design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2022 22:23

continuity ehm, my máme tmavě šedé a čistit bych to mohla každý týden. Oni třeba slézají ze své židle, mojí se chytnou za opěradlo, prskají atd. Na gauči můžou jíst jen něco, ten je v pohodě.

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 26. října 2022 22:37

My máme od tonu černý ironica a staly (cca 4 roky zpátky) 2500 za jednu, do 3000 to bylo určitě. Furt se mi libi a byly v podstatě za hubičku.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. října 2022 22:59

tenzie Tak ty se mi taky líbí, i budou určitě pohodlné, ale s tím me sambo vyžene, protože to mají rodice tenhle typ jako takový hluboký retro:-D. Mně se docela i líbí, kdyz jsou ty židle ruzne, ale to se musí všechno vidět, jestli nám to tam půjde. 

Offline DruI
Avatar
3251 příspěvků moje polička 26. října 2022 23:20

Karja Tak my tyhle historický ironicy zdědili, když si naši pořizovali nové židle a přestože naši teď mají nějaký dražší typ, tak v pohodlnosti ty staré jednoznačně vedou. Až se nám rozpadnou, chci je znovu! :)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. října 2022 23:32

Karja ony se ty židle tak jmenují schválně:) A byly jedny z nejlevnějších od nich.

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2022 00:07

Makara taky máme stůl - rozkládací a je skvělý Karja ten polstr je takovy žíhaný, máme je 3 roky a není na tom nic vidět, zatím mi šlo všechno zapatlane od dětí dolů v pohodě. Oproti tomu gauč má taky jemný vzorek a tam se mi vždycky udělá mapa a vypadá to hrozně.

Online MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 27. října 2022 06:36

tenzie ironica je ten druhý typ od Tónů co máme. Karja muž je taky nechtěl, že to měl v pokojíčku u psacího stolu, ale prosadila jsem si to. A musím říct, že jsou pohodlnější než ta 14, která se mi líbí víc na pohled

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 27. října 2022 07:08

Karja neviem aky styl a farbu hladas ale znami maju masivny svetly dubovy stol aj stolicky. na tie maju take tie odnimatelne podsedaky co sa zavazuju na snurky. najma kvoli trom detom. netusim teda kde to kupovali ale velmi sa mi to podoba na jeden vyrobok co ma ikea. ja len tolko ze miesto polstrovanych stoliciek vies podsedaky dokupit a podla potreby hadzat do pracky

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 27. října 2022 07:49

Karja co se tyce udrzby, muzu doporucit Vitra zidle:D jen omejes hadrem

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 27. října 2022 08:28

711990 No já mám štěstí, že se mi ty Vitry nelíbí, to bych neprosadila už vůbec:-D. Nám se tam hodí fakt jen spíš ty dřevěný. MaeGandal Jj ty 14 jsme měli v podnájmu, na té originálce ironic jsem neseděla, ale ta stará doma fejkova je hodně pohodlná. No nemám strach, že bych nevybrala až mi pošlou ceník:-D Teď jsem byla u kamarádky, měla všechny židle doma pěkný a všechny byly z půd pribuznych, profesionálně nastříkany. Ta klasika prostě vydrží. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 27. října 2022 08:51

My jsme půl roku vybírali dřevěné židle do kuchyně a nakonec máme takové odlitky z dřevoplastu z IKEA, které vypadají jak sedačky z tramvaje .

Ale jsou super, lehké, pohodlné a hlavně nemají žádné vodorovné příčky, na kterých by se držel prach. Protože židlí, které je nutné otírat od prachu, mám za ty roky už plné zuby.

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 27. října 2022 09:14

Pinot Noir a my stale stolicky nemame kupene, sedime na jednej starej od farby spinavej tonke a skladacich ikea stolickach . Ked mne sa neoplati kupovat stolicky, deti maju jitro a ked kupim 4 stolicky, dve nebudem mat kam dat a ked kupim len dve a za par rokov budem chciet dokupit a uz take nezozeniem? Takze furt mam dilemu a mama z toho salie, ze takto sedime

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 27. října 2022 09:15

Rozmyslala som, ze to spravim stylom kazda stolicka ina, ale ja to neumim a ani sa mi to do kuchyne asi nehodi.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2022 09:19

Mrakoplas ty dvě přebytečné se hodí na odkládání oblečení Máme je s mužem v ložnici.

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 27. října 2022 09:23

Evaeva . nemam miesto, mam tam nasackovane deti s ich postelami . plus sambov stol s pc, tam sa ledva pohneme. Na odkladanie sluzi jeho stolicka :))

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2022 09:58

Mrakoplas nám se vejdou ty židle, další postele už ne

Online Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 27. října 2022 10:12
Reakce na Evaeva:

Mrakoplas ty dvě přebytečné se hodí na odkládání oblečení Máme je s mužem v ložnici.

Offline continuity
Avatar
33724 příspěvků moje polička 27. října 2022 11:23
Reakce na Mrakoplas:

Evaeva . nemam miesto, mam tam nasackovane deti s ich postelami . plus sambov stol s pc, tam sa ledva pohneme. Na odkladanie sluzi jeho stolicka :))

​Což je o dve dětské postele víc než se vejde k nám. Máme ještě němého sluhu, ale nemůžu se přes něj pořádně dostat do skříně ani moc nenadávat... postel jsme šoupali kvuli mému pracovnímu stolu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. října 2022 11:25
Reakce na DruI:

Karja Tak my tyhle historický ironicy zdědili, když si naši pořizovali nové židle a přestože naši teď mají nějaký dražší typ, tak v pohodlnosti ty staré jednoznačně vedou. Až se nám rozpadnou, chci je znovu! :)

​nasi je maji uz 47 let, nejlepsi zidle co znam

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 27. října 2022 11:37

continuity my mame nastastie velke izby, spalna ma tusim 18m2, ale kos s pradlom a stolicku tiez vkuse posuvam. Inak sa nedostanem do casti skrine.