Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 23:12

barbucha no to hele trochu doufám, že se přijde na to, že vsechny děti nemusí umět už na zakladce latinské názvy všech hmyzaku, co jich do učebnice zařadili. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 10:09

continuity 

No ale o to mi přece vůbec nešlo

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 10:29

barbucha já vím, já se to snažím vidět pozitivně, že by to na školství mohlo zanechat i pozitivní stopu. S tím zavíráním škol nic neudělám, prostě se to musí zvládnout s co nejmenšími škodami. 

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 10:45
Reakce na Sweet Potato:

Normálně se vám bojím napsat, že starší (s těmi čerstvými negativními výsledky) byla právě s celou třídou uvržena do karantény.

​Promiň, ale normálně jsem se rozesmála nahlas....teď to jdu dočíst. 

A já se přiznám, že jsem se včera dost škodolibě pobavila v hospodě, když nám kamarádka (učitelka) líčila, jak se ráno v koupelně potkala s profesorem své dcery, čerstvé maturantky....prý "a já si říkala, že tak s lehkostí odmávla maturitu z biologie slovy-tu mám v kapse!"  Jako musím říct, že tolik podařených vtípků na její adresu během jedno večera jsem už dlouho neslyšela....

Ještě teda dodám, že "profesor" je mladej kluk, absolvent...ale stejně, užily jsme si to!!! 

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 10:58

continuity Ty jsi optimistka, ale snad máš pravdu! :-) Syn je teď na škole v přírodě (ve škole je ke kovidu ještě rekonstrukce, takže se děcka snaží co nejvíc vyštvat mimo...), jsou na týden v Centru ekologických aktivit, napřed jsem byla trochu naštvaná, že místo učení si budou někde hrát, ale když jsem viděla, co všechno včera dělali, myslím, že jim to dá víc než celá škola! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:05

Garfie
Jinak k té karanténě - ať se klidně učí distančně, to čert vem, ale bohužel to znamená, že opět nikam nesmí - tréninky, společenský život, všechno opět v háji. Si to představ, v dospívání.

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:08

Sweet Potato No ale tak když je v karanténě celá třída.... Hned jsem si vzpomněla, jak se na jaře objevil covid na VŠ kolejích v Olomouci. Pro všechny pak vyhradili jednu budovu, nikdo nesměl ven, ale večírky se prý zapsaly do dějin! 

Jako je to strašný, je mi jí moc líto! :-( 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:15

Garfie Ehm, třída... debil, blbeček, debil, blbeček...chápeš

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:21

Sweet Potato  jejda, tak to je smolík...

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:32

Dnes se mi dostal do rou katalog DEDRA. Koukám kolik věcí dosud unikalo mé pozornosti  

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 11:35

JankaM hele a co to jako je? Jedná moje známá to asi provozuje, pořád má na fb nabídky a já jsem doteď nepochopila, co vlastně prodávaj. To je něco jako Eurona a Pepco dohromady? 

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:16

žluťásek Euronu neznám.

Jsou to různé věci do domácnosti, kuchyně, koupelny, vlastní značka drogerie, asi formou přímého prodeje třeba jako avon, objednáš a nějaká jejich koordinátorka dodá? Netuším a zkoušet asi nebudu.    

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:18

JankaM Dedra bývaly celkem solidní drogistické výrobky, netestované na zvířatech. Ale už aspoň 15 let jsem je neviděla. (Bývaly k sehnání normálně v obchodech)

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:24

JankaM jo, to odpovídá moji představě. Jen ty krámy do domácnosti, co jsem viděla, mi přišly některý úplně neuvěřitelný. Kdo si to asi koupí. No ale tak Tescoma taky nešetří nesmyslama.

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:35

žluťásek Divila by ses. Třeba moje babička objednávala třeba z Magnetu takové voloviny, stojánky a držáky na cokoliv, např. čarodějnici na koštěti, která na tlesknutí mluví a svítí jí oči  

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 13:22

JankaM Magnet je dobrej zdroj krávovin.

Když je tu řeč o blbinách, dcera dostala od kámošky k narozeninám záchodový golf

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 13:55

Sweet Potato tak to jsem sj musela vyguglit

Online Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 13:57

Sweet Potato to je asi putovni darek 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 14:20

Ginger Fungl nový, náhodou! Ale dlouho nám to tam strašit nebude

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 14:42

JankaM ja dostala od babi kanarka na bidylku, ktery po tlesknuti zpival. Mela jsem ho poveseneho na okne, a tatka jednou mezi dvere na takovou tu cvicici hrazdu vesel brachovi houpacku. A jak se do ni zvrchu oprel, jestli drzi, tak ta hrazda spadla a prastila ho do hlavy. A kanarek zacal zpivat. To bylo jak z grotesky:D