Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Online moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 13:53

Janulik03 to je nahodou moc disciplinovanej kocourek. Nasi by se nasackovali nahoru

Online Janulik03
Avatar
16726 příspěvků moje polička 04. zaří 2022 14:06

moora to si nedovolí.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 05. zaří 2022 07:26

Offline baltik
Avatar
4455 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 12:36
Offline Sweet Potato
Avatar
34874 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 19:06

Dopřejte si zážitek!

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 06. zaří 2022 19:27

Sweet Potato 

Kéž by

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 03:10

Mě rozesmála dcera, která se zhroutila ze čtrnáctých narozenin. "12 je super, to jsi ještě dítě, ale 14, to už je strašně dospělý, ne jako úplně, ale blízko! A všem nejpitomějším holkám na tik-ťoku, co maj divný účes a jsou namalovaný a praštěný je 14, to nepřežiju!" (volný citát)

Muž se ji snažil uklidnit, že přece může zůstat svá, ale já do toho vstoupila, že si to jako představuje moc jednoduše a prostě jak je člověku čtrnáct musí točit pitomý videa na sociální sítě a být namalovaný a mít divný účes, to se prostě nedá obejít a ať jí neblbne hlavu a drahá dcera vypadala, jako že by na prahu dospělosti matku nejraději něčím majzla po hlavě!

Online Janulik03
Avatar
16726 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 03:31

Garfie uplne tu scenu vidim, si drsna

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 06:17

Garfie to je skvely popis. Moje neter se zase těší, az bude mít aspon trinact. Ve dvanácti te pry berou jeste jako dite, ale ve třinácti!

Ale zda se mi, jestli nema sklon k depresim. Byla s nami v tom Chorvatsku a kolikrát ani nevylezla z pokoje, ozivala vetsinou az vecer. Varovala nas pred tim, ze to tak bude, ze to neni proti nam, ale proste to tak ted ma. No mam o ni trochu strach. Nebo je to normální? Zadnou holku v jejim veku neznam.

Offline baltik
Avatar
4455 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 06:30

Garfie mate dobrou zabavu doma :)

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 06:45

Mulen Jestli se nestresují rodiče, tak bych se tím asi nezabývala, oni ji znají nejlíp. Víš co, ten rozptyl je v tomhle věku veliký. Viděla jsem to u kamarádek, některé ty holky jsou ještě úplně dětské, některé mají na uších sluchátka celý den, poslouchají muziku a koukají na nového Sherlocka. 

A tady je to podobně, dcera má teď dobrý úkol do angličtiny, musí natočit video o knize, kterou čtou + natočit video s komentářem některému ze spolužáků. Prostě takový videoreferát. :-) Tak jsem včera koukala na nějaké ty spolužáky a je to stejné, od uťápnutých holek v brýlích, co se bojí mluvit až po suverénky v kšiltovce. 

Mimochodem, mají super učitele, dal jim tento úkol, ale sám taky natočil video, čte teď prý nějakou strašně tlustou knihu, ale naštěstí je to komiks, tak to jde rychle, no bavila jsem se. :-) 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 07:10

Garfie to je super úkol (ale mě by teda stresoval)

Rodiče spolu nejsou, sestra je s děckama sama a právě se tím stresuje. Já fakt doufám, že z toho vyroste, že je to jen období. Neteř (mimochodem žere Japonsko, učí se japonsky a hlavně se zajímá o mangy) Tráví teda fakt hodně času se sluchátkama na uších, přesně jak píšeš, ale taky dost (a myslím fakt dobře) kreslí. Tak doufám, že se zaměří tím uměleckým směrem, myslím že na to má.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2022 08:25

Mulen já bych jako důležitý ukazatel viděla, jestli zvládá školní docházku jako obvykle, věnuje se koníčkům, které měla dřív a podobně. To, že je zbytek dne zalezlá v pokoji, mi divné nepřijde. Moje ségra by si nejradši mimo kroužky akorát četla, dřív chodila o prázdninách na oběd k nám, tak to už nikoho ani nenapadne,... Ale jestli to sestru trápí, může dceři nabídnout, že najdou pomoc, a uvidí, co na to ona.

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 09:08

Evaeva škola ji naštěstí celkem baví, teď přestoupila na nějakou scio. A se ségrou už odbornou pomoc vyhledaly, tak snad to bude dobrý. Díky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2022 09:19

Mulen určitě budeta puberta se fakt náročné období 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 11:52

Garfie no jasně, ve čtrnácti člověk musí točit blbý videa. Jak to obejdeš, najde si tě to ve dvaceti, nedejbože později, a to je pak daleko větší průser :)

Offline continuity
Avatar
33805 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 12:01

Garfie to je výborná historka. U nás by to teda, co se rodičů týká bylo obráceně, ale vidím to v barvách.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 00:30

Zda sa mi, ze od mojich korporatnych cias sa dost zmenil dresscode....

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 00:41

slniecko to vypadá jako vybavení do práce pro nějakou dominu ( asi mě ovlivnil ten popruh, co vykukuje na tom vedlejším obrázku). Taková soft verze dominy