Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 14:32

Garfie 

Kamarád se podepisuje s jasným dámským á z -ová na konci. Traduje se, že to tak má naučený už od školní docházky

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 14:57

continuity Prosím tě! Mně kdysi v bance radili, abych si k podpisu přidala "typický znak", třeba tři křížky!  

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:15

Ja mam dost z odpovedi jedne matky. Meli si vyrobit ctenarske bingo, poslala jsem ukazky, o nic neslo, jen si nejak kreativne vyzdobit tabulku a do ni si budem zapisovat, co jsme precetli a kdyz se spoji dve strany, znamena to, ze dite hodne cte a slibila jsem jim odmenu, klide bych prvnimu venovala nejakou knizku. Jakoze cteci motivace. No a ona mi napsala, ze jeji dcera tohle teda delat nebude, ze nejsou zadny ctenarky a v podstate slusne napsala, at si trhnu.

Vsichni mi rikali, ze se moc vysiluju a vydavam energii, ja uz se fakt nedivim, ze kolegyne jen uci podle ucebnice. 

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:30

Luna milá Luno, sucitim! To bohužiaľ není velmi k smiechu ale k plaču. Pripomenulo mi to jeden znamy vtip. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:32

Luna Neblázni, víš kolik je rodičů, co o tobě naopak vyprávějí dál a chlubí se tebou? Kdysi jsem pracovala v jednom malém regionálním rádiu a přišel mi do redakce strašný dopis, jak neumím mluvit a špatně vyslovuju a tak, úplně jsem se sesypala a chtěla okamžitě skončit. Tehdejší ředitel mi to rozmluvil a řekl velké moudro-že lidé si obecně rádi stěžují a neradi chválí, ti co by mohli pochválit většinou mlčí. A často si na něj vzpomenu, i když je to už 20 let. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:36

Kočka_toulavá Na podobné téma, ale není to vtip :-)

Online 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:47

dynda muj bracha! Ma uplne stejnej podpis jako moje mama a ja....:D

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:47
Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:50

Luna a preto je edupage zlo, niektorí rodičia píšu hneď po zapísaní známky, prečo je taká, aká je.

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:55

Luna Milí studenti, a nyní jsme si prakticky demonstrovali česká přísloví "Můžeš přivést koně k vodě, ale nepřinutíš ho se napít" a "Jaká matka, taková dcera"

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:56

Garfie No takhle...Na to, že tu práci mám, abych měla nějaký příjem, naplňuje mě totiž pouze tvorba komiksů, psssst, a taky vzhledem k tomu, co mám za sebou, si myslím, že podávám nadstandardní výkony. Takže co...

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 15:59

Isca Mimochodem, holky je mi líto. Máti je strašná hysterka a ona to pochytila. Vříská jak Geislerová v Přítelkyně z domu smutku, když něco nechce dělat. Máme pokyny ji nechat na pokoji, což dělám. Ale když už podesáte vyřvává, ať ti debilové (spolužáci) sklapnou, že ji z nich bolí hlava, taky bych ji nejradši umlátila atlasem.Ale do komiksu bude skvělá.

Offline Jitka77
Avatar
1153 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:10

Luna Já jsem učila na plný úvazek (SŠ, ZŠ, osmileté G) přes deset let a dlouhodobě udržitelné je jediné: dělej pro děti tolik, kolik jsi ochotná dělat i v případě, že nepřijde žádná pozitivní zpětná vazba, prostě jen proto, že ty to takhle dělat chceš a umíš. Ony ty filmy, kde mezi otrávené pubescenty přijde nadšený učitel a oni k němu přilnou a ocení jeho úsilí, neodrážejí úplně možnosti reality. Jedině když je každá kapka, která padne na úrodnou půdu, zdrojem radosti navíc, a ne každá kapka na půdu neúrodnou zdrojem frustrace, tě to povolání může vnitřně dobíjet. Z posledního místa na základce jsem odešla, když jsem naznala, že cíl, který jsem si pro toto působení vytkla (nestat se hysterickou krávou) se mi přestává dařit naplňovat. Život mě hodil úplně jinam, vzniklo pro mě místo, které do té doby vůbec neexistovalo a které mě dodnes slušně živí. Občas se pohádky dějí. Přála bych ti to samé.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:14

Luna a prečo máte taký pokyn? To je nejaká špeciálna škola?

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:17

Luna No tak o tom nikdo nepochybuje!!!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:21

Jitka77 Dekuju, ale taky vim, ze ne kazdy muze v zivote delat vysnene povolani. Ale treba k tomu jednou dojde, necham se prekvapit.
letfenixa Specialni je dnes kazda skola. Na ni nic neplati, ona chodi i na terapie, ze nezvlada vztek.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:27

Luna učiť (aj učiť sa) v takom prostredí je demotivujúce

Ja mám len nekonečne zbytočne ukecanych.

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:29

Luna Moc ti přeju, ať se ti podaří se posunout ze školství dál - a z toho, co píšeš a jak kreslíš, je jasné, že své už máš na tomto poli bohatě splněno a že spousta tvých studentů na tebe bude vzpomínat - a pravděpodobně včetně té hysterické dívčiny - taky s vděkem vzpomínám na kantory a trenéry, u kterých jsem viděla, jak se dá k věcem přistupovat jinak, než jsem byla zvyklá z domu.

Online Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:45

Garfie v roce 1885 bych neodmaturovala.

Online Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 16:48

Luna tyjo, asi bych se neudrzela a na devenku zajecela, at sklapne, ze mi z ni praskne hlava.