsem starší, tím mám tu potřebu spát větší! Já občas ty 4-5 hodin spím, ale je mi strašně, potřeba je tak dvojnásobná. Skončím jak kočky, budu se probouzet jen na jídlo, snad mi někdo nasype aspoň granule