Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 14:08

GarfieHlavně nevysvětluj, by mě doma chtěli prodat a zpeněžit! ...na zdechnutí brzo...mě to tu baví!

rasaNori Mě napadlo jen kouknout na jména, spíš vrámci seznámení, ale hledat kdo, co, za kolik, to už je na mě moc špionážní.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 14:11

JankaM Hele, ja třeba absolutně nezvládla vyplnit údaje na hithitu, takže jdu psát kontakt na nejbližší zásilkovnu do mailu. Ukázka, že ani VŠ nic nespasí.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 15:29

Stve me, ze v ZOO si na male za nepritomnost rousky vylila vztek a obavy z covidu zenska, a starsi to ted porad resi, ze na malou byla pani oskliva, a ze to od ni nebylo pekne a podobne. Skoda ze tyhle dusledky nejdou nejak resit:(

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 15:33

rasaNori Ach jo, co na to říct.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 15:37

rasaNori jak, resit? holt zjistila ze nekteri lide nejsou hodni to se ji jeste stane mockrat, kdyz ji to pomuzes zpracovat bude v pohode

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 15:39

viktorka_od splavu jo, to je mi jasne. Jen proste misto aby vypravela jak jsme videli to a ono, tak furt vypravi o zle pani. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 15:43

rasaNori potrebuje to probrat a pochopit... ze lidi muzou byt takovi

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:00

rasaNori uz je to par let co na ulici rval nejaky chlap z auta na holku, ktere utekl pes do silnice "ty kravo blba, chyt si toho psa". Deti z toho byly uplne mimo, byl dost agresivni, a mluvi o tom obcas do ted. Davam jim to za priklad, jak se nechovat k druhym. To auto navic stalo a pouselo chodce, takze klidne mohl chvilku pockat, ale proste si potreboval vybit agresi. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:01

rasaNori asi to nebyl zamýšlený výsledek, ale můžeš jí na tom něco vysvětlit, to se taky hodí.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:03

JankaM  Ja jsem zjistila, ze umim proste jen trochu kreslit, takovej lepsi prumer a jinak jsem nepouzitelna, ale v podstate je mi se sebou skvele. Kdybych se mela srovnavat s ostatnima, nedelam nic jineho, na to se vyser!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:08

Mirka presne

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:11

JankaM Osobně se utěšuju tím, že do každýho skvělýho filmu je potřeba i kompars (zdraví osoba ,  v 9. minutě  procházející v modré bundě za hlavní hrdinkou na druhé straně ulice, a v 45. minutě tleskající  jako součást davu na letišti - třetí ruce zprava). 

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:27

rasaNori na svagrovou ted rval chlap, kdyz vyjizdela z garazi, zatimco on chtel jet dovnitr. Vybehl na ni, otevrel ji dvere od auta a kricel na ni. Lidem ted dost hrabe:(

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:29

Gatita ty jo to je des

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:35

Gatita Mně jednou vyblokoval na silnici chlap, kterej vycouvával z vjezdu a málem jsme se srazili (já jela po hlavní), taky vyběhl a řval na mě osobně, dávno před kovidem, lidem hrabalo vždycky.

rasaNori Musíš to brát jako takový jiný typ Zoo, taky něco viděla a zažila a navíc z živočišné říše!

Luna Hele, ale to bych brala. Já vždycky chtěla mít nějaké umělecké nadání. Jako v hlavě to třeba vidím, ale ruce jakoby byly cizí!  Pro mě by to asi bylo ideální, někam zalést, sama, tvořit....a pak, když přijde čas, vylést na světlo, užít si trochu obdivu a zase zmizet. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:46

Garfie Hele, já teď třeba někdy jdu do města na nákup a úplně se za sebe kolikrat stydím, jak vypadám:-D. Ještě tak řešit vzdelani, no ty blaho! ČZU Forever, to jako s tím udělala díru do světa možná tak mutziputzi:-D

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:48

Gatita rasaNori Taky bych řekla, že hrabe. Dcera včera vyprávěla, trochu jí bylo do breku, jak s holkama ve 3 seděly na hřišti, nic tam neprováděly, jen si povídaly a nějaká paní jim najednou začala sprostě nadávat, ať vypadnou, že nemaj na dětským hřišti už co dělat /je jim 12-13/. Ne, že bych na písku puberťáky milovala, ale vzhledem k tomu, že jim prý nadávala do pí..., tak tam asi nepatřila spíš ona. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:50

rasaNori Chtěla jsem jet s dětmi do zoo, samozřejmě navostro, bez rousek. Tak že bych zkusila lidskost zde na Vysočině, třeba na to budu připravena a vyleju si aspoň emoce i já na někom cizím a ne na sambovi a vlastních dětech:-D. Já si možná i připravím už nějakej repertoár dopředu, něco plně uspokojivyho, možná mě pak uvidíte natočenou na Facebooku;-). Úplně to vidím ,,jdete všichni do pipipipiiiip i s těma pipipipiiiiiip plamenakama:-D. Kousek vedle je i léčebna, možná by děti jely domu samy:-D.

Teď to zlehčuju, ale já té chápu, mně tohle úplně zkazí den, já jsem ráda ve svým světě milých lidí;-)

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:52

Garfie dáme to dohromady! já mám ruce šikovný, ale nevidím to v tý hlavě

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 16:54

moora Moorfie company!