Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:55

rasaNori Já se jen podívala na ta jména, jestli někoho náhodou neznám i v reálném životě, mám totiž na jednu osobu podezření:-D. Googlit by mě taky nenapadlo, to mi přijde takové osobní.  

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:56

Karja v pražské zoo nemělo roušku snad ani jedno dítě, ale 99% dospělých jo. Nikdo si nic nevylejval dokonce ani ve frontě na hranolky.

Edit: šlo o malé děti tak do 10 let, starší tam nebyly.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:57

Karja Tady v zoo na severu mensi deti rousky nemely vubec (vek uplne nepoznam) a zbytek je mel poctive akorat v okoli kas a vetsich shromazdeni. Ja ji mela taky ne uplne poctive, kdyz jsem z ni asi potreti fakt vylevala vodu treba.  A taky do kopce, to fakt neslo. Ale lidi moc nebylo.  

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:01

Garfie Já to nevidím ani v tý hlavě! Já to jenom tiše nebo někdy i nahlas obdivuju, když někdo nadání má, třeba Luna . Úplně nejvíc asi to výtvarný, to neusnažíš, to buď máš nebo se můžeš jen kochat. Můj táta ho měl a bohužel ho nikdy nevyužil, škoda.

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:05

mirajo Víš co, to asi lidem nejvíc závidím, když mají nějaký nadání, nejvíc teda to umělecký, výtvarný nebo hudební...ale vlastně na cokoli. Já jsem vždycky toužila mít na něco talent, mám takovou teorii, že každý nějaký výjimečný talent má. Jen už se začínám smiřovat s tím, že ho nikdy neobjevím!

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:05

Ted jsem slysela, ze toho kluka co se ztratil minuly tyden v Brne porad nenasli. 

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:07

Garfie Myslim si, ze ty mas obrovsky dar co se tyka mezilidske komunikace.

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:09
Reakce na Karja:

. Úplně to vidím ,,jdete všichni do pipipipiiiip i s těma pipipipiiiiiip plamenakama:-D. Kousek vedle je i léčebna, možná by děti jely domu samy:-D.

​pipipííp plaměňáci, já z tebe nebudu...

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:11

Černá kočka  To by bylo velmi hezké, kdybys měla pravdu!  To by mi asi stačilo, i když to není takový "zjevný" talent. :-)

S tím klukem je to moc smutné, prohledávají Svratku, zrovna jsem na něj ráno myslela, že je minimální šance, aby ho někde našli živého. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:28

Garfie Ja jsem zase vzdycky zavidela sebevedomi. Pak je jedno, jestli mas talent nebo neco umis. Mne je to celkem na nic. Misto toho, abych si uzivala, ze se moje vec libi a oslovila stovky lidi, tak resim, jestli se nahodou neurazi nejakej doktor.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:28
Reakce na Garfie:

mirajo Víš co, to asi lidem nejvíc závidím, když mají nějaký nadání, nejvíc teda to umělecký, výtvarný nebo hudební...ale vlastně na cokoli. Já jsem vždycky toužila mít na něco talent, mám takovou teorii, že každý nějaký výjimečný talent má. Jen už se začínám smiřovat s tím, že ho nikdy neobjevím!

No ale ty jsi tak hrozně milá že na to musíš mít speciální talent

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:38

Garfie Má pravdu, já si to myslím taky. Jsi velmi milá, slušná, sympatická, žádný zjevný talent nepotřebuješ. Navíc to je taky talent, umět jednat s lidmi.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:39
Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:41

Luna Jo, to je pravda. Zdravé sebevědomí je fajn. Ale třeba se to časem naučíš, neboj. Myslím, že na tom se zrovna pracovat dá. 

viktorka_od splavu No děkuji, je milé, že to říkáš! A možná to bude pravda, naše Japonka mě použila mě jako příklad, když učila muže druhy empatie (Japonci jsou fakt zvláštní, rozumíš, rozpoznávají různé druhy a úrovně empatie ). Tak já to začnu vydávat za svůj talent!

nonemy Tak teda nepotřebuju (děkuji), ale chtěla bych!!!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:41

Luna Mám to stejně jako ty. Přitom jsi krásná, neskutečně talentovaná, chytrá. Holt je to o nastavení v hlavě a nic moc s tím člověk asi neudělá.

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:43

nonemy Zrovna na tom sebevědomí se myslím dá pracovat, ale lehký to není, to je jasný. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:50

Garfie Máš pravdu, ale asi to bude těžká práce na hodně dlouho a nevím, zda ji může zvládnout člověk sám. Příčiny bývají v podvědomí, z dětství a může jich být spousta. S Luna jsme se už dříve shodly, že budeme mít podobné matky, takže jsme jasné :) Přečetla jsem na to téma spoustu informací a i doporučené postupy se různí.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 17:51

Isca JankaM no neblbněte, to myslíte vážně? Koukám, že tady toho psychologa potřebuje víc lidí. Vždyť každý jsme jediněčný. Pro můj film života jsem hlavní postavou zásadně a vždy jen já. Prej komparz. Každej je sebestřednej, když se narodí. Já si dodnes pamatuju, když jsem (co by malý dítě) s překvapením zjistila, že to kolem mě není moje kulisa a můj komparz, ale že i ti ostatní mají své vlastní životy. Někdo si to neuvědomí nikdy. No a druhý extrém je sebepodceňování. Koukejte na tom pořádně zamakat.

Jinak nejúspěšnější a nejmovitější člověk, kterýho znám osobně, nemá ani maturitu a nikdy mu to nevadilo. Možná to vadí jeho vš zaměstnancům, ale asi ne tolik, aby od něj odešli.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 18:07

Garfie To je hrozně zajímavý ty druhy empatie. A jakej japonskej teda máš?

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 18:14
Reakce na Luna:

Garfie Ja jsem zase vzdycky zavidela sebevedomi. Pak je jedno, jestli mas talent nebo neco umis. Mne je to celkem na nic. Misto toho, abych si uzivala, ze se moje vec libi a oslovila stovky lidi, tak resim, jestli se nahodou neurazi nejakej doktor.

​Helehelehele....ja mám zas to sebavedomie a samo o sebe je mi akosi taktiež na nič.