Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline stes
Avatar
7343 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 15:19

Lilly_Ku kde se tu pouziva, ja ji znam ve smyslu,ze je nekdo nalitej. Jinak jsem se ni nikdy nesetkala. 

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:31

Přiznávám se, že už se tak strašně těším na dovolenou!! Bude to jen pět dní, ale nechám notebook doma, nabalím se knihama a všichni mi můžou políbit.

Nebo budu místo knih něco popíjet a čumět na kopce. Aaaaa, ještě dva dny!

Offline Janulik03
Avatar
16690 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 20:38

Aranel drzim palce nech ti to vyjde

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:04

Vařit na plynu je příšerný. Nechápu, že si to někdo dobrovolně vybere.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:07

Pinot Noir je to hlavne zvyk, vařím na plynu obvykle celou dovolenou a vždy mě překvapí jak je to rychlé. 

Blbě je pečení v plynové troubě, ale vaření na plynu je fajn.

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:12

continuity oproti indukci pomalé a minimální plamen je pořád tak čtyřnásobný, než bych potřebovala

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:14

Pinot Noir Ja mam super plynovy sporak a za indukci bych nemenila. Ale na tech starych a nefunkcnich se varit neda.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:33

Pinot Noir to máš nějaký špatný sporák. vaření na plynu je rychlé a asi vůbec nejlepší, jen teda nepohodlné a nehezké aj kapku nebezpečné, takže já zvolila indukci, ale leta letoucí jsem měla plyn

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:48

Lamicka viktorka_od splavu vypadá to úplně nové. Malý plamen to prostě neumí, i na nejmenší to furt silně vaří. A že by mohl být plyn rychlejší než indukce, to mi nikdo nenamluví. Během této dovolené je to druhý dům s plynovou deskou a obě teda děsný.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:13

Pinot Noir viktorka_od splavu Lamicka mne teda indukce  a plyn přijdou rychlosti na stejno. Údržba teda mnohem lepší s indukcí, takže jsme při rekonstrukci přešli na indukci

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:25

Pinot Noir a mas tam 4 ruzne velke horaky a davas to na ten malinkej?:-)

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:46

Pinot Noir Já mám starej sporák, a taky s tím dost bojuju, že nejde v malým hrnci vařit na mírný var, i když stáhnu plyn na nejmenším hořáku na minimum. Pořád všechno přetečený, nebo musím vařit bez pokličky, případně furt se ochomejtat kolem a nadzvedávat pokličku. A to i u hrnců, kde má poklička otvor na odvod páry. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:55

Pinot Noir Ja se pri budovani novy kuchyne rozhodovala mezi indukci a plynem a zvolila jsem plyn, protoze jsem na nej zvykla z bytu od rodicu a taky je rychlej. Kdyz ma clovek pravidelny revize a neodchazi od sporaku na takovou dobu, ze by zhaslej plaminek mohl zpusobit nestesti, tak mi ani neprijde nebezpecnej. Jedina nevyhoda je lepkavej povlak na kuchyni, kterej dela, ale aspon me to nuti pravidelne uklizet

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:09

Isca plynové sporáky lze seřídit. Velký plamen na malém hořáku nebo zhasínající plamen není vlastnost, ale chyba, která se dá/ ma řešit. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:11
Reakce na continuity:

Isca plynové sporáky lze seřídit. Velký plamen na malém hořáku nebo zhasínající plamen není vlastnost, ale chyba, která se dá/ ma řešit. 

​přesně.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:20

Pinot Noir není tam propan butan? To máme na chalupě a ten je opravdu pomalý.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:22

Pinot Noir jinak s tebou co se týče plynu souhlasím, taky mám indukci a to je v bytě plyn zavedený. Mě u něj vadí zejména dvě věci, ten oheň a to čištění.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:23

continuity Dík za info, nejsem až tak technický typ, a domnívala jsem se, když nám SVJ objednává plynaře na hromadnou revizi, že víc pro fungování dělat nejde. Tak asi zkusím oslovit nějakého plynaře extra.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:25
Reakce na continuity:

Pinot Noir je to hlavne zvyk, vařím na plynu obvykle celou dovolenou a vždy mě překvapí jak je to rychlé. 

Blbě je pečení v plynové troubě, ale vaření na plynu je fajn.

Já se zas u sklokeramický desky můžu vzteknout, jak je pomalá. Je to prostě zvyk. A na indukci se nedá postavit normální koťogo!

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:29

razorblade vlastne ani z tvyho prispevku nechapu, proc ses pro plyn rozhodla, je to takovy to "je to sice dal, ale horsi cesta"jakoze sice musim delat revize, ale zase dela lepkavej povrch