design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 18. května 2022 11:00

rozarka Já myslím, že je inteligentní. Strejda si tuhle koupil holuba 50km od baráku a ten hajzlik mu ulitl zpátky k majiteli! 

Offline continuity
Avatar
33580 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:19

Karja nevím jestli inteligentní, ale ty návraty umí. Jenže na druhou stranu, když se pořádají závody, tak se občas nějaký ztratí, nebo se opozdí celé hejno, protože ho zdrží posekané pšeničné pole. 

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:30

continuity na poli mi nevadí

Offline continuity
Avatar
33580 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:35

rozarka tobě ne, ale predstav si chudáka chovatele,jak vyhlíží holuba, který měl být zpět před několika hodinami. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:40

continuity No jo, když je hlad, tak je hlad!

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 18. května 2022 17:59

Jak se vam libi budouci Vltavska filharmonie? Mne jo. Ale nektere z tech ostatnich navrhu jsou dost desive.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/auta-pod-zem-chodci-k-rece-metro-o-kus-dal-vltavska-filharmonie-zasadne-promeni-okoli-40397429

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 18. května 2022 20:13

Kokoska docela libi, ale je to obslehnuty z osla, prastilo me to do oci hned. Ale protoze se mi norska opera libi, tak se mi to pohledove libi. Nejsem si jista, jestli ale na tom miste zrovna. Z tech dalsich se mi libi jen šepka (23)

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 18. května 2022 20:18

mitford sister Mi připadá Hájek, jak kdyby obšlehl jeden návrh knihovny na Letné (skončil myslím druhý nebo třetí). Ten Šepka je takový zvláštní, ale nevadí. Nakonec se mi asi nejvíc líbí ten vítězný. Kokoska 

Offline continuity
Avatar
33580 příspěvků moje polička 18. května 2022 20:29

Šepka se mi nelíbí vůbec, ještě se mimoibinten japonský. 

Ale vítězný se mi líbí moc, já jsem spokojená. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 18. května 2022 21:18

Kokoska vitezny navrh me oslovil asi nejvic. Na prvni pohled se mi vybavilaagoda, ale po blizsim zkoumani vizualizaci me nadchlo, ze ty strechy jsou pochozi terasy. Tak doufam, ze se realizace bude drzet navrhu a budeme mit novou vyhlidkovou plosinu.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 18. května 2022 22:15

Mně se to líbí hrozně moc! Úplně se tam vidím, ačkoliv mi hudba nic neříká, ale vypadá to tak krásně. Vždycky mi ta Vltavská přišla taková jakože o ničem, nikde nic, takový neucesany, natoze je to blízko centra. A teď jsem v nějakým článku narazila na to, že se tam má stavět nová rezidencni čtvrt, tak to je super. Já jsem takhle na kraji těch Holešovic pracovala, jako nic moc, fakt hnusný spíš, i jsme se jako ženský docela bály samy chodit brzo ráno nebo pak večer domu, ta nase lokalita byla taková prázdná a bezútěšná. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. května 2022 23:00

Celé se mi to líbí moc a těším se. A vůbec mám radost z toho, že v posledních letech probíhá revitalizace téhle podivné, zanedbané části "sedmičky", kde se několikrát týdně pohybuji. Například odpudivé podchody na Vltavské se už před několika měsíci proměnily na bezbariérový sportovní spot. Sport - hudba - výtvarné umění.

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 18. května 2022 23:22

mitford sister podoba tam je, taky jsem si vsimla, presto se mi to libi.  Proti te "oslovske" je to vzdusnejsi, jemnejsi.

continuity Japonsko prvni (ty valce) nebo druhe (zvlnena strecha)?

Ginger taky jsem zvedava  jak to bude vypadat ve skutecnosti. Jestli se toho doziju!

Karja to misto kolem nynejsi stanice metra a pruchod ke Strosmajeraku je hodne hnusny, zaslouzilo by si to zvelebit.

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 18. května 2022 23:24

domenica uz jsem tam hodne dlouho nebyla, jestli se tam neco deje a vylepsuje, tak to je dobre. 

Offline continuity
Avatar
33580 příspěvků moje polička 18. května 2022 23:30

Kokoska ta střecha. 

Hrozně se mi nelíbí ty všechny kostky a kvadry. To je jak padesát let zpět. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 18. května 2022 23:34

continuity mne se moc nelibi ani ta Labska filharmonie v Hamburku, i kdyz tam to do toho okoli docela zapada. Ale stavba sama o sobe je rekneme zvlastni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. května 2022 10:15

Musím říct, že mě to vůbec nenadchlo. Zdá se mi to dost do japonskýho (asijskýho?) stylu, a ten se obávám, že Holešovice nevytrhne

Jako do toho okolí by nezapadla ani sydneyská opera, ani ta osloská (první nemá v reálu kolem sebe nic, druhá samou modernu). 

Naopak se mi docela líbí návrh finsko-českej nebo britsko-českej (ten asi o fous víc), v neposlední řadě kvůli řešení okolí (přístupu až k vodě). A spíš se hoděj k těm funkcionalistickejm elektrickejm podnikům nebo co to tam vedle je. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. května 2022 14:28

Mně se to libi moc. Úplně nejvíc ze všech. 

Jen bych si ještě představovala nějakou zeleň. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. května 2022 14:51
Reakce na continuity:

Karja nevím jestli inteligentní, ale ty návraty umí. Jenže na druhou stranu, když se pořádají závody, tak se občas nějaký ztratí, nebo se opozdí celé hejno, protože ho zdrží posekané pšeničné pole. 

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 19. května 2022 15:26

Kokoska Mně by se líbilo, kdyby na těch střechách byla nějaká zeleň, aby se tam lidi mohli procházet v trochu příjemnějším prostředí než po rozpáleném betonu.